>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XIV kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat czternastej rundy PGE Ekstraligi.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

20.08.2021
Betard Sparta WrocławMotor Lublin - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra Marwis.pl , godz. 18.00

20.08.2021
eWinner Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów
Moje Bermudy Stal Gorzów, godz. 20.30

22.08.2021
Fogo Unia Leszno - Motor Lublin, godz. 16.30

22.08.2021
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa, godz. 19.15
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
Toruń - Gorzów bieg juniorski 1 kurs 1.95. Lewandowski 3, Makowski myślę że z Pytlewskim wygra spokojnie. Jedyny problem jakiś defekt lub taśma.
Fricke +8.5 liczą się wszystkie starty. Zna ten tor, pewnie pojedzie 6 razy 9pkt w jego zasięgu tym bardziej że Wrocław może dzisiaj trochę po testować przed play off.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Toruń - Gorzów bieg juniorski 1 kurs 1.95. Lewandowski 3, Makowski myślę że z Pytlewskim wygra spokojnie. Jedyny problem jakiś defekt lub taśma.
Fricke +8.5 liczą się wszystkie starty. Zna ten tor, pewnie pojedzie 6 razy 9pkt w jego zasięgu tym bardziej że Wrocław może dzisiaj trochę po testować przed play off.
Ale w Gorzowie po kontuzji wraca Jasiński, a więc może być różnie z biegiem juniorskim
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ja zagrałem dzisiaj liszka więcej 3.5 i J.Holder więcej 8.5 juniorzy z ZG to porażka po całości a Jack u siebie z kim moze przegrać jedynie z Zmarzlikiem

Liszka 3.5 kurs 1.57 więcej
Holder więcej 8.5 kurs 1.57 wszystko sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 858

woffi2013

Użytkownik
No tak, to wiadomo. I pewnie skończy się remisem w tym biegu, w zależności czy Lewy pokona Jasińskiego czy nie. Normalnie oczywistym faworytem Jasiński, ale nie wiadomo jak po kontuzji.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Curzytek over 2.5 kurs 1.4 sts
Tuft under 1.5 kurs 1.45 sts
Pawliczak under 2.5 kurs 1.57 sts
Fricke over 7.5 kurs 1.75
J.Holder over 8.5 kurs 1.57 sts
To w zasadzzie tylko tyle....nic ciekawego dzis,kursy niskie wiec trzeba bylo pododawac siatke lub tennis...kursy powystawiane sa przez buki bardzo dobrze....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Lewandowski o 3.5 @1.75 Fortuna
Myślę że wygra juniorski, a w 12stym ma Pytlewskiego na którym wystarczy zrobić jeden punkt. Kurs fajny, pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Kasprzak over 4 @1.57 bet365

Krzysiu kolejny sezon beznadziejny ale w najwazniejszym meczu gdzie mial teraz czas na trening taki over musi wykrecic na spokojnie.
Musi sie pokazac z dobrej strony zeby znowu jakis chetny sie znalazl w Ekstralidze na jego uslugi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
To co odwalił gruby Baron w ostatnim biegu. Gość oddał bonusa na oczach Polski Lublinowi. Po drugie współczucia co mieli handicap -6.5 na Leszno. Takie coś powinno być zabronione w regulaminie. To zmień przed nominowanymi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom