>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XIII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Na szybko.. protas powyżej 8 pkt. Wyścigi ma łatwiejsze, a jak wiemy protas lubi takie mecze na ostrzu noża✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Mecz na ostrzu noża na Falubazowni...hmm
Ja gram tak
Tufft under 2.5 kurs 1.57 sts bet dnia
Moim zdaniem nie wytrzyma cisnienia
Osyczka over 1.5 kurs 2.13 sts
Typ pelno ryzyko,ale taki kurs mnie skusil,widze szanse tutaj wczorajszy przyklad Rydlewskiego pokazal ze idzie😉😉sportowo ma dobre pole w 2 biegu więc moze dzwignie...
Falubaz +6.5 kurs 1.55 Fortuna
Leszno ma mała dziure w postaci Szlauderbacha wiec licze ze taktycznymi falubaz utrzyma w kontakcie,do tego juniorka Unii mysle ze nie urwie nic seniorom...
Falubaz win kurs 3.07 sts
Powiem tak za 100-150 sobie puszcze,czyli bez szalenstw-zaryzykuje....mam wrazenie ze 5 seniorow Falubazu lekko pikuje w gore Protas i Dudek lubią takie mecze,Fricke dzis podwojnie zmobilizowany😉licze na starty Tondera dobre...bedzie ciezko ale widmo spadku gleboko zajrzalo w oczy miejscowym...moim zdaniem kurs za wysoki wiec próbuje to wykorzystac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
I 24,7K

iti

Użytkownik
Rok temu Leszno puściło mecz w Zielonej. Nawet się z tym nie kryli, że nie zależy im na wygranej. Powtórka z rozrywki?
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Miedziak over 7 @1.90 bet365 Wrocil stary dobry Adrianek

Adrian ostatnio przyzwoite wystepy rowniez na torach innych niz w Toruniu. Dzisiaj odwiedza Czestochowe, gdzie jeszcze niedawno to byl jego domowy tor wiec powinien dobrze pamietac jak sie jedzie na tym torze.
Uklad biegow nie ma mega ciezki bo na pierwszy bieg dostaje juniorow + Smektale, oprocz tego jedzie przykladowo 2 razy z Jeppesenem , Woryna , Swidnickim wiec ma na kim robic punkty , a nie jest wykluczone , ze nie pokona np. Lindgrena , ktory w ekstralidze robi smieszne wyniki.
Dodatkowo mozna zakladac , ze Miedziak moze pojechac 6 razy przez ZZ za Przedpelskiego.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom