>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XIII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat trzynastej rundy PGE Ekstraligi.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

26.07.2021
Motor Lublin - ZOOleszcz DPV Logistic GKM GrudziądzMarwis.pl , godz. 20.30

1.08.2021
Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno, godz. 16.30
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław, godz. 19.15

8.08.2021
Eltrox Włókniarz Częstochowa - eWinner Apator Toruń godz. 19.15
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
zal mi chłopa nawet nie cieszył sie z wygranej w Toruniu bo nie mial w te wydarzenie wkladu... zawsze go lubiłem i po cichu licze ze sie przelamie,... ma conajmniej 2 biegi latwe... u siebie cos tam czasem pojedzie... no i przeciwnicy to moj slabiutki GKM... jak nie teraz to nigdy . Buczek razem za rok w 1 lidze :) oby nie

Motor Lublin - GKM Grudziadz

Suma Punktów (Max. 5 pierwszych biegów) : Krzysztof Buczkowski - Powyzej 5.5


Kurs 1,75
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
Witam, ja postawię Hampel +8.5 kurs 1.7. Ostatnio trochę gorzej wiedzie się Jarkowi ale myślę że dzisiaj mecz na przełamanie przed play off. Co do Buczka to bardzo go lubię ale raczej bym odpuścił stawianie na niego. Biegi też jakoś specjalnie łatwe nie są w 4 wygra pewnie Lampart i Bjerre może go minąć bo lepiej startuje a ma go z prawej strony. Ponadto może być zmieniany. Buczkowski-Pawlicki+1 typ 2 fortuna 1.65.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dla mnie 12.5 na Michelsena dość przesadzone, to nie zmarzlik. Zreszta jeden bieg zawali i po kuponie, tez ma się z kim pościgać, dla mnie za duże handi. Pobieram go✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
S 94

Squezy

Użytkownik
Witam, ja na dzisiejszy mecz wybrałem typ na powyżej 1,5 pkt Bartkowiaka.Uważam że już w drugim biegu może pokryć tą linię.Wiadomo Lampart raczej poza zasiegiem ale już Orgacki i Cierniak do objechania. Potem ciężkie biegi 4 i 10, ale w 4 może coś ugrać kosztem Buczkowskiego. A kurs zacny 2,68(sts)
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Bjerre powyżej 5.5 pkt. @1.88 STS
Krakowiak poniżej 4.5 @1.84 STS
Michelsen powyżej 12.5 pkt. @2.15 STS

Musi się Kenio dziś obudzić. Jak ostatnio grałem jego under, tak dziś myślę, że coś tam pojedzie i stawiam, że po Nickim może być najlepszym seniorem GKMu. Choć z jego formą nie jest dobrze to mecze z Lublinem zawsze wyzwalają w grudziądzanach pozytywne emocje.
Sprawa ma się inaczej z Krakowiakiem, który nie jest fanem toru w Lublinie i zazwyczaj jedzie tu kiepsko. Wyścigów nie ma zbyt łatwych i stawiam, że czwórka to maks, co dziś ugra.
Z kim może dziś przegrać Mikkel? Może z Griszą, może. W Lublinie to jest demon, wczoraj też dobry występ na Motoarenie, choć z jedną wpadką. Typuję, że dziś może niewiele mu braknąć do kompletu. Choć linia wysoka to po takim kursie według mnie do gry.
 
Ostatnia edycja:
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Ode mnie leci Kubera under 8,5 @1,95 w Superbecie
Wg mnie zrobi:
1 w 3cim biegu za Michelsenem i Pedersenem
1 w 5 za Hampelem i Kasprzakiem (ciekawe co pojedzie Bjerre, bo w sumie w normalnej formie też mógłby objechać Domina)
1 w 10 za Hampelem i Pedersenem
2 w 11 za Griszą a może i jw. za Bjerre
Nawet jeżeli pojedzie w nominowanym i zdobędzie więcej niż przewiduję to linia jest na tyle wysoka że mamy spory zapas.

Drugi typ, trochę for fun i trochę z braku wiary w kolejny świetny mecz Michelsena - Grisza Łaguta najlepiej punktujący w meczu @3,60 Superbet

Ajajaj, Domino szybki, Grisza faktycznie tylko 4 biegi, liczyłem na bardziej wyrównany mecz i na to że jednak pojedzie w nominowanym. Pedersen i Bjerre chyba zaskoczyli wszytkich...
 
Ostatnia edycja:
B 210

boozy

Użytkownik
Ode mnie leci Kubera under 8,5 @1,95 w Superbecie
Wg mnie zrobi:
1 w 3cim biegu za Michelsenem i Pedersenem
1 w 5 za Hampelem i Kasprzakiem (ciekawe co pojedzie Bjerre, bo w sumie w normalnej formie też mógłby objechać Domina)
1 w 10 za Hampelem i Pedersenem
2 w 11 za Griszą a może i jw. za Bjerre
Nawet jeżeli pojedzie w nominowanym i zdobędzie więcej niż przewiduję to linia jest na tyle wysoka że mamy spory zapas.

Drugi typ, trochę for fun i trochę z braku wiary w kolejny świetny mecz Michelsena - Grisza Łaguta najlepiej punktujący w meczu @3,60 Superbet
Grisza pojedzie 4 starty pewnie, więc mało prawdopodobna lepsza zdobycz niż u MM. Pierwszy typ popieram, trudny układ biegów Domina. Od siebie dodam GKM +9,5 @ 2.01 po 4 biegach. Wiadomo jak w pierwszej fazie meczu na dopasowanie gospodarzy wpływa deszcz padający w dniu zawodów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 94

Squezy

Użytkownik
Witam, ja na dzisiejszy mecz wybrałem typ na powyżej 1,5 pkt Bartkowiaka.Uważam że już w drugim biegu może pokryć tą linię.Wiadomo Lampart raczej poza zasiegiem ale już Orgacki i Cierniak do objechania. Potem ciężkie biegi 4 i 10, ale w 4 może coś ugrać kosztem Buczkowskiego. A kurs zacny 2,68(sts)
Zaksiegowane po drugim biegu
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
power30 18K

power30

Forum VIP
Ralcewicz O. over 0,5 @ 2,52 sts

Spróbuje to patrząc jak "jeździ" Pytlewski. Wg mnie sporą szansę ma na dowiezienie punktu w biegu juniorskim. Ewentualnie może uda się coś przywieźć na jakimś defekcie/wykluczeniu.

Edit:

Vacullik under 11,5 @ 1,85 sts

Słowak jest dość ostatnio chimeryczny. W GP ostatnio się nie popisał. Już pierwszy bieg ma mega trudny, gdzie pojedzie z Tajskim i Artiomem, jadąc w parze z Woźniakiem. Stal zapewne będzie ratować się RT, więc bardzo możliwe że wskoczy gdzieś Zmarzlik. Nawet jeśli do tego nie dojdzie, to Sparta ma na tyle wyrazistych liderów, którzy są w stanie objechać Słowaka.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ralcewicz O. over 0,5 @ 2,52 sts

Spróbuje to patrząc jak "jeździ" Pytlewski. Wg mnie sporą szansę ma na dowiezienie punktu w biegu juniorskim. Ewentualnie może uda się coś przywieźć na jakimś defekcie/wykluczeniu.

Edit:

Vacullik under 11,5 @ 1,85 sts

Słowak jest dość ostatnio chimeryczny. W GP ostatnio się nie popisał. Już pierwszy bieg ma mega trudny, gdzie pojedzie z Tajskim i Artiomem, jadąc w parze z Woźniakiem. Stal zapewne będzie ratować się RT, więc bardzo możliwe że wskoczy gdzieś Zmarzlik. Nawet jeśli do tego nie dojdzie, to Sparta ma na tyle wyrazistych liderów, którzy są w stanie objechać Słowaka.
Wacek w parze z Woźniakiem raczej nie pojedzie a over młodego juniora to super typ patrząc na amatora Pytlewskiego. Tym bardziej że w Dmpj coś jeździ:)
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
under Vaculika do grania tylko tam gdzie jest liczone 5 biegów, bo jak za Woźniaka będzie ZZ, to mamy 6 biegów Vacula, a jak będzie punktował, to później jeszcze za RT przy niekorzystnym wyniku, a Sparta będzie trzymała według mnie już od początku wygraną w rękach

Tajski wczoraj odpalił, Janowski trochę gorzej, ale on swoje przywiezie, do tego piekielnie szybki Artiom i Bewley z Czugunowem, no tam nie ma szans, żeby Stal dzisiaj coś ugrała

Po ostatnim moim pobycie w ZG jestem negatywnie nastawiony do meczu i wydaję mi się, że Leszno to weźmie miękką ręką, to co Falubaz zrobił w meczu z Czewą siedzi mi do dzisiaj w głowie, ale czy po słabych występach Doyla w GP nie można iść w jego under? Linia w fortunie wystawiona na 10.5, co prawda ma na papierze dosyć łatwe biegi i linia jest wystawiona wręcz na styk, bo przed nominowanymi ma według mnie z 9 pktów lekko
 
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Za Woźniaka nie może być Z/Z.
Najpewniej i Karczmarz i Birkemose pojedzie. Przy tym układzie spróbował bym over 3,5 Rafała, bo pole manewru do zmian też będzie ograniczone. W zasadzie tylko dwie taktyczne (Vacul i Zmarzlik + może Thomsen) może zrobić Stal i niekoniecznie musi to być za Rafała, bo Marcus raczej też nie błyszczy.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Haha:) ale ja mam na myśli to że z nim nie pojedzie nawet w 1 biegu z uwagi na kontuzje Szymona:).

P.s usuń później post:)
Zaćmienie umysłu z rana :) Myślałem, o hc na Wrocek mając na myśli, że Szymka nie ma. Później brnę w przekłamaniu, że Vacul może stracić na nim punkty :) Oczywiście posty do usunięcia.
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Tam ktoś wyżej pisał o overze 0,5 pkt Ralcewicza. To będzie możliwe w dwóch przypadkach: jakaś literka kogokolwiek w drugim biegu lub spalenie się, zawalenie startu przez Pytlewskiego. Byłem na treningu w czwartek i piątek i tam jadący na pół gazu Pytlewski był za każdym razem lepszy od 16-letniego Ralcewicza. Także z tym jest ryzyko...W ogóle w biegu młodziezowym dwóch gorzowian będzie walczyło w ogóle by dojechać do mety i dla jednego i drugiego będzie to sukces, że ten 1 pkt ktoś zdobędzie (faworytem jest "Pyton" Pytlewski)

Zdecydowanie polecam inny typ:

Osyczka-Szlauderbach Kto lepszy 2 1.88 8,5/10 (sts)

W Zielonej od rana pada, są trudne warunki. Osyczka ma tylko szans zrobic 1 pkt na Tufcie w 2 biegu. Uważam, że Tuft jest lepszym zawodnikiem i tego punktu nie zrobi. Szlauderbach to dużo dużo lepszy zawodnik, jedzie w jednym z biegów z pola a lub b na Osyczkę i tam nadrobi ewentualny punkt Osyczki. W najgorszym razie przy remisie będzie zwrot, także ryzyka za wielkiego nie ma odnośnie tergo typu, a szansa na trafienie jest ogromna....

Do tego typu polecam:
Szczepaniak - Kvech Kto lepszy 1 1.80 (1 liga) 9/10

Szczepaniak jest w parze z juniorem i ma 2 punkty z urzedu. Kvech debiutuje w lidze, ma trudny numer i w tym meczu może wystapić 3 razy...Kvech w Bydgoszczy nawet chyba jeszcze nigdy nie startował.

Taki dubel to jakies 90 % szanse trafienia. Do tripla za mniejszą stawkę polecam handicap +6.5 na Tarnów lub dla odważniejszych Tarnów wygrana z Łodziom. Mecz dla obu ekip o nic. Tarnów chce się godnie pożegnąc - sciaga na mecz Tungate i Iversena, Tarnó ma lepszych juniorów, a Łódź nie bedzie miała w ogole motywacji w tym meczu i nie zdziwie się jak ulegnie w Tarnowie.

Tripel na dziś z żużla: Szlauderbach+Szczepaniak+Tarnów wygrana - AKO 7.58. Z 200 zł jest 1334 do wygrania. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
W superbecie jest @1.7 na to ze Łaguta będzie dziś lepszy od Vaculika . Wg formy z ostatnich dni jest zdecydowanie lepszy, szybszy i uważam że nawet własny tor niewiele pomoze Słowakowi. Pobieram

Edit. Liczonych jest max 5 pierwszych startow

Łaguta po 3 startach miał 7pkt i mógł jeszcze przegonić Vacula który osiągnął 11 oczek, ale niestety deszcz pokrzyżował plany.
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Wyniki:

I. Francepol Falubaz Junior Zielona Góra: 43 pkt.:
Mateusz Tonder 13 (2,3,3,2,3), Fabian Ragus 12 (3,3,3,1,2), Nile Tufft 10 (2,2,2,3,1), Jakub Osyczka 8 (0,1,1,3,3).

II. GRUPA POLMOTOR Stal Gorzów: 38 pkt.: Wiktor Jasiński 13 (2,3,3,3,2), Rafał Karczmarz 12 (3,3,t,3,3), Oliwier Ralcewicz 3 (0,1,0,2,w), Kamil Pytlewski 10 (3,1,2,2,2).

III. Unia Leszno I: 27 pkt.: Damian Ratajczak 8 (2,2,3,1,0), Krzysztof Sadurski 10 (3,2,2,2,1), Kacper Pludra 8 (1,2,2,D,3), Hubert Ścibak 1 (1,w,0,0,w).

IV. Unia Leszno II: 11 pkt.: Olivier Buszkiewicz 3 (1,0,1,0,1), Hubert Jabłoński 3 (1,1,1,w,0), Kirył Lejman 1 (w,-,0,1,-), Antoni Mencel 1 (0,0,-,1,w), Maksym Borowiak 3 (0,1,2).


2021-05-10, Żużel

W Gorzowie odbyła się pierwsza z dwóch zaległych rund Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów na żużlu.

Bo widzę, że nikt nie wklejał i ludzie grają Ralcewicza

No i jeszcze to ale tutaj trzeba brac pod uwagę , że każdy bieg w 3-ke4 praktycznie jechali


Gorzowianie w obu czwórmeczach nie mieli problemów z odniesieniem wygranych. W naszym zespole znakomicie prezentowali się wszyscy zawodnicy, w tym także stawiający pierwsze kroki na żużlowych torach Oliwier Ralcewicz.

(red.)

Wyniki – 24 maja:

1. Grupa Polmotor Stal Gorzów 47 pkt.: Karczmarz 14 (3, 3, 3, 2, 3), Jasiński 15 (3, 3, 3, 3, 3), Ralcewicz 4 (1, 0, 1, 1, 1), Nowacki 14 (2, 3, 3, 3, 3).

2. Unia II Leszno 37 pkt.: H. Jabłoński 8 (2, 3, 2, 1), Borowiak 6 (2, d, 2, -, 2), Buszkiewicz 7 (t, 1, 2, 2, 2), Mencel 8 (3, -, 2, 1, 2), Gilmore 8 (3, 1, 2, 2).

3. Francepol Falubaz Zielona Góra 31 pkt.: Ragus 9 (1, 2, 3, 3, w), Tufft 8 (2, 2, w, 1, 3), Osyczka 7 (1, 2, 1, 2, 1), Grzelak 7 (1, 2, u, 3, 1).

4. SpecHouse PSŻ Poznań 3 pkt.: Kłosok NS, Makowski 3 (0, 0, 1, 1, 0, 1).

Wyniki – 25 maja:

1. Grupa Polmotor Stal Gorzów 48 pkt.: Ralcewicz 8 (2, 1, 1, 2, 2); Karczmarz 14 (3, 2, 3, 3, 3); Jasiński 14 (3, 2, 3, 3, 3); Nowacki 12 (3, w, 3, 3, 3).

2. Francepol Falubaz Zielona Góra 37 pkt.: Ragus 11 (2, 3, 1, 3, 2); Tufft 9 (2, 1, 2, 2, 2); Osyczka 10 (2, 3, 2, 1, 2); Grzelak 7 (1, 1, 1, 1, 3).

3. Unia II Leszno 33 pkt.: Borowiak 7 (1, 3, 1, 1, 1); Buszkiewicz 7 (1, 2, 2, 1, 1); Mencel 8 (d, 2, 3, 2, 1); Rew 11 (3, 3, 2, 2, 1).

4. SpecHouse PSŻ Poznań 1 pkt.: Makowski 1 (1, 0, 0, 0, 0, 0).
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom