>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

XII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Świdnicki poniżej 2.5 pkt. @1.60 STS
Woryna poniżej 5.5 pkt. @1.85 Betclic
Madsen powyżej 10.5 pkt. @1.94 STS

Ja gram przeciwnie do kolegi powyżej. Nie widzę tu Świdnickiego, nie wiem co musiałoby się stać, żeby przywiózł Miśka za plecami. Po pierwsze Kuba zna lepiej ten tor, osiągał tu lepsze wyniki i jest obecnie póki co dużo lepszym zawodnikiem niż Świdnicki. Jak już ma walczyć o punkty to ze Spartanami, a tu też niekoniecznie jest zdecydowanym faworytem, bo cała trójka jest dość równa. W biegu 12 Mateusz jedzie jeszcze z Liszką, więc tu też szansa na punkcik, ale żaden pewniak. W skrócie, maks dla młodziaka Eltroxu to dziś trzy punkty, jednak uważam, że z którymś z juniorów Sparty przynajmniej jedno oczko straci.
Kacper nie przepada za tym torem, jak przenalizowałem jego starty na Olimpijskim. Ciężki numer, naprawdę trudne biegi, wydaje mi się że linia w stsie 4.5 jest trudniejsza, 5.5 nie widzę szans, aby pokrył.
Ostatni typ na Leona. Musi ktoś z Częstochowy trzymać wynik, a kto inny może to zrobić jak Madsen. We Wrocku zawsze dobrze sobie radził, wierzę że tak będzie i dziś, a linia jest w miarę ok. Z czołówki dwukrotnie jedzie z Janowski i po razie z Tajskim oraz Artiomem, liczę że do nominowanych zaliczy pięć startów, bo to zwiększy szanse tego typu, bo łatwiej będzie o punkty w pierwszych 13 biegach niż w 15, który pewnie będzie bardzo mocno obsadzony.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Miskowiak under 9 @ 1.90 bet365

Ostatnio cos Kuba nie jedzie juz tak , jak jechal w meczach gdzie ocieral sie nawet o komplet. Dalej potrafi robic trojki ale wpada mu tez sporo zer. Dzisiaj rywal z tych najtrudniejszych , gdzie oprocz juniorow bedzie mial bardzo ciezko robic punkty.
 
Ostatnia edycja:
K 952

korfelo2@

Użytkownik
A Ja myślę że Miśkowiak pojedzie dzisiaj dobre zawody ,tor we Wrocławiu lubi , w tamtym sezonie zdobył 9 pkt , dzisiaj w Forbet linia na niego dobra i mój typ Kuba powyżej 7,5 pkt kurs 1,83 w Forbet , ⛔ drugi typ też związany z Miśkowiakiem że będzie lepszy w realizacji z Czugunowem typ na Kubę Kurs 1,92, w Forbet, ✅ Czugunov jedzie u Siebie i to jest na pewno jakiś atut ale ma ciezkie biegi do objechania, w 1 swoim starcie jedzie z Kubą który już będzie po biegu młodzieżowym ( myślę że wygranym ) i Gleb dwa razy jedzie w parze z Woffindenem i raz z Janowskim o punkty trudniej. Pierwszy typ na minus, początek meczu w wykonaniu Kuby super , druga część zawodów słabsza, drugi typ na plus 5/4 w punktach ale szału nie było , faktycznie jak wspomniał kolega we wcześniejszym typie Kuba Miśkowiak może nie obniżka formy ale dużo słabiej niż początek sezonu) typ na mecz Toruń - Lublin , Hampel powyżej 7, 5 pkt w meczu kurs 1,83 Forbet
 
Ostatnia edycja:
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Leszno może mieć problem - Jaimon rozwalony na Łotwie - karetka na torze , na ta chwilę nie wiadomo jaki jest stan Lindseya
Jaimon w szpitalu - problemy z oddychaniem - na ta chwile to wszystko co wiadomo
 
Ostatnia edycja:
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Leszno może mieć problem - Jaimon rozwalony na Łotwie - karetka na torze , na ta chwilę nie wiadomo jaki jest stan Lindseya
Jaimon w szpitalu - problemy z oddychaniem - na ta chwile to wszystko co wiadomo
Czy Jaimon był dziś niezbędny w Daugavpils? Trudny teren i wydaje mi się, że ambicja trochę przerosła tu władze Rawicza. Dziwne, że Leszno poszło na taki układ, tym bardziej że Unia nie jest w tym sezonie nietykalna. Skończyło się niestety najgorzej, jak tylko mogło, a pewnie skończy się i tak wygrana Łotyszy.
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Jaimon wstrząs mózgu prawdopodobnie bez złaman. Co do meczu zwycięsko wychodzi Rawicz, kolejny piękny mecz Damiana Drożdza :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom