>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XII kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat dwunastego ekstraligowego weekendu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

23.07.2021
Fogo Unia Leszno - ZOOleszcz DPV Logistic GKM GrudziądzMarwis.pl , godz. 18.00
Moje Bermudy Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra - , godz. 20.30

25.07.2021
Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa, godz. 16.30
eWinner Apator Toruń - Motor Lublin, godz. 19.15
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
bardziej czekam na linie zawodników, bo jestem ciekawy. Myślę że 35 jest do ugrania ze strony Grudziądzan. Kasprzak , Pawlicki czy wracający Nicki. Z drugiej strony znany z oddawania biegów Kołodziej czy Emil na rzecz młodzieżowców. Nie pcham się w handi. :)
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
bardziej czekam na linie zawodników, bo jestem ciekawy. Myślę że 35 jest do ugrania ze strony Grudziądzan. Kasprzak , Pawlicki czy wracający Nicki. Z drugiej strony znany z oddawania biegów Kołodziej czy Emil na rzecz młodzieżowców. Nie pcham się w handi. :)
Linie są już w stsie, najlepiej zagrać zaraz po pojawieniu się. Rano na KK było 5.5, już skoczyło na 6.5, myślę że też do grania. Dobrze wyglądało również over 1.5 Krakowiaka, póki co jednak zniknęło z oferty.
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Handi plus 24.5 na GKM w ewinner po 1.60. Pawlicki, Kej Kej tor znają do tego Nicki. Nie sądzę, żeby dziś był pogrom, a tak jak wspominaliście po 13 biegu jak będzie mecz rozstrzygnięty to może pójdzie szansa dla Juniorów
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zgadzam się ze S scrobek. Nicki w trzech ostatnich latach w Lesznie po 11 oczek w 5 startach. Przemo i Kasprzak też znają i lubią ten tor. Nie liczyłbym dziś na Bjerre, choć pewnie po punkciku będzie woził. Poza tym, jak ktoś napisał wyżej Unia nie ma satysfakcji z bicia rywali. Tu punkty są już podzielone, a przed Lesznem dużo ważniejsze mecze niż dzisiejszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Trochę przesadzone kursy w betclicu:
Vaculik poniżej 11.5 pkt. @2.20
Bjerre poniżej 5.5 pkt. @2.20

Co do Vacula. Odważna linia i stosunkowo wysoki kurs na uder. Co prawda Martin ma dobry układ biegów, jednak jest w tym układzie nominowany, a Słowak zazwyczaj jedzie w ostatnim, którego skład będzie pewnie wyglądał coś w okolicach Zmarzlik, Dudek, Vacul, Zagar (liczę dziś bardziej na niego niż Fricke i Protasa). Do tego po drodze powalczy z Dudkiem, Frickiem, Zagarem, a w parze pojedzie z Woźniakiem i Thomsenem dwukrotnie, więc ta linia naprawdę wysoka, bo jeśli Martin nie pojedzie znakomicie to z pokryciem może być problem. Do tego to derby, więc Falubaziaki choć skazani na pożarcie nie będą puszczać manetki.
Bjerre, czyli najsłabszy zagraniczy zawodnik w Ekstralidze. Do tej pory broniły go wyniki w Grudziądzu, teraz brakuje nawet tego. Trudne biegi dziś w Lesznie i jakoś nie widzę wielu jego punktów, a dla GKMu lepiej powinni punktować inni seniorzy. Trzy punkty pewnie zrobi na juniorach. Z Leszna może powalczyć jedynie z Lidseyem. Pozostałe dwa oczka musi złapać na swoich, jednak Przemek i Krzysiek dużo lepiej znają i lubią ten tor niż Kenio.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +89
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Bjerre under 5,5 1,84 E efortuna

Bez jaj po za swoim pierwszym biegiem gdzie może zrobić dwójkę lub nawet jedynkę , kogo ma wozić w aktualnej formie?
Ma problem żeby tę linię pokryć u siebie ze slabym Toruniem ,a pokryje z zespołem mistrza Polski?

Gorzów -14,5 @1,94 efortuna

Wiadomo to derby,ale nie widzę tutaj zespołu Zielonej Góry. Po za Dudkiem który pewnie swoje zrobi nie widzę zawodników walczących ze silną ekipą z Gorzowa.Jedzie Pawliczak , nie ma Ragusa.

Fricke under 7,5 @1,8 efortuna
Nie wierzę w Maxa nawet po dobrym występie w Pradze. W parze ma Protasa,ale silna seniorka Stali nie pozwoli na pkt Maxowi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Vaculik jest 12 pot w iforbet wiec pobieram under. Jeden słabszy wyścig i praktycznie wchodzi. Vaculik bóg wie jaki nie jest aż takim pewniakiem, w Gorzowie będzie miał sie z kim ścigać w drużynie swojej ;)))
Kk-Bjerre 1 kurs 1.75. Gdzie jak nie w Lesznie kk ma pojechać na wyjeździe, wcale w gp nie wyglądał tak słabo, bjerre ….
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Warto było wstać rano i złapałem dubla: Pytlewski under 1,5 pkt po 1,88 (sts) i over 1,5 pkt Krakowiaka po 1,80 (sts). I taki dubel poszedł. Jednak z tych zdarzen co są to widze parę ciekawych typow do gry:

Pludra - Krakowiak Kto lepszy 2 2.33 (sts)

Kogoś zdrowo powaliło z takim kursem. Pludra zaliczy 3 biegi i ma szanse na punkty tylko z Bartkowiakiem. Może w meczu zrobic maks 2-3 punkty. Krakowiak pojedzie za to 4 lub 5 razy(Nicki jest poobijany, jak GKM bedzie wysoko przegrywac, majac sredniakow nie beda robic taktyków). Krakowiak do tegodobrze czuje sie na Smoczyku, rok temu jako junior Falubazu zdobył w rundzie zasadniczej w lidze 5 pkt (2,0,3,0) - potrafiac wygrac bieg z seniorami. PRzed tygodniem z Toruniem zrobił11 pkt i pokazał, że forma idzie w górę.Do tego KRakowiak pojedzie w latwym 12 biegu gdzie powinien zrobic 2 pkt i odrobic ewentualna strate do Pludry wbiegu juniorskim. Kurs mega przesacowany i szalony.

Do tego typu polecam dobrac:

Zagar wiecej niż 7,5 pkt w meczu z Gorzowem 1,70 (sts) 8/10

Zagar zacznie od biegu z KArczmarzem, JAsinskim i Osyczką. Tutaj powinien bez problemu zdobyc 3 pkt. Późniejdo wejscia tego typu wystarczy 5 pkt w 4biegach. A do tego będzie miał autostradę, bo...jedzie w parze z PAwliczakiem i raz pojedzie jeszcze na Jasinskiego.Warto przypomnieć, że Zagar 8 sezonow scigal sie dla Stali i tor w Gorzowie zna jak wlasna kieszen! Kiedy tu przyjezdza zawsze trzaska 2-cyfrowki. Linia jest zenujaco nisko ustawiona i Zagar na swoim ulubionym torze bez problemu to przekroczy

AKO tego dubla wynosi 3,96 (godzina 12:15)

Do tego warto za nieco mniejsza stawkę do dubla z Krakowiakiem:

Falubaz nie przegra biegu juniorskiego ze Stalą (2,11 jest, było 2,33) (sts).

Szansa na to, że ten typ nie wejdzie jest tylko w przypadku literek mlodych Falubazow (defekt, upadek, wykluczenie). Pytlewski jeździc nie potrafi, bedzie walczyk z torem...Z racji, że jest jeden bieg, sa czasem nieprzewidziane sytuacje, to lepiej to zagrac za nieco mniej niz over Zagara, ale do dubla tez to warto dorzucic. Ja mam za 500 zł i AKO 4,96 = do wygrania mam 2182 zł
-----------------
Do tych typow z E-ligi (tych dubli) jeszcze za mniejsza stawke dorzucilem over 3,5 pktTobiascha Buscha. Niemiec ma latwy numer 11, 4 punkty powinien na swoimt rudnym torze zrobić. To mecz 2 ligi polskiej miedzy LAndshut, a Daugavpils (sts)

Tripel: Zagar over 7,5 + KRakowiak + Busch over 3,5 - AKO 6,93
tripel: juniorski Falubaz nie przegra+KRakowiak i over 3,5 Busch - AKO 8,69

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Sajfutdinov+Bjerre-Doyle+Kasprzak 2 1.83 forbet

Przeanalizowałem wszystkie starty + formę każdego z zawodników i wydaję się, że to bardzo racjonalne wyjście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Pytlewski under 1.5 kurs 1.84 pograne grubo teraz 1.52 sts,jesli nie bedzie literek to mimo ze jedzie Osyczka to nie wierze ze wiecej niz punkt przywiezie,do dubla ok
Bjerre over 5.5 kurs 1.84 sts
Forma slaba,ale start nickiego nie do konca pewny w sensie formy poobijany mocno i licze ze raczej taktycznych nie bedzie i pojada raczej wszyscy swoje starty,Bjerre to typ bardziej na czuja i szczescie...tak mysle
Fricke-Protasiewcz +1.5 1 kurs 1.8 sts
Protas ma trudne biegi poza 12 chyba,Fricke moze fajnie zaczac z malego w 1 biegu,potem jedzie z protasem i tor typowo pod Maxa moim zdaniem
Gkm +26.5 sts kurs 1.37 do dubla
N.Pedersen under 9.5 sts kurs 1.84
Vaculik under 12.5 kurs 1.67
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Tak patrzę na dzisiejsze Wasze typy z Eligi i widzę, że jeśli ktoś zagrał wszystkie propozycje z działu to jest nieźle zarobiony, bo większość przeczytała znakomicie oba mecze. Brawo.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Podoba mi się typ, ze junior nie wyprzedzi żadnego seniora z czewy kurs 2.25. Jak żadnej taśmy ani wykluczenia nie będzie to nie ma podjazdu :))
 
qick19 15,6K

qick19

Użytkownik
Lindgren over 8.5 pkt @ 1.92 forbet ( wszytskie starty ) do wy*ebania
Idę w jego over , ładnie jechał w GP jak zabierze ze sobą te silniki to moze przekroczyć linie , liczę na jego 6 startów wtedy powinno być łatwiej . Podejrzewam ze to jego ostatnia szansa , jak nawali w tym meczu i przewiezie 3/4 pkt to pewnie skończy się jego przygoda w Czestochowie .

Świdnicki over 2.5 pkt @ 2.16 STS [/ICONPLUS]
Korci mnie ten typ , tak naprawde może juz wejść po 2 biegu , dobry sezon tego zawodnika , jezeli dobrze wyjdzie ze startu i przywiezie min 2 pkt w 2 biegu to ten 1 pkt powinien juz ogarnąc w dalszej częsci meczu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom