>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Temat z analizami XI runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 505K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Apator Toruń - Motor Lublin
Apator Toruń +8,5 pkt. @1,57 Betclic
Apator Toruń +3,5 pkt. po 4 biegach @1,82 Betclic
Sajfutdinow powyżej 10,5 pkt. @1,62 Betclic
Przyjemski poniżej 5,5 pkt. @1,92 Betclic
Lindgren i Kubera poniżej 17,5 pkt. @1,88 Betclic

Wiele powodów skłania mnie ku temu, aby sądzić, że Apator napsuje dziś krwi Koziołkom z Lublina. Największy to wczorajsze zachowanie Patryka Dudka po zwycięstwie w pierwszej rundzie IMP w Łodzi. Patryk to świadomy zawodnik i myślę, że już wczoraj jak stał na podium to myślał o dzisiejszym meczu, bo ani Duzersowi ani Apatorowi ostatnio strasznie nie idzie i pewnie wiele pracowali nad tym, aby ten stan rzeczy zmienić. Samego Dudka pomijam, bo linia na niego idealna, ale pobieram Emila bez którego dwucyfrówki Apator dziś nie ujedzie nic, a sam Rosjanin lubi takie mecze i zazwyczaj daje w nich radę.
Undery w kierunku gości. Najpierw Przyjemski, który zdaje się być troszkę zawiedzionym. Praktycznie w każdym meczu na tor wyjeżdża tylko trzy razy, bo w sumie nie ma kogo zastępować, bo i po co. Fachowcy sugerują, że nie pomaga mu to w rozwoju i ciężko się z tym nie zgodzić. Dziś w swoich startach poza juniorskim pewnie dorzuci oczko w biegu czwartym, poza tym walka z seniorami - Lambertem, Lampartem i Przedpełskim, a w parze z Cierniakiem i Zmarzlikiem. Na tych seniorach Wiktor musiałby złapać przynajmniej dwa oczka, aby moje przewidywania się nie spełniły. Zostawiam tu lukę na ewentualną wygraną z Lamartem, poza tym stawiam, że młodziak Motoru punktów nie zdobędzie.
Również under Fredki i Kubery. Stawiam, że któryś z nich dziś zawiedzie, bardziej skłaniam się ku Szwedowi, ale pewności nie mam, linia dość wysoka i kurs również niezły, poza tym lubię takie zakłady łączone, bo aby pokryć linię obaj zawodnicy muszą pojechać bardzo solidnie.
Dorzucam jeszcze do tego handi Torunia po pierwszej serii i liczę na to, że tor nie będzie mocno rozjeżdżony, bo Anioły lubię takie warunki na Motoarenie i we wcześniejszych latach również w meczach z Motorem już to pokazywali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1109
maniek81 371,2K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lambert [poniżej 10.5 pkt.] 1.70 fortuna

Pierwszy bieg łatwy i tu powinna wpaść trójka. Ale im dalej, tym stopień trudności będzie szedł w górę. Trudne biegi, dwa razy na Zmarzlika, a i w parze z Dudkiem i Emilem. Jest gdzie tracić te punkty dziś, więc widzę potencjał na linię poniżej 10.5 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +982
S 310

slawek-80

Użytkownik
Toruń bez juniorki nie ma co szukać w meczu z Motorem i to oni zrobią różnicę, typuje ok 3-10 na korzyść juniorów Z Lublina, seniorzy na remis i wynik w granicach 42-48 to najniższy wymiar kary, a osobiście typowalbym że Toruń nie dobije do 40 pkt. Po co kombinować i szukać niespodzianki, handi na Motor na wyjazdach to łatwa kasa w tym roku.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 505K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
Unia Leszno +6,5 pkt. @1,68 Betclic
Hampel poniżej 10.5 @1,75 Fortuna
Pio. Pawlicki powyżej 9,5 pkt. @1,82 Betclic
Smektała powyżej 4,5 pkt. @1,88 Fortuna
Kołodziej poniżej 10.5 @1,70 Fortuna

Ciężkie typowanie klasyku, bardzo ważna, jak taktycznie rozegrają ten mecz Byki. Z racji, iż do składu wraca Janek Kołodziej typuję, że Unia jak już przegra to minimalnie, jednak według mnie Janek dziś zbawieniem nie będzie, choć pewnie swoje punkty przywiezie.
Śmieszna linia na Smyka, który po prostu musi ją pokryć, bo ewentualny under może go wyrzucić ze składu do końca sezonu. Ja jakoś trafiam jego overy punktowe w tym sezonie, choć wiele ich nie było. Bartek jednak w trudnych momentach potrafił się zbierać i liczę, że tak samo będzie tym razem.
Co do gospodarzy stawiam na przemian over Pitera i under Jarka Hampela, bo dziś będzie trzeba gryźć ten tor, żeby zdobywać punkty i jakoś do takiej walki wręcz bardziej mi pasuje Piotrek. Z całą sympatią do Jarka to on lubi prowadzić od początku do końca, gdy biegi są wyrównane, trzeba powalczyć na trasie to jest już ciężej. Dziś w tym meczu będzie pewnie walka na noże i większe szanse na dwucyfrówkę daję dziś młodszemu z braci Pawlickich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1157
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom