>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

XBox 360

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kto ma obszerną wiedzę na temat konsoli XBox 360 :?: Proszę o skontaktowanie się ze mną na PW (najlepiej wysłać numer gg).
 
trusiek 0

trusiek

Użytkownik
starsze wersje byly awaryjne teraz poprawiono plyte i ulepszono chlodzenie
najlepiej jest kupic xboxa &quot;pokatowac&quot; go z 1-2 miesiace i jesli nie sprawia problemow przerobic
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja już ponad rok gram na Xbox 360 (wersja arcade) z przeróbką i wszystko śmiga bez zająknięcia. Wliczając ile musiałbym wdać na oryginały to nawet jak by mi się teraz zepsóła to i tak lepiej wyjde na zapłacie za naprawę niż na kupowaniu oryginałów.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
tylko w Xboxie dla niektorych najwieksza frajda jest granie przez neta, majac takie gry jak np. Gears of War to przejscie gry jest w porownaniu do grania przez siec nudne ;) a ze oryginaly kosztuja? ktos chce miec luksus, niech placi ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
wystarczy flash napędu najnowszą wersją xtreme i najwyżej co kilka miesięcy ją uaktualnić.

ps. z piratami nie ma problemów gry przez neta tylko się trzeba zabezpieczyć przed banem i wlasnie do tego służy odpowiedni soft w napędzie
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
a ja mam takie pytanie, podajcie mi z allegro najtańszy telewizor aby pograć na liveboxie w miarę fajnie, bo ja nie wiem jaki się nadaje, bo mam pc, ale myślę o konsolce ???? ?
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
a ja mam takie pytanie, posrednio dotyczace xboxa. czy do routera Wi-Fi mozna kabel podlaczyc i miec xboxa podlaczonego do internetu za pomoca kabla? chyba wiecie o co mi chodzi ;)
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
remik, moj kumpel ma tv 32&quot; LCD i powiem Ci ze swietnie jest ;] np. jak sie dzieli ekran na pol i gramy w strzelanki na 2óch to i tak jest swietnie widac wszystko. ja pewnie jakbym kupowal xboxa to wlasnie pod taki tv.
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
uzywa ktos moze kabla VGA jezeli tak to jaki rodzaj byscie polecili i czy dlugosc tego kabla moze wplywac na jakosc grafiki na monitorze ?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Też bym chciał, zeby ktoś chociaż napisał parametry TV na ktorym poczuloby sie xboxowy klimacik ;)
Ja mam niestety na razie zwykły TV (kineskopowy) 29cali ale i tak wrażenia są bardzo dobre i grafika też wspaniała, ale już mysle nad LCD aby poczuć klimat FullHD. Jednak kupno xboxa wcale nie musi się wiązać z natychmiastowym zakupem nowego telewizora, można spokojnie grać na zwykłym pudle (choć oczywiście bez przesady na 14 calowym).
 
S 0

strpl

Użytkownik
Ja już ponad rok gram na Xbox 360 (wersja arcade) z przeróbką i wszystko śmiga bez zająknięcia. Wliczając ile musiałbym wdać na oryginały to nawet jak by mi się teraz zepsóła to i tak lepiej wyjde na zapłacie za naprawę niż na kupowaniu oryginałów.
Hmm, myślisz, że grając na piratach i grając na oryginale to jest to samo, z wizualnego punktu widzenia tak. Lecz jeśli masz nie przerobioną konsole i ładujesz w nią kasę to ona staje się dla Ciebie czymś innym niż tylko konsolą :-D grając w gry kupione za swoje pieniądze a ściągnięte to jest w ogóle inna sprawa moralna, w grę ściągniętą możesz grać, ale nie musisz, bo przecież zawsze sobie możesz ściągnąć co innego? A jeżeli kupisz, starasz się zdobyć to 1000GS dla każdej kupionej. Nie nie, zresztą co ja tu będę opisywał, to trzeba poczuć ????

Ja mam niestety na razie zwykły TV (kineskopowy) 29cali ale i tak wrażenia są bardzo dobre i grafika też wspaniała, ale już mysle nad LCD aby poczuć klimat FullHD. Jednak kupno xboxa wcale nie musi się wiązać z natychmiastowym zakupem nowego telewizora, można spokojnie grać na zwykłym pudle (choć oczywiście bez przesady na 14 calowym).
Widzisz dla mnie np. jest BEZ SENSU byłoby kupowanie konsoli dla kineskopowego TV. Po co wydawać kasę na X&#39;a 360 skoro możesz kupić X&#39;a lub PS2? Przecież masz praktycznie to samo. Przecież wszystko polega na tym aby się cieszyć obrazem HD i dźwiękiem 5.1? No tak, w ogóle miałeś okazje posłuchać konsoli na kinie domowym skomponowanym z telewizorem HD? Miodzio. Posiadam już 3 X&#39;a 360(pierwszy 3 lata temu) który pracuje ok 7h dziennie(czasami więcej, zależy ile pracuje ;) ), pozostałe 2 padły przez RoD. Pozdrawiam
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Widzisz dla mnie np. jest BEZ SENSU byłoby kupowanie konsoli dla kineskopowego TV. Po co wydawać kasę na X&#39;a 360 skoro możesz kupić X&#39;a lub PS2? Przecież masz praktycznie to samo. Przecież wszystko polega na tym aby się cieszyć obrazem HD i dźwiękiem 5.1? No tak, w ogóle miałeś okazje posłuchać konsoli na kinie domowym skomponowanym z telewizorem HD? Miodzio. Posiadam już 3 X&#39;a 360(pierwszy 3 lata temu) który pracuje ok 7h dziennie(czasami więcej, zależy ile pracuje ;) ), pozostałe 2 padły przez RoD. Pozdrawiam
1)Tak na pewno to samo, od razu napisz ze można przecież kupić psone, nie ma co przesadzać.

2)Grałem na sprzęcie wyższej klasy no i to jest oczywiste ze wrażenia są lepsze, jednak chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, mówiąc prostszym językiem - jeśli nie masz na tyle pieniędzy aby zakupić lepszy sprzęt audiowizualny to śmiało możesz kupować konsole bo na zwykłym tv także można się cieszyć z niezłej zabawy.
 
Do góry Bottom