>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami X runda 2. Ekstraligi

Status
Zamknięty.
A 376,9K

adams235

Znawca - Żużel
Kto rano wstaje...
M.Wysocki under 5.5 kurs 1.65 STS
Nie no bądźmy poważni nawet przy 3 w młodzieżowym to jest nadal spora linia
T.Brennan under 7.5 kurs 1.7 STS
Tak mi się rzuciło to jakoś w oczy,do tej pory Tom nie błyszczy w Gdańsku i ciężko mi myśleć że dziś poszaleje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1095
Parkinson 34,2K

Parkinson

Użytkownik
Poznań -8.5 @2.35
Nie oszukujmy się.. w Gdańsku pojeździ dzisiaj tylko Iversen - choć i to nie jest do końca pewne.

KK - jedna wielka niewiadoma. Tor bedzie beton, do tego +25 stopni w Gdańsku i pełne słońce - może zrobi z 7pkt...
Gała - jak czegoś nie odstawi to może z 6 dowiezie.
Tonder/Wysocki/ i zapewne Kamiński - dno i wodorosty.


Po takim kursie -8.5 to dla mnie spore value. Nie zdziwie się powtórki z meczu (bodajże) Rowem gdzie po 4. biegach mieliśmy wynik 3-20.

KK under 9.5 @1,70
Iversen - Kasprzak 1 @1.55

Wszystkie kursy Betclic.
 
Ostatnia edycja:
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
panowie a legendarny pan gała under 5.5 po super kursie ? wiadomo pewnie jest na styk ale on zawsze coś odwali ;p
 
Parkinson 34,2K

Parkinson

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
panowie a legendarny pan gała under 5.5 po super kursie ? wiadomo pewnie jest na styk ale on zawsze coś odwali ;p
Dla mnie raczej overek, pojedzie w nominowanym a być może dostanie szanse na RT. 6pkt powinien uciułać jeśli pojedzie bez defektów i wykluczeń.
 
A 376,9K

adams235

Znawca - Żużel
Gala pograłem wyjątkowo over zarówno 5.5 i 6.5nigdy bym go nie zagrał na over gdyby nie fakt że ma sporo do udowodnienia ekipie z Poznania, w brzydki sposób się rozstali swego czasu i podejrzewam że dziś może pojechać mecz życia albo spali się psychicznie i skończy się samymi wykluczeniami ale kiedy jak nie dziś?
Do tego nie mam przekonania co do jechania meczu dzień po dniu...
 
Ostatnia edycja:
S 39,6K

scrobek

Użytkownik
Nicki Pedersen under 10,5 pkt. @1,84 STS

Stara żużlowa legenda głosi Nicki u Siebie, a Nicki na wyjeździe to dwa różne tematy czego mieliśmy przykład tydzień temu w Łodzi. Wysoka jak dla mnie linia jak dla zawodnika na wyjeździe. W Krośnie ma kto jeździć i nie będą Duńczykowi odpuszczać. Dodatkowo trzeba pamiętać mecz Nickiego sprzed roku na torze w Krośnie. Wycofał się po dwóch startach z racji trudnych warunków. Średnia wyjazdowa Nickiego w tym roku to 1,95 pkt. / bieg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
M 13,7K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisiaj tez na szybko zagrałem

Pedersen mniej 10.5
Rafalski mniej 3.5
Thorsel mniej 9.5
Piszczek mniej 5.5
Basso mniej 7.5
Kaczmarek mniej 7.5

Wszystko w sts wydaje mi sie ze Krosno ma swoim ciężkim torze zdemoluje Rzeszów a basso i Kaczmarek mają bardzo ciężkie biegi

Krosno dramat tor beznadzieja tylko start i zero mijanek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
A 376,9K

adams235

Znawca - Żużel
Wydaje mi się że takie faworyzowanie Łodzi jest sporym zaskoczeniem,niby Bydgoszcz ma swoje problemy ale ich sytuacja w tabeli jest taka że zaraz mogą skończyć na 4 miejscu a to dla Kanclerza jest nie do przyjęcia...Łódź już w Poznaniu za bogato nie wyglądała,przeziębiony Berntzon ,Gapiński bojaźliwy widzę dużą szansę dla Polonii ...
Uważam że dziś to Polonia wygra ale bezpieczniej gram:
Bydgoszcz +2.5 kurs 1.8 Fortuna

Do tego typu poboczne:
K.Huckenbeack under 10.5 kurs 1.7
O.Bertnzon under 10.5 kurs 1.75 Fortuna
M.Szczepaniak over 5.5 kurs 2.25 Fortuna
B.Basso under 6.5 kurs 1.84 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
S 39,6K

scrobek

Użytkownik
Jonas Seifer-Salk - Nicki Pedersen Typ 1 @2,05 Betfan

Typuje w Ww. parze zwycięstwo młodszego z Duńczyków. Jonas ma średnią domową w Krośnie na poziomie 2,227 pkt/bieg. Nicki na wyjazdach notuje 1,950 pkt / bieg. Do tego tor w Krośnie nie należy do jego ulubionych. Ostatni wyjazd w Łodzi pokazuje, że mecze domowe, a wyjazdowe to nieba i ziemia tak jak to miało w ubiegłym sezonie w barwach GKM Grudziądz, tak ma to miejsce w tym sezonie w barwach Stali Rzeszowie. Tabela biegowa także jest po stronie zawodnika gospodarzy, który startuje z numerem 10, natomiast Nicki z trudnym na wyjazdach numerem 3
 
Ostatnia edycja:
neutralny 492,9K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz
Becker poniżej 10,5 pkt. @1,75 Fortuna

Bartkowiak poniżej 4,5 pkt. @1,92 Betclic
Lyager poniżej 7,5 pkt. @2,05 Betclic
Buczkowski poniżej 11,5 pkt. @1,70 Betclic

Buszkiewicz poniżej 2,5 pkt. @2,25 Betclic
Nie mam pojęcia, jaki będzie przebieg będzie miał ten mecz i tak naprawdę żaden wynik mnie nie zdziwi. W takich przypadkach często lubię grać undery, bo przy równych meczach wyniki często rozkładają się na większą liczbę zawodników, a linie dziś na niektórych są naprawdę wysokie. I tak na początek juniorzy - Bartkowiak i Buszkiewicz. Obie ekipy mają solidne formacje seniorskie i nie wydaje mi się, aby dziś któryś z młodziaków punktował starszych kolegów. Bartkowiak zaliczył znakomity mecz w Poznaniu, dziś o powtórkę jednak będzie bardzo trudno. W juniorskim mam nadzieję, że Franek Karczewski również ukradnie jakieś punkty, bo na pewno go na to stać, a ostatnie czasy nie są dla niego łaskawe.
Poza tym wysokie linie na liderów - Beckera i Buczka. O ile na pierwszego 9,5 jeszcze do przyjęcia, tak myślę, że na Krzyśka, który na wyjazdach radzi sobie dużo gorzej wystawione aż 11,5 jest mocno przesadzone, bo jest dziś z kim przegrywać, a w takich przypadkach nie ma wiele miejsca na błędy. Lucke co prawda dobrze spisał się w Poznaniu, podobnie jak bartkowiak. Żużel jednak zazwyczaj nie jest przewidywalny, więc nie stawiam, że Becker ponownie zaliczy dwucyfrówkę.
Na koniec Lyager. Lubię tego zawodnika, myślałem że kwestią czasu jest kiedy będzie jeździł w Ekstralidze. Na pewno jednak to nie będzie następny sezon. Już dziś mówi się, że nawet w przypadku awansu Polonii Andreas jest pierwszy do wymiany, niewykluczone nawet, że w Bydgoszczy nie zostanie nawet w przypadku braku awansu. Wielka szkoda, bo uważam, że Duńczyk ma ogromny potencjał i liczę, że odnajdzie gdzieś ekstraligową formę. Na niego więc również under, bo na pewno nie ma spokojnej głowy i obawiam się, że mentalnie może nie dojechać na tak trudny pojedynek, choć z drugiej strony ma coś do udowodnienia. Bardziej jednak skłaniam się ku temu, że obecna sytuacja mu bardziej zaszkodzi niż pomoże.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
maniek81 363,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Krakowiak [poniżej 9.5 pkt.] 1.75 forbet

Norbert notuje dobry sezon, ale brakuje mu tego błysku, którego należało się spodziewać, bo jest to jakby nie było zawodnik z ekstraligową przeszłością. Linia zaproponowana przez forbet dość wysoka, trochę trzeba jechać żeby te 10 punktów wykręcić. A jest z kim dziś przegrywać, bo dwa biegi przeciwko Thorssellowi, jeden przeciwko nieobliczalnemu Nickiemu, w parze biegi z Milikiem, Bjerre. Może być ciężko o te 10 punktów, więc pobieram under.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +695
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom