>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

X Memoriał Huberta Jerzego Wagnera

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
X Memoriał Huberta Jerzego
Wagnera​
Program Memoriału:


Piątek 20.07.2012:
NiemcyArgentyna (g. 18.00)
Polska – Iran (g. 20.30)

Sobota 21.07.2012:
Argentyna – Iran (g. 14.00)
PolskaNiemcy (g. 16.30)

Niedziela 22.07.2012:
Niemcy – Iran (g. 14.00)
PolskaArgentyna (g. 16.30)

Kadry drużyn na Memoriał:

Niemcy

Argentyna

Polska

Iran

Faworytem niewątpliwie wydaje się być reprezentacja Polski. Memoriał nie jest tak mocno obsadzony, jak chociażby w poprzednim roku , ale pojedynki między Argentyną a Niemcami , czy Polaków z naszymi zachodnimi sąsiadami, na pewno będą niezmiernie ciekawe i emocjonujące. Ten turniej będzie ostatnim sprawdzianem Polaków i reszty ekip, przed wyjazdem do Londynu. Przypominam , iż do stolicy Anglii na Igrzyska Olimpijskie pojadą również dwaj nasi przeciwnicy z Memoriału, Argentyna i Niemcy. Iranowi na Igrzyska niestety awansować się nie udało , dlatego jest to dla nich ostatnia impreza w tym sezonie.

Warto również dodać, iż cały Memoriał pokaże nam na żywo telewizja Polsat Sport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik

Inauguracja Memoriału Huberta Wagnera i za razem bardzo ciekawy pojedynek. Argentyna - Niemcy to dzisiejsza propozycja na 18.00.

Buki wystawiają bardzo różne kursy na to spotkanie. Jedni sądzą iż to spotkanie będzie idealnie wyrównane (Bah) , inni stawiają Niemców w roli zdecydowanego faworyta (Sportingbet). Osobiście nie zgodzę się z opiniami buków i postawię tutaj w roli faworyta Argentyńczyków.

Podopieczni Webbera odpuścili ostatnią faze Ligi Światowej i trenowali spokojnie w kraju. Możemy więc być pewni , iż takie gwiazdy jak De Cecco , czy Conte będą przygotowane na ten turniej w 100% . Wspomniana Liga Światowa obnażyła też słabości Niemców , przeszli oni jak burza fazę eliminacyjną , ale w turnieju finałowym zbłaźnili się gładką porażką z fatalną Bułgarią. Ogólnie można spokojnie powiedzieć , że nie są oni obecnie w najlepszej dyspozycji. Grozer grał bardzo , bardzo słabo w Sofii. Psuł całą masę piłek , robił masę niewymuszonych błędów i widać, że jego dyspozycja pozostawia wiele do życzenia. Bardzo źle grał również rozgrywający Tischer , który grał piekielnie niedokładnie. Również słabo prezentowało się przyjęcie Niemców , Andrae jest zupełnie bez formy , Popp niczym nie zachwyca , a Schwarz to dla mnie zupełnie słaby zawodnik , bez warunków fizycznych i beznadziejny w ataku. Fajnie prezentuje się środkowy Bohme , ale tutaj reż raczej zdecydowanie lepiej na zagrywce , niż w ataku.

Ogólnie gra Niemców wyglądała dużo , dużo lepiej jeszcze pare miesięcy temu. Teraz ten zespół przeżywa zniżkę formy . Uratować ich może świetny dzień na zagrywce , bo jeśli Argentyńczycy przyjmą sobie dobrze do siatki to De Cecco zmasakruje ich na siatce.

Typ: Argentyna (2.20) Sportingbet ⛔
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ogólnie gra Niemców wyglądała dużo , dużo lepiej jeszcze pare miesięcy temu. Teraz ten zespół przeżywa zniżkę formy . Uratować ich może świetny dzień na zagrywce , bo jeśli Argentyńczycy przyjmą sobie dobrze do siatki to De Cecco zmasakruje ich na siatce.
Utarło się takie stwierdzenie, które popierałem kilka miesięcy temu również i ja. Jednak na dzień dzisiejszy - moim zdaniem - najwiekszym problemem Argentyńczyków jest właśnie Luciano De Cecco. W końcówce ostatniego sezonu Lega Pallavolo z meczu na mecz było coraz więcej znaków zapytania - czy Argentyńczyk wyjdzie w pierwszym składzie zespołu Acqua Paradiso Monza Brianza - jednak przeważnie grał na prochach i dawał radę. - To tyle w teorii. W praktyce widać jednak lekką a nawet wyraźną zniżkę formy fenomenalnego rozgrywającego reprezentacji Argentyny. - Osobiście odpuszczam spotkania Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, bo to tylko turniej towarzyski - nie mniej jednak będę przypatrywał się takim zawodnikom jak Luciano De Cecco, Georg Grozer, Denis Kaliberda czy Facundo Conte.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Jednak na dzień dzisiejszy - moim zdaniem - najwiekszym problemem Argentyńczyków jest właśnie Luciano De Cecco. W końcówce ostatniego sezonu Lega Pallavolo z meczu na mecz było coraz więcej znaków zapytania - czy Argentyńczyk wyjdzie w pierwszym składzie zespołu Acqua Paradiso Monza Brianza - jednak przeważnie grał na prochach i dawał radę.
Słowem uzupełnienia - ewentualnej operacji podda się dopiero po Igrzyskach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Polska - Iran

Krótko i na temat. Iran wyrasta na bardzo solidną i dobrą ekipę. Mistrzostwo Azji i bardzo przyzwoity występ w PŚ mógł stawiać ich w roli faworyta do awansu na IO. Jednak zamiast nich pojadą Australijczycy z którymi zresztą zagramy w grupie. Wszyscy wiemy jakie podejście do tego turnieju ma Anastassi, traktuje go poważnie ale wystawi drugi skład i da pograć wszystkim. O ile w pojedynku z Argentyną czy Niemcami powinniśmy zobaczyć zawodników z pierwszej &quot;6&quot; o tyle dziś Adrea z pewnością wystawi rezerwy. Irańczycy po przegranych kwalifikacjach otwarcie mówią że tym turniejem rozpoczynają nowy rozdział aż do IO &#39;16. Do Zielonej Góry przyjechali w najmocniejszym składzie co nie oznacza że trener Velasco nie będzie rotował składem. Jak już jestem przy trenerach to warto zaznaczyć że Adrea to uczeń Velasco a jak wiadomo do takich pojedynków trenerzy podchodzą specyficznie. Na PŚ przegraliśmy 3:2 teraz powinniśmy nawet drugim składem wygrać przed własną publiką i na gazie po LŚ. Ale nie wierze w to że Iran nie ugra w takim meczu towarzyskim nawet seta. Iran posiada wysokich jak na Azjatów graczy, mocny atak i przede wszystkim wiarę w zwycięstwo. Mało która drużyna gra z takim zaangażowaniem jak oni a okazję do pokazania się w Europie gracze Iranu mają wyśmienitą. Do tego typu też skłania dość wysoki kurs.

Typ:

▶Iran +2.5 1.85 Betsafe
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Iran - Argentyna

Dziś pierwszy mecz Memoriału powinien zacząć się już o 14.00 . Iran zmierzy się z Argentyńczykami.

Argentyna wczoraj zdecydowanie mnie rozczarowała . Liczyłem , że po tak długim okresie przygotowawczym w kraju , przyjadą i będą grali znakomicie... zagrali fatalnie. Fatalnie , z w połowie rezerwowymi Niemcami , którzy również w dodatku grali fatalnie. Nie wiem co się dzieje z Argentyną , ale nie wygląda mi to tylko na brak zaaklimatyzowania , oni są po prostu zupełnie bez formy. W LŚ zawiedli , nawet w meczach w których grali podstawowym składem , wczoraj zagrali koszmarnie. De Cecco gra dobrze , nie mam do niego żadnych uwag , rozrzuca swoim kolegom kapitalne piłki , na pojedyncze bloki. Tylko co z tego , skoro Conte to kończy tylko piłki na czystej siatce. Przy pojedynczym bloku , albo dostaje czape , albo wywala w aut. Przyjęcie również wygląda tragicznie , wczoraj Quiroga był po prostu zagubiony przy flocie Niemców. Bardzo lubię tą reprezentację , ale oni grają po prostu słabo. Mam nadzieję , że odmieni się to przez te kilka dni do Igrzysk , ale dziś nie powinni zagrać lepszego meczu niż wczoraj.

Iran wczoraj zaskoczył naprawdę dobrą grą . Grają bardzo mocno , dynamicznie , mają kilku naprawdę ciekawych zawodników. Z pewnością mogą postraszyć swoją zagrywką , tym bardziej , że Argentyna ma ogromne problemy z przyjęciem.

Kurs na Iran jest zdecydowanie zawyżony , Argentyna nie jest w tak dobre formie , aby wystawiać na nią 1.30 z tak nieprzewidywalnym rywalem. Nie cały rok temu na Pucharze Świata Iran pokonał Argentyńczyków 3:2 i myślę , że spokojnie jest w stanie to dziś powtórzyć.

Typ: Iran (3.20) Tobet ⛔ mega fart Argentyny , należało się zwycięstwo Iranowi
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Nie widziałem wczoraj Argentyny, przegrali co prawda 1-3, ale poszczególne wyniki setów były dość zbliżone stąd można stwierdzić, że jednak coś tam grali...
Oglądałem wczoraj mecz Iran - Polska i Irańczycy aż tak bardzo nie zachwycili. To bardziej Polacy zlekceważyli gości. Irańczycy popełnili masę błędów szczególnie w ataku. Nasi w przyjęciu wczoraj grali bardzo słabo i stąd mieliśmy wyrównane końcówki setów.
Jeżeli Argentyna zagra dziś nieco lepiej niż wczoraj a raczej powinni trochę się spiąć, żeby podwyższyć swoje morale przed IO to tutaj Iran może max seta ugrać
Typ Argentyna 1.43 Pinnacle✅✅✅
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Spotkanie: Germany - Iran
Typ: Germany 3-0 Kurs: 2.95 ✅ Bukmacher: Betsson
Niemcy ten turniej traktują bardzo poważnie. Widać reakcje trenera, który bardzo żywiołowo reaguje na każdy głupszy błąd swojej drużyny. Wczoraj z Polakami zaprezentowali się bardzo dobrze i jeżeli zagrają podobnie to rozniosą Irańczyków. Niemcy mają bardzo dobre przyjęcie i przy dość słabej zagrywce Iranu nie powinni mieć problemów z pierwszą akcją. Iran wczoraj miał wygrany mecz to sędzia jedna decyzją zawalił im to na co pracowali całe spotkanie. Szkoda bo wczoraj Argentyna grała dno i metr mułu i nie zasługiwała na zwycięstwo. Iran wczoraj grał dość przyzwoicie, ale dość słabo serwowali. Argentyna zaś totalna katastrofa. 7 dni do Igrzysk, a oni grają tak słabo i robią takie durne błędy. Jakoś ich na olimpiadzie nie widzę. Iran dość osłabiony, brakuje kilku najważniejszych ogniw, które świetnie zaprezentowały się na Pucharze Świata. Niemcy tego meczu dziś na bank nie odpuszczą i wyjdą mocnym składem. Posiadają świetną ławkę rezerwowych więc nie powinno być problemów. Iran dość słabo przyjmował wczoraj i dziś z zagrywkami środkowych, Grozera czy też flotem Schwarza mogą sobie nie poradzić. Cóż nie widzę innej opcji jak gładkie zwycięstwo Niemców. Kursy wystawione przez Betsson i betsafe trzeba brać z pocałowaniem ręki, a tym na -1,5 seta po kursie 1,60 to peffka dnia. GL!
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Iran - Argentyna

To już ostatni mecz tegorocznego Memoriału , Polacy powinni dziś pewnie sięgnąć po pierwsze miejsce i pokonać Argentyńczyków.

Kursy na zwycięstwo Polaków w meczu spadły już drastycznie , dlatego nie ma sensu ich ruszać. Ciekawie wygląda jednak typ na dokładny wynik 3:0 dla naszych reprezentantów.

Argentyna gra tutaj dramatycznie słabo , możliwe , że szukają aklimatyzacji i na samych Igrzyskach będzie wyglądało to lepiej , ale teraz jest po prostu beznadziejnie. Nie ma mocy w ataku , nie ma przyjęcia , a rozegranie De Cecco wczoraj było fatalne. Tak grająca Argentyna nie ma dziś czego szukać z Polakami.

Polacy są po ciężkim treningu siłowym , ale gdzie Argentyna miała by tutaj szukać swojej szansy to nie wiem. Tym bardziej , że ich zagrywka wygląda bardzo , bardzo źle i na żadne serie z tej strony nie mogą tutaj liczyć. Polacy mają o klasę lepsze warunki fizyczne i powinni dziś rywali z Ameryki Południowej dosłownie zdemolować.

Typ: Polska -2.5 seta (2.21) Pinnacle ✅
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Siatkówka, memoriał Huberta Wagnera
Polska - Argentyna
poniżej 180,5 punkta
@ 1,86
betsafe

Sprawa jest prosta. Chłopaki wygrali z Iranem 3:0, z Niemcami 3:1. Argentyna wczoraj się nieco odbudowała, ale wygrana z Iranem w stosunku 3:2 nie jest dobrą kartą przetargową. Nasi reprezentanci są mocno wyeksploatowani po męczących treningach. Niemniej zapewniają w wywiadach, że dadzą z siebie wszystko by sprawić publiczności radość i skończyć turniej z kompletem zwycięstw. Siatkarsko Polacy są klasę wyżej, światowa czołówka, każdy wie o czym mowa. Myślę, że cztery sety to dzisiaj maksimum. Przed nami Olimpiada, trzeba oszczędzać siły. Pięciosetówka nie byłaby komfortowa dla naszych. Wydaje mi się, że będą starali się jej uniknąć. Poza tym z Niemcami dali radę wygrać dość szybko, dlaczego dzisiaj mieliby tego nie powtórzyć? Kurek i spółka idą po wygraną :)
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Podsumowanie X Memoriału Huberta
Wagnera​


Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.Polska
2.Niemcy
3.Argentyna
4.Iran


Nagrody Indywidualne :

Najlepszy zawodnik (MVP): Bartosz Kurek
Najlepszy rozgrywający: Łukasz Żygadło
Najlepszy atakujący: Zbigniew Bartman
Najlepszy przyjmujący: Michał Winiarski
Najlepszy blokujący: Marcus Boehme
Najlepiej serwujący: Gyorgy Grozer
Najlepszy libero: Markus Steuerwald
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Jesli chodzi o Argentyne to Jest kilka nakladajacych sie na siebie spraw.Pierwsza z nich to brak Lucasa Ocampo, swietny zawodnik ktory potrafil zebrac zespol w trudnych momentach.
Druga sprawa to kontuzja De Cecco ktora mimo wszystko nie wyklucza go z gry, ale bardzo ja utrudnia.Prawdopodobnie po Igrzyskach przejdzie on operacje tego palca.Trzecia mysle ze, jesli chodzi o sam Memorial Huberta Wagnera kluczowa.Argentynczycy przylecieli na Turniej pozno, nie zdazyli sie oni zaaklimatyzowac.Czwarta to slaba dyspozycja Pereyry, musi sie wgrac do Igrzysk.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jesli chodzi o Argentyne to Jest kilka nakladajacych sie na siebie spraw.Pierwsza z nich to brak Lucasa Ocampo, swietny zawodnik ktory potrafil zebrac zespol w trudnych momentach.
Jaki On tam świetny , to zwykły przeciętniak , rezerwowy. Quiroga i Conte to para podstawowych przyjmujących , tak jest już od kilku lat. Ocampo był &quot;pierwszym rezerwowym&quot; nic więcej. Nie grał praktycznie wcale w podstawowym składzie. Zebrać zespół w trudnych momentach? nie wiem o czym ty w ogóle piszesz kolo. Brak Ocampo to nie jest żaden większy problem , na rezerwie jest Poglajen który jakoś specjalnie Lucasowi nie ustępuje. Zdecydowanie większym problemem jest fatalna forma atakujących Argentyny , z Pereyrą na młotku to ta drużyna do niczego wielkiego nie dojdzie. Ten gość jest już na poziomie , nawet nie dostawania czap , On nawet ma problem , żeby w blok trafić , tylko nawala w pół siatki ????
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Jaki On tam świetny , to zwykły przeciętniak , rezerwowy. Quiroga i Conte to para podstawowych przyjmujących , tak jest już od kilku lat. Ocampo był &quot;pierwszym rezerwowym&quot; nic więcej. Nie grał praktycznie wcale w podstawowym składzie. Zebrać zespół w trudnych momentach? nie wiem o czym ty w ogóle piszesz kolo. Brak Ocampo to nie jest żaden większy problem , na rezerwie jest Poglajen który jakoś specjalnie Lucasowi nie ustępuje. Zdecydowanie większym problemem jest fatalna forma atakujących Argentyny , z Pereyrą na młotku to ta drużyna do niczego wielkiego nie dojdzie. Ten gość jest już na poziomie , nawet nie dostawania czap , On nawet ma problem , żeby w blok trafić , tylko nawala w pół siatki ????
To widze ze, cos slabo sledzisz, Ocampo nie gral?Jest to dobry gracz, powiedzialem to w kontekscie ekipy z Argentyny.A jesli Ty mowisz ze, on jest slaby to nie wiem jakie masz wymagania od chlopakow ktorzy maja 20-22 lata.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
To widze ze, cos slabo sledzisz, Ocampo nie gral?Jest to dobry gracz, powiedzialem to w kontekscie ekipy z Argentyny.A jesli Ty mowisz ze, on jest slaby to nie wiem jakie masz wymagania od chlopakow ktorzy maja 20-22 lata.
Czytaj ze zrozumieniem , Ocampo był tylko rezerwowym. Grał , jak ktoś z pary Quiroga-Conte zaczął prezentować się słabiej. Nie jest słaby , to zawodnik przeciętny, rezerwowy który żadną gwiazdą , ani &quot;świetnym zawodnikiem&quot; nie był. Ocampo ma 26 lat w gwoli ścisłości.
 
G 4

gohanchannn

Użytkownik
Czytaj ze zrozumieniem , Ocampo był tylko rezerwowym. Grał , jak ktoś z pary Quiroga-Conte zaczął prezentować się słabiej. Nie jest słaby , to zawodnik przeciętny, rezerwowy który żadną gwiazdą , ani &quot;świetnym zawodnikiem&quot; nie był. Ocampo ma 26 lat w gwoli ścisłości.
Patrzysz tylko na boisko, a co Ty myslisz ze, nastawienie psychiczne nie jest wazne?Zawsze w tej ekipie pomocny byl, mniej moze w tym roku, ale potrafi zmotywowac kolegow.Tez radze czytac ze zrozumieniem, z mojej wypowiedzi latwo mozna bylo wywnioskowac ze chpodzi mi o wiekszosc zawodnikow majacych 20-22 lata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom