>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

X, faworyt no bet

lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Miałem trochę rozbratu z grą.
W tym tygodniu testuję mój system &quot;na sucho&quot;.
Anglia
Manchester United - Everton FC 1.53
Chelsea FC - West Ham United 1.48
Liverpool FC - Birmingham City 1.53
Hiszpania
FC Barcelona - Osasuna Pampeluna 1.48
Atletico Madryt - Levante 1.65
Włochy
AS Roma - Chievo Verona 1.48
Juventus - Catania 1.50
Niemcy
Bayer Leverkusen - 1899 Hoffenheim 1.62
Eintracht Frankfurt - FC Bayern Monachium 1.62
Borussia M&#39;Gladbach - Borussia Dortmund 1.72
Kursy z bwin
Razem 10 meczy, stawka na każdy 10j, stawka całkowita 100j.
Zobaczymy jak wyjdzie.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Hej.

Kopię sobie forum, bo to ciekawsze niż M jak...

Nie rozumiem dlaczego godzisz się na Bwin i jego marżę grając tak popularne mecze skoro samemu za pomocą kalkulatora można sobie stworzyć system na każdej platformie?

Policz do Pinnacle, The Greek, 5Dimes, JustBet, Legends, Sportsbet... Marne kilka procent da Ci z gry kokosy jeśli strategia okaże się na dłuższą metę słuszna. Przegrywać nie stuka, można wszędzie, wszędzie tyle samo. Wygrywać trzeba jak najwięcej.

Piszę, bo nie rozumiem lenistwa... Jak grasz &quot;nierekreacyjnie&quot; to graj z głową, bo mija się to z celem. Może gmatwam, ale najlepszy będzie przykład kierowcy, który tankuje benzynę za 5,30zł/l jak u sąsiada jest za 5,12zł/l.

Przemyśl tipa, pozdrowił.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Miałem trochę rozbratu z grą.
W tym tygodniu testuję mój system &quot;na sucho&quot;.
Anglia
Manchester United - Everton FC 1.53 ZWROT
Chelsea FC - West Ham United 1.48 ZWROT
Liverpool FC - Birmingham City 1.53 ZWROT
Hiszpania
FC Barcelona - Osasuna Pampeluna 1.48 ZWROT
Atletico Madryt - Levante 1.65 ZWROT
Włochy
AS Roma - Chievo Verona 1.48 ZWROT
Juventus - Catania 1.50 ✅
Niemcy
Bayer Leverkusen - 1899 Hoffenheim 1.62 ZWROT
Eintracht Frankfurt - FC Bayern Monachium 1.62 ✅
Borussia M&#39;Gladbach - Borussia Dortmund 1.72 ⛔
Kursy z bwin
Razem 10 meczy, stawka na każdy 10j, stawka całkowita 100j.
Zobaczymy jak wyjdzie.
Wygrana: 11.20j Przegrana: 10j
Binals: +1.20j ✅
Yield: +1.2% ✅
Zobaczymy znowu jak za tydzień wypadnie.
P.S. O zmianie bukmachera myślę cały czas, jak będę grał znowu na real cash to raczej na innym niż bwin.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Test 2
Niemcy
Borussia Dortmund - 1. FC Norymberga 1.60
FC Köln - Bayer Leverkusen 1.80
FC Bayern Monachium - FC Schalke 04 1.53
Anglia
Chelsea FC - Tottenham Hotspur 1.55
Liverpool FC - Newcastle United 1.55
Manchester City - West Ham United 1.48
Włochy
SSC Napoli - Genoa 1.48
AC Milan - Bologna 1.40
Hiszpania
Real Madryt - Real Saragossa 1.50
Real Sociedad - FC Barcelona 1.57

Zasady takie same jak ostatnio.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Powracamy po udanych testach na prawdziwe granie.
VfB Stuttgart - Hamburger SV
X 2 (gospodarze wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)


Typ: X
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
A kurs, stawka, bukmacher?
Data
Zdarzenie Zakład Typ Wynik Kurs 2011-09-24 13:45
Manchester City - Everton FC X 2 (gospodarze wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem) X ? 1.45 2011-09-24 16:00
Chelsea FC - Swansea City X 2 (gospodarze wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem) X ? 1.34 2011-09-24 16:00
Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers X 2 (gospodarze wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem) X ? 1.42 2011-09-24 18:30
Stoke City - Manchester United 1 X (goście wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem) X ? 1.53 ✅
Data
Zdarzenie Zakład Typ Wynik Kurs 2011-09-23 20:30
VfB Stuttgart - Hamburger SV X 2 (gospodarze wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem) X ? 1.67 ⛔
Bukmacher: bwin
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Hm...... nie wiem czy dobrze pojmuję , jak coś to proszę mnie poprawić. Twój system polega na tym że dajesz w meczu remis X. W meczu gdzie jest faworyt. Jeżeli ten faworyt wygra to masz zwrot. Jeżeli zremisuje to wtedy wygrywasz ??
Tak szczerze to mam trochę nie zbyt podejście do tego. Mógłbyś przedstawić jak wygląda minimalny próg dobrych wyników aby nie być na minusie. tzn. Załóżmy że stawiasz 10 spotkań , każde za 1j. W teorii i praktyce ile musi wejść by nie być na minusie.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Hm...... nie wiem czy dobrze pojmuję , jak coś to proszę mnie poprawić. Twój system polega na tym że dajesz w meczu remis X. W meczu gdzie jest faworyt. Jeżeli ten faworyt wygra to masz zwrot. Jeżeli zremisuje to wtedy wygrywasz ??
Tak szczerze to mam trochę nie zbyt podejście do tego. Mógłbyś przedstawić jak wygląda minimalny próg dobrych wyników aby nie być na minusie. tzn. Załóżmy że stawiasz 10 spotkań , każde za 1j. W teorii i praktyce ile musi wejść by nie być na minusie.
Dokładnie na tym to polega.
Próg jest uzależniony od kursu, a ten jest różny.
Jeśli kursy na obie drużyny są podobne (czyli brak bardzo wyraźnego faworyta) to kursy w systemie są wyższe, a jeśli jest bardzo zdecydowany faworyt to kursy niższe.
Kursy zazwyczaj są między 1.35, a 1.7.
Warto również stawiać, jeśli faworyt gra na wyjeździe.

⚽⚽⚽⚽⚽
Polonia Warszawa - Korona Kielce - (X, Polonia no bet)
Bwin nie oferował tego systemu na ten mecz, więc sam sobie &quot;skręciłem&quot;
po kursie 1.42
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Polonia Warszawa - Korona Kielce - (X, Polonia no bet)
Bwin nie oferował tego systemu na ten mecz, więc sam sobie &quot;skręciłem&quot;
po kursie 1.42
✅ :grin:
To gramy znowu w piątek, chyba że będzie coś ciekawego na LM albo LE.
 
heineken_ksf 0

heineken_ksf

Użytkownik
Polonia - Korona X kurs 1,42. Jeżeli Polonia wygra to zwrot.
Załóżmy że obstawiasz 10 takich spotkan o srednim kursie 1,50.
Wkład 10j. Max wygrana 15j.
Czyli tak naprawdę wygrana będzie się kręciła non stop obok wkładu. Bo z mojego doświadczenia wiem że z 10 spotkań faworytów , około 6 / 7 wygra , z 1 / 2 przegra i z 1/ 2 zremisuje.
A trzeba zauważyć że jak tylko JEDEN faworyt przegra , to musisz złapać 2 remisy by się Tobie zwróciło za tego przegranego.
Chyba że Ty masz inny sposób łączenia tych meczy. Jak dla mnie granie Singli to mozolna i powolna gra. Która może dać efekty a nie musi.
Mała symulacja ::::

1- remis 1,5
2- remis 1,5
3- zwrot 1
4- zwrot 1
5- zwrot 1
6- remis 1,5
7- zwrot 1
8- zwrot 1
9- porazka -1
10- porazka -1
Wklad 10j , wygrana 9,5
Łączny kapital 9,5 ( minus 0,5 )
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Polonia - Korona X kurs 1,42. Jeżeli Polonia wygra to zwrot.
Załóżmy że obstawiasz 10 takich spotkan o srednim kursie 1,50.
Wkład 10j. Max wygrana 15j.
Czyli tak naprawdę wygrana będzie się kręciła non stop obok wkładu. Bo z mojego doświadczenia wiem że z 10 spotkań faworytów , około 6 / 7 wygra , z 1 / 2 przegra i z 1/ 2 zremisuje.
A trzeba zauważyć że jak tylko JEDEN faworyt przegra , to musisz złapać 2 remisy by się Tobie zwróciło za tego przegranego.
Chyba że Ty masz inny sposób łączenia tych meczy. Jak dla mnie granie Singli to mozolna i powolna gra. Która może dać efekty a nie musi.
Mała symulacja ::::

1- remis 1,5
2- remis 1,5
3- zwrot 1
4- zwrot 1
5- zwrot 1
6- remis 1,5
7- zwrot 1
8- zwrot 1
9- porazka -1
10- porazka -1
Wklad 10j , wygrana 9,5
Łączny kapital 9,5 ( minus 0,5 )
Jak jestem pewny, że faworyt nie przegra to daję czasami po 4 mecze na kuponie, jak zakład wydaje się mniej prawdopodobny do singiel lub ewentualnie dubel.
Czasami łączę typy z klasycznymi DNB.
Różnie to jest np. w ostatnim sezonie
Barcelona : Z30 R6 P2 tu byłbym na ✅
Real: Z29 R5 P4 ⛔, lecz pewnie nie stawiał bym meczów z Barcą, więc raczej byłby ✅
Ciekawie wyglądał by ManUtd: Z23 R11 P4, ale taka Chelsea lub City to by była porażka.
Najlepsze było by FC Porto Z27 R3 P0.
Jeśli w twoim mniemaniu (co sądzę po twoim poście) faworyt ma podobną ilość remisów i porażek to możesz zagrać na 2, faworyt no bet (czyli wygra faworyt - zwrot kasy, wygra druga drużyna - wygrywasz, remis - tracisz).
Dla porównania kursy meczu Real - Ajax:
X 2 (gospodarze wygrają w reg. czasie gry: otrzymasz stawkę z powrotem)

X - 1.45, Ajax - 2.55
 
E 27

egnagel

Użytkownik
tylko w bwinie jest taki zakład?
Proszę przykład wykombinowania zakładu ze stawką całkowitą 5 pln tak jak gra autor tematu na mecz Man City vs Aston Villa kursy 1.33 5.25 9.
Z 1 potrzebujemy zwrot stawki na x. Jeżeli wejdzie 2 przegrywamy.
Niech a to kurs 1, b to kurs x. Stąd równanie:
kwota1 = 5 pln / a
kwota2 = 5 pln - kwota1
osiągnięty kurs na x to (kwota1 * b) / 5 pln
W naszym przypadku na 3.76 pln stawiamy na Man City 1.24 pln stawiamy na remis i nasz kurs na remis to 1.30. W przypadku wygranej Man City mamy zwrot postawionych 5 pln.
Ciekawostką jest dla mnie to, że bwin na to zdarzenie przy słabszym kursie na remis 4.75 oferuje kurs 1.44 czyli znacznie wyższy od naszego wykombinowanego 1.30. Czy da się zrobić to tak, aby kursy były zbliżone nie wiem. Wyliczenie to skłania mnie do wniosku iż możemy mieć do czynienia z możliwością stworzenia surebeta przy tak wysokim kursie na to zdarzenie w bwin.
 
Do góry Bottom