>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

X, faworyt no bet

lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Przez ostatni czas testowałem ciekawy system, który okazał się dosyć skuteczny, więc postanawiam się nim podzielić z wami.
System działa na bwin, choć korzystając z kalkulatora no betów można go sobie na każdej platformie stworzyć.
Polega on na tym, że stawiamy w meczu, w którym jest widoczny faworyt, na X przy założeniu, że jeśli wygra faworyt to zwracają nam kasę.
Kursy wahają się między 1.40, a 1.80.
Podam przykład moich typów z wczoraj:

Co tym myślicie?
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Jak zrobisz minimum 200 meczy, dasz całkowitą statystykę, wtedy się ktoś wypowie ????
Narazie zagrałem coś około 60 meczy.
Ogólnie chodzi mi o to, aby trafić na słabszy mecz faworyta, w którym zremisuje, ale nie przegra. Najbardziej wskazane są mecze, gdzie słabsza drużyna nie ma dobrego potencjału w ataku i słabo jej wychodzą kontry, ale autobus pod własnym polem karnym potrafi zaparkować. ????
Dziś postawiłem X na mecze Rennes i Lille.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Nowe typy:

Może już teraz ktoś ma jakieś zdanie?
P.S. Typy hokejowe są poza systemem. Grałem je dla rozrywki.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jakie może miec ktos zdanie na takiej małem próbie? Gdzie Ci się w ogólne spieszy, ja uważam, że pierwsze zdanie można wyrobic sobie po 100 a najlepiej dluzej na 1000 masz pewnosc co i jak.
 
Z 0

zzishoh

Użytkownik
&quot;System działa na Bwin, choć korzystając z kalkulatora no betów można go sobie na każdej platformie stworzyć&quot;
Mógłbyś wyjaśnić?
Na expekcie się tak też da? :p
 
adaszet 0

adaszet

Użytkownik
Mógłbyś dodać nowe screeny co do skuteczności twojego systemu? Najlepiej te najbardziej aktualne ;&gt;
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Grasz tym sposobem dalej? Jak Ci idzie?
Ostatni tydzień sobie odpuściłem, gdyż nie widziałem ciekawych meczy do grania tym sposobem.
Zagrałem tylko 1 mecz w 2 Bundeslidze i zwrot kasy.
Na ten weekend widzę kilka dobrych meczy, myślę, iż uda się coś zwojować.
 
B 0

browaros

Użytkownik
a Słuchaj jeżeli przykładowo masz na kuponie 4 mecze i załóżmy, że dwa wejdą i dwa zwroty, to wygrana jest jako x2 czy anulują cały kupon ?
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
a Słuchaj jeżeli przykładowo masz na kuponie 4 mecze i załóżmy, że dwa wejdą i dwa zwroty, to wygrana jest jako x2 czy anulują cały kupon ?
Już tłumaczę:
Zwroty są liczone po kursie 1.00, np.
Mecz 1 - Kurs 1.5 - WCHODZI ✅
Mecz 2 - Kurs 1.45 - WCHODZI ✅
Mecz 3 - Kurs 1.72 - ZWROT - Liczone jako 1.00
Mecz 4 - Kurs 1.4 - ZWROT - Liczone jako 1.00
Całkowite AKO = 1.5*1.45*1.00*1.00 = 2.175
 
B 0

browaros

Użytkownik
Już tłumaczę:
Zwroty są liczone po kursie 1.00, np.
Mecz 1 - Kurs 1.5 - WCHODZI ✅
Mecz 2 - Kurs 1.45 - WCHODZI ✅
Mecz 3 - Kurs 1.72 - ZWROT - Liczone jako 1.00
Mecz 4 - Kurs 1.4 - ZWROT - Liczone jako 1.00
Całkowite AKO = 1.5*1.45*1.00*1.00 = 2.175
ok wielkie dzięki, niedługo mam zamiar zacząć grać tak jak Ty, fajnie jakbyś podesłał jakieś screeny po weekendzie, pzdr i życzę wygranych
 
J 0

januszek

Użytkownik
Ja tak kiedyś grałem, ale po porażkach Arsenalu z West Bromwich Albion u siebie, MU z Wolverhampton czy wielu niepowodzeniach Bayernu uznałem, że to nie ma sensu.
I jak zwykle przy każdej taktyce uznałem, że jest sens stawiania w piłce nożnej na Real i Barcelonę. Tak jak w tenisie na Nadala i Federera ????
Reszta zawsze ma wpadki.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
ok wielkie dzięki, niedługo mam zamiar zacząć grać tak jak Ty, fajnie jakbyś podesłał jakieś screeny po weekendzie, pzdr i życzę wygranych
Bardzo miło, że ktoś się zainteresował. Mam nadzieję, ze razem przetestujemy ten system szybciej, co pozwoli na prawdziwą grę w przyszłym sezonie.
Ja tak kiedyś grałem, ale po porażkach Arsenalu z West Bromwich Albion u siebie, MU z Wolverhampton czy wielu niepowodzeniach Bayernu uznałem, że to nie ma sensu.
I jak zwykle przy każdej taktyce uznałem, że jest sens stawiania w piłce nożnej na Real i Barcelonę. Tak jak w tenisie na Nadala i Federera:smile:
Reszta zawsze ma wpadki.
Przyjmuję twoją krytykę, ale mi narazie idzie dobrze.
Według mnie to kwestia doboru meczy, ja starannie selekcjonuję mecze, a nie wybieram je z karabinu i dość dobrze się orientuję w lidze niemieckiej i angielskiej, co jak narazie pozwoliło mi uniknąć wpadek.

Naszła mnie pewna myśl, w przyszłym tygodniu zrobię sobie taki test &quot;na sucho&quot;. Wybiorę po 3 najlepsze zespoły wg. tabeli z 5 lig, razem 15 meczy i zagram sobie te spotkania moim sposobem. Zobaczymy co wyjdzie.
Wrzucam wczorajszy kupon.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Myślałem, żeby połączyć to np z 15stka, grając dwa mecze na kuponie, co Ty na to ?
Dobry pomysł, z tym, że 15 zazwyczaj grają po kursach 2.0, a jak Ci wejdzie 1 mecz to masz kurs w granicach 1.5, więc aby coś odłożyć to trzeba by było początkową stawkę zwiększyć.
Jeśli byś mógł, to przetestuj ten system &quot;na sucho&quot; w następnych tygodniach.
tylko w bwinie jest taki zakład?
Nie sprawdzałem wszystkich platform, ale jak na twoim buku nie ma takiej opcji to możesz ją sobie stworzyć używając kalkulatora http://www.betcalc.com/savercalc.php .
 
Do góry Bottom