>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wzrost "użytkowników" bet365 o ponad 670%

C 445

cristovao

Użytkownik
Prawie osiem razy więcej użytkowników niż przed rokiem miały dwie strony z grami: Goodgamestudios.com (24. miejsce) i Gametwist.pl (75. miejsce). Podobny wzrost zanotował zajmujący 79. pozycję serwis bukmacherski Bet365.com.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/top100-serwisow-w-polsce-kto-stracil-a-kto-zyskal
Szkoda, że nie ma pomiaru liczby odsłon i czasu spędzanego na stronach przez grających albo sprawdzających kursy bo tak chyba można to rozumieć taki skok wchodzenia na bet365.
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Raczej to nie użytkownicy a wejścia na stronę. Możesz wejść nie rejestrując się na 2-3 min i wyjść i to jest zapewne zaliczone jako przebywanie na stronie ale przez rok czasu to i tak dużo wejść.
Zresztą wejście na stronę bukmachera, zarejestrowanie się i wpłata pieniędzy w myśl tego &quot;Naszego&quot; bubla prawnego nie jest karalne.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
A mi się zdaje że to właśnie liczba zarejesrowanych użytkowników. Popatrzcie na facebooka: 13mln a więc co trzeci Polak ma tam konto i na to wychodzi. Google to pewnie chodzi o gmail a więc też możliwe. Ale aż 2mln bet365 trochę mnie zdziwiło. No ale wiadome, było EURO to ludzie się rejestrowali i stawiali. Sam mam dużo znajomych którzy w ostatnim roku zaczęło grać u buka i siłą rzeczy tworzyli konto także w be365.
 
A 0

arek90

Użytkownik
jakos nie chce mi sie wierzyc zeby co trzecia osoba w Polsce miala konto na facebooku. Albo jestem niepoprawnym optymista ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Mnie się natomiast wydaje to wszystko wynikiem coraz bardziej możliwym Bet365 to jednak już teraz Marka niema co tutaj dużo się rozpisywać klasa sama w sobie.
 
B 0

banyprg

Użytkownik
Może tak być zwłaszcza że każdy znajomy kto gra, czy to u ziemniaków czy online to wchodzi na bet365 popatrzeć na live co się dzieje ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Może tak być zwłaszcza że każdy znajomy kto gra, czy to u ziemniaków czy online to wchodzi na bet365 popatrzeć na live co się dzieje ????
Dokładnie tak Livescor mają świetny nawet z lig &#39;&#39;ogórkowych&#39;&#39; na prawdę szybkie rzetelne informację.
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
W przypadku Google nie są to na pewno unikalni, lecz realni użytkownicy. Jeśli zaś chodzi o resztę to zapewne UU, bo realnych nie jesteś w stanie podać (może poza fb).
Poza tym to są dane porównawcze za styczeń 2013 i 2012. Zatem może skok wywołany Euro 2012, ale teraz to już grają/przeglądają stronę zainteresowani obstawianiem. Niemniej wynik świetny.
 
Do góry Bottom