>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wyznaczyłem sobie cel i powoli do niego dążę...p2

dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Dziecko drogie idź stąd.



119. Fenerbahce- Bayburt Grup IOI Lay 0-1 65 704e

Wygrana:11e



120. B Munich -Schalke Lay 3-0 20 760e 45&#39; 0-0

Wygrana:40e
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
widze ze chyba mecz ogladasz ????
ja dalem przed meczem lay bayern za 5$ i widzac co grajac nie bede greenowal a moge 15 juz wyciagnac ale skusze sie na 29$ wygranej. Moze schalke wytrzyma 2 polowe i szkoda tego cienkiego karnego przestrzelonego.
tobie raczej to juz mozna dopisac zysk po tym co prezentuje bayern - 3 raczej nie wloza.
zainspirowales mnie swa gra to zaczecia przygody z betfair ???? ???? ale troche inaczej gram.
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Dzięki za komentarz, mam nadzieje ze nie wpuszcza Lewandowskiego i nie strzeli hatricka ;)

Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Obserwuje Twój temat od dawna, bardzo fajnie Ci idzie, gratuluję. Sama jestem zainteresowana giełdą ale za cienka jeszcze jestem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 19

peterka_pl

Użytkownik
lewy bez formy jak gortat w nba to raczej bede spokojny bo zaraz wchodzi

jednak bayrn puscilem kontre: jak wygra to az 1$ zarobie a remis i schalke +23
odrazu lepiej sie oglada ???? - chyba w pore skontrowalem

mam pytanie z innej beczki?
wiesz moze co trzeba zrobic aby moc obstawiac za mniej niz 4$? bo ja mam takie min a pisalem na chacie i sierotka mowila ze odezwa sie mailowo i cisz juz 3 dzien
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 19

peterka_pl

Użytkownik
niemoglem powiekszyc ale znalazlem na youtubie cos takiego
https://www.youtube.com/watch?v=IB8M4I9Kn1g
a w miedzyczasie zdazylem dac za 12 lay fulham (19 to win)bo sunderland ich cisnie i poki co wycisnal na 1-1
sorki ze u ciebie ale niemam zamiaru ci zasmiecac tematu bo jest przejrzysty

wszystko ladnie pieknie ale wciaz u mnie mam blokade 4$ - niemoge wpisac stawki innej i place bet wtedy - trza bedzie truc dupe na chacie znowu - nieomieszkam poinformowac jak sie sprawa zakonczy bo moze sie to komus przydac
ps: fulham juz przegrywa hehe 1-2 a przegralo 1-3 (18 do przodu ???? )
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
oby sie przebili bo raczej tu 0-2 nie bedzie a graja 11-10 takze chyba do konca beda nerwy
ja wzialem real(ogolnie mecz) over 4,5 kartki i w pierwszej polowie juz 4 sa ????
edit:
szkoda bo sieroty mialy swoje szanse i w zupelnosci zasluguja na swoje ostatnie miejsce
 
Do góry Bottom