>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wyznaczyłem sobie cel i powoli do niego dążę...p2

dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
70 Bordeaux- Caen Lay 0-3 120 302,26e

Wygrana:2,54e




71 Lyon-Montpellier Lay 0-3 130 304.44e

Wygrana:2,36e


Widzę że styl mojej gry jest mało interesujący dla użytkowników forum ;)
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Witam, wpiszę się znowu a co ???? styl ciekawy i znany mi już dawno jako, że sam gram na BF to się interesuje tymi sprawami. Jakieś 6 lat temu może nawet dłużej widziałem temat kolesia, który grał w ten sposób, otóż grał on nawet mniej typów, pamiętam że miał wygranych jakoś około 190 pod rząd moze więcej, w każdym bądź razie temat prowadził jakieś 10 miesięcy żmudnie idąc do przodu, zaczynał chyba od 100 euro, doszedł do2.500-3.000 zresztą nieważne ile, była to duża kwota i wkońcu nadszedłdzien, w którym dał lay wynik 3:3 w bundeslidze i przegrał, całą kase, dlatego zadam Ci pytanie: Quo vadis ?? Gdzie jest koniec ?? grasz dla gry czy chcesz kiedyś wypłacić kase ?? Widzisz jak ktoś gra płaską stawką to zakłada że nawet jak ma sporo porażek to nadal może być na plusie i wypłacać pieniądze żeby mieć z nich jakiś użytek, w sensie na coś je wydać ???? a Ty ?? grasz do 500?? do 1000?? aż przegrasz ??
 
dark-nightmare 242

dark-nightmare

Użytkownik
Witam. Dzięki za komentarz.;) Przypadek o którym opowiadasz jest chyba z angielskiego forum. Ogólnie to gram dla zabawy i sprawia mi to wielką przyjemność. Moim celem jest trafić 1000 zakładów pod rząd, nie ukrywam że jest to bardzo trudne zadanie i potrzebuje wiele szczęścia. Może uda mi sie po raz pierwszy na tym forum trawić tyle zakładów ;)
 
Do góry Bottom