>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wyselekcjonowane typy bukmacherskie

roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Tottenham vs Everton
Tottki mega mocni u siebie na stadionie, ale zagraja bez Vertonghena i Alderweirelda, ktorzy w ostatnim wygranym meczu ze Stoke nabawili sie kontuzji a sa podstawowymi obroncami Londynczykow. Dla mnie to spore value dziś, że Everton strzeli im bramke po kursie 1,60 w Unibecie. Można poczekać nawet chwilke i wylapac na live wyzszy kurs i dorzucic do tego brameczke juve i bedziemy mieli kurs 1.80 lub nawet kolo 2.
Pozdrawiam
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Tottenham vs Everton
Tottki mega mocni u siebie na stadionie, ale zagraja bez Vertonghena i Alderweirelda, ktorzy w ostatnim wygranym meczu ze Stoke nabawili sie kontuzji a sa podstawowymi obroncami Londynczykow. Dla mnie to spore value dziś, że Everton strzeli im bramke po kursie 1,60 w Unibecie. Można poczekać nawet chwilke i wylapac na live wyzszy kurs i dorzucic do tego brameczke juve i bedziemy mieli kurs 1.80 lub nawet kolo 2.
Pozdrawiam
Edit jednak zagrają z Tottenhamem ale typ i tak ciekawy, wiec go gram ????
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Tottenham vs Everton
Tottki mega mocni u siebie na stadionie, ale zagraja bez Vertonghena i Alderweirelda, ktorzy w ostatnim wygranym meczu ze Stoke nabawili sie kontuzji a sa podstawowymi obroncami Londynczykow. Dla mnie to spore value dziś, że Everton strzeli im bramke po kursie 1,60 w Unibecie. Można poczekać nawet chwilke i wylapac na live wyzszy kurs i dorzucic do tego brameczke juve i bedziemy mieli kurs 1.80 lub nawet kolo 2.
Pozdrawiam
✅
 
roxed94 308

roxed94

Użytkownik
Dzis final chellengera we Wroclawiu, wiec podaje swoj typ na final. Do tego dokladam Barcelone, ktora jest w niesamowitym gazie i bedzie chciala odrobic straty z Paryza.
Melzer vs Przysiezny - 1
Barcelona - PSG 1
Kurs 1.99 Unibet
 
Do góry Bottom