>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyrzucenie ze stołu

K 18

klakson

Użytkownik
moim zdaniem wszystkie turnieje powinni powtorzyc bo ci co mieli mniej dosti mniejsze wygrane !! a przeciez moze mieli szanse na wiecej ?? !! Nedza i Tyle !!
 
K 18

klakson

Użytkownik
Ja mysle ze nie chodzi tu o miejsce, tylko jak osoba znajdowała sie w czołowce turnieju to napewno myslala o bonusie , i moim zdaniem powinny byc jeszcze raz zorganizowane te turnieje ???? nie chodzi ze dzis tylko w ramach rekompensaty za tydzien tur ???? ???? WSZYSTKO W TYM TEMACIE
 
K 18

klakson

Użytkownik
Mi sie wydaje ze byla to bardzo zla sytuacja ze strony betway ???? Dla mnie juz maja reklame dzieki temu dzisiejszemu wydarzeniowi . Ja do nich kasy nie wplace ???? tym bardziej do pokera . Bede grac tura za wejscie 50 $ i sie zrobi tak jak dzis .. bezsens
 
K 0

kerek

Użytkownik
gratsy!!!! akurat obsowalem stol na ktorym grales; &gt; i widzialem wlasnie ze chyba przed awaria nawet niezle Ci szlo; )
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Może to nie wyrzucenie ale dziś z przyczyn technicznych przerwano (interrupted) freeka na Expekcie za 500$ w momecie gdy zostały dwa stoły z 19 graczami, wśród nich też ja! Miałem ochotę i możliwości (kasa powyżej average chips) zagrać na finałowym stole a tu dupa! Grał tam ktoś jeszcze? :zy3ou:

EDIT: Na pocieszenie całą pozostałą wygraną podzielili pomiędzy 18 (wczesniej wyświetlało 19 pozostajacych przy stołach graczy), wyszło ponad 20$ na głowę i będzie za co dziś zagrać na zakładach, choć wolałbym pograc do końca :sad:
 
Do góry Bottom