>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wyplata z Bet&Win na konto Bankowe??????

raul17 0

raul17

Użytkownik
ja mam takze pytanie w tej sprawie... sytuacja wyglada bowiem nastepujaco...mam zalozone konto w BET&amp;WIN na dane mojej mamy(bo ja nie mam jeszcze 18 lat...dopiero w pazdzierniku)... a konto bankowe w inteligo mam na swoje dane...a chcialbym przelac kase na to wlasnie konto w inteligo, gdyz
moja mama jest nieufna i nie chce podac swojego nr konta ( bo sie boi ze ten bukmacher zrobi cos i wogule)
Czy moge wybrac opcje przelewu bankowego i podac tam nr mojego konta inteligo
a w miejscu gdzie trzeba wpisac własciciela konta bankowego-to podam,
ze wlascicielem jest moja mama(tzn wpisac imie i nazwisko mojej mamy????)
Ktos tak probowal?? Jesli tak to z jakim skutkiem ... i czy nie bedzie z tym problemu ...
przeciez wg mnie powinni przelac na dowolne konto bo przeslalem juz skan dowodu mojej mamy(za jej zgoda oczywiscie) wiec BET&amp;WIN nie powinien miec watpliwosci co do tego ze ma doczynienia z własciwa osoba a nie z kims kto sie wkradl na konto albo z jakims falszerzem itp...
a konto na ktore przelewaja te kase to nie powinno ich chyba obchodzic na jakie to przelewaja co ???? bo przeciez to chodzi tutaj o to z tym skanem dowodu zeby miec pewnosc ze osoba jest pelnoletnia tak???... a przeciez np (dla ciekawosci Bet and win ) moze sie okazac ze matka np gra zaklady sportowe a to co wygra to przesyla synoowi na konto w ramach kieszonkowych:???? Co o tym myślicie????
Pomożcie...
Czy poprostu mam wypelnic na nr mojego konta inteligo z moimi danymi i juz??????
Odpiszcie... Kazda rada sie przyda
 
M 0

miszczu

Użytkownik
radziłbym Ci zrobić inaczej. skorzystaj z przelewu western union&quot; i zrob przelew na mame, niech ona odbierze pieniadze. chyba w kazdym oddziale BPH mozesz tak zrobic. dostajesz gotowke, nie przechodzi przez konto, ktore nie jest kontem wlasciciela i wlasciciel odbiera pieniadze. z pktu widzenia betandwin wszystko bedzie ok i nie beda robic ci problemow, bo sie nie kapna, ze kto inny jest wlascicielem konta niz w rzeczywistosci.
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
hehe nie ma juz tak kolorowo. w baw nie mozna juz dokonywac przelewow przez WU. chyba wysofali ta opcje wraz z promocja 100% :mrgreen: swoja droga jezeli wyplace za pomoca WU to czy pobieraja jakas prowizje?

sadze ze skoro mogles wplacac to takze mozesz wyplacac. nie radzilbym zmieniac swoje imie na twojej mamy. bo zorietuja sie napewno. potraktuja to jako oszustwo i nici z wyplata. jezeli nawet poinformuja ze musi to byc konto bankowe posiadacza konta w baw to na twoim miejscu bym na upartego wyplacil na swoje konto i wyslal skan matki. jakby robili problemow to powiesz ze matka nie ma konta bankowego itd. a po za tym nie ma nigdzie w regulaminie napisane ze musi to byc wlasnie konto posiadacza i przy wplacie tez nie ma info o tym 8)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ej no wlasnie, ja tez przy rejestracji podalem swoje dane a mam 14 lat :p:p:p tzn narazie jeszcze kasy nie wplacalem, ale myslicie ze beda sie ciepac jezzeli kase beda mieli wyplacic na kogos innego, pzeciez nic tam nie pisze ze to musi byc ta sama osoba co ma konto zalozone. Holera to jest takie skomplikowane,chyba pozostane przy graniu w toto-mixie ????
 
K 0

karol1989

Użytkownik
Radze ci przelać mimi wszystko na konto mamy i nie kombinować, a jak mama tak się boj to niech założy drugie konto. Betandwin ostatno czepia sie wszystkiego. Byle powód i ci konto mogą zamknąć.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie ma co kombinować. Z wpłatą nie ma problemów. Największe wałki są w prz wypłącie. Dane z konta BAW muszą się zgadzać z danymi z konta bankowego.

Czyli wniosek, nie masz 18-lat to się zarejestruj na kogoś z rodzinny, kto ma konto w banku i jest pełnoletnii
 
N 0

nostra

Użytkownik
no a czesto sie pytają o skan? bo ja nie mam 18 lat, ale mam konto w banku, wiec dane by się zgadzały ???? zarówno przy wpłacie i wypłącie, więc duże prawdopodobieństwo że chcielby mój skan?
 
Y 0

yrb

Użytkownik
Mam pytanie nie moge wyplacic kasy wszystko ok. biore przelew ale na moją starszą mam ukonczone 18 przeslalem im ksero dowdu na meila na moje pytania ani razu nie odpowiedzieli a co gorsza wyslali mi jakis spam z jakimiś promocjami :zy3ou:

pomyslałem wiem moze im dam namiar na moje konto w mbanku :idea: ale znowu jazdy od nowa sie zaczynają bowiem nie moge wprowadzic innego konta niz tego co podalem wczesniej ????


co robić?? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A ja mam inne pytanie . Mam już ponad 18 lat , wysłałem im skan dowodu i prawo jazdy , ale chciałbym wypłacić pieniędze nie na swoje konto bankowe , ale konto mojego starszego ( ja niestety mam mały debet ???? i nie chce wpłacać , bo i tak nie będę mógł wypłacić :p ) . A właśnie z konta mojego starszego wpłacałem pieniądze na BAW ??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A ja mam inne pytanie . Mam już ponad 18 lat , wysłałem im skan dowodu i prawo jazdy , ale chciałbym wypłacić pieniędze nie na swoje konto bankowe , ale konto mojego starszego ( ja niestety mam mały debet ???? i nie chce wpłacać , bo i tak nie będę mógł wypłacić :p ) . A właśnie z konta mojego starszego wpłacałem pieniądze na &lt;u&gt;BAW&lt;/u&gt; ??
Raczej Ci to nie przejdzie. Mi kiedyś odpisali, że wypłaty tylko wykonują na konto bankowe o tych samym imieniu i nazwisku...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No dobra ale przecież mogę mieć kartę kredytową na swoje nazwisko , ale z konta mojego starego na przykład ;-(

A co jak ktoś nie ma konta swojego ? Jakbym im napisał , że nie mam swojego to chyba by wypłacili na to konto z którego wpłacałem ?
Załuje , że zacząłem grać na BAW a nie na BAH czy innym buku po mału ...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No widzisz ;/

Ja chciałem też ich oszukać, ale nie da rady. Chciałem założyć konto w BAW na siostre a kase przelewać na moje konto bankowe. I co? Nie da rady ;/ Opisali mi:

Szanowny Graczu.


Uprzejmie informujemy, że warunkiem przeprowadzenia wypłaty za pomocą przelewu bankowego jest posiadanie własnego konta bankowego. Oznacza to, że dane osobowe właściciela konta bankowego oraz właściciela konta zakładów muszą się zgadzać.

Pełen numer konta (IBAN) to 26 cyfr wraz z początkowym inicjałem państwa. Kod SWIFT to specjalny kod bankowy służący do operacji międzynarodowych. Numer IBAN i kod SWIFT uzyska Pan w swoim banku.

W rubryce ADRES ODBIORCY należy podać Pański adres w formie, w jakiej został zarejestrowany na koncie zakładów.

Przy wypełnianiu wniosku na stronie prosimy nie używać znaków specjalnych (tak jak np. myślnik w kodzie pocztowym lub średnik) ani polskich liter. Prosimy też nie robić odstępów pomiędzy poszczególnymi cyframi.
Przy pierwszej wypłacie wygranej ze względów bezpieczeństwa potrzebujemy kopię dowodu tożsamości (dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy). Na kopii widoczne muszą być następujące dane:
- imię i nazwisko,
- data urodzenia
- zdjęcie.
W przypadku nowego dowodu tożsamości, prosimy o przesłanie kopii obu stron dowodu.

Prosimy zatem o przesłanie nam ksera faksem (nr fax: 0043-15 85 60 44 18) lub skanu/zdjęcia cyfrowego mailem na adres: [email protected] w załączniku typu „jpg”.
Jeśli jest to skan lub zdjęcie cyfrowe dowodu, objętość pliku nie może przekroczyć 2 MB.

Jest to zgodne z obowiązującymi u nas ogólnymi warunkami handlowymi, które zaakceptował Pan przy rejestracji oraz służy tylko i wyłącznie stwierdzeniu pełnoletności oraz tożsamości wnoszącego o wypłatę, a także że to Pan prosił o dokonanie wypłaty, a nie nieuprawniona osoba trzecia.

Z poważaniem,

Support Team z betandwin

Encoding: UTF-8
Spróbuj z tą kartą kredytową...
 
Do góry Bottom