>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyplata pieniedzy na konto bankowe - bez wczesniejszej weryfikacji

T 9

tesla33

Użytkownik
Witam,
Mam na swoim koncie skrill 270 zł. Potrzebuje je wypłacić, ale problem w tym, że nie mam konta bankowego. Z pomocą przyszedł mi kumpel, który ma te konto bankowe, ale nie ma skrilla.
I tutaj właśnie, czy jest taka szansa, aby założyć mu skrilla, przelać mu te pieniądze i od razu wypłacić na jego konto bankowe bez żadnej weryfikacji? Czy trzeba zweryfikować konto?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam,
Mam na swoim koncie skrill 270 zł. Potrzebuje je wypłacić, ale problem w tym, że nie mam konta bankowego. Z pomocą przyszedł mi kumpel, który ma te konto bankowe, ale nie ma skrilla.
I tutaj właśnie, czy jest taka szansa, aby założyć mu skrilla, przelać mu te pieniądze i od razu wypłacić na jego konto bankowe bez żadnej weryfikacji? Czy trzeba zweryfikować konto?
bez weryfikacji się nie obejdzie. kumpel musi zweryfikować swoje konto bankowe wpłacając odpowiednią kwotę do skrilla.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
1) Zalogowac sie na swoje konto Moneybookers
2) Przejsc do: &#39;MOJE KONTO&#39; &gt; &#39;Zobacz limity&#39;
3) Postepowac zgodnie z instrukcja, w celu zweryfikowania swojego konta Moneybookers przez zaladowanie srodkow z karty kredytowej/debetowej LUB przez zweryfikowanie konta bankowego.

Po sprawdzeniu tozsamosci przy pomocy wybranej opcji, Panstwa depozyt zostanie od razu przekazany na Panstwa konto Moneybookers.
Tak mniej więcej wygląda werfikacja .
O ile pamiętam kwota potrzebna do weryfikacji to 45 zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom