>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyplata jeton

M 0

marys91

Użytkownik
Witam zleciłem wyplatę na jeton z 888starz. I mam do was pytanie jak bezpiecznie wyplacić pieniadze z jeton. Gdzies slyszalem ze mozna z jeton na revolut wysłać (zamowiłem kartę jetoncard czy ktos korzystał jakie sa opłaty i czy mozna bezproblemowo wyplacać z wszystkich bankomatoŵ? ) POZDRAWIAM
 
DarkBets 0

DarkBets

Użytkownik
Cześć, z jetona najlepszą i najpewniejszą opcją jest wypłata środków na revolut. Karta jeton nie jest Ci potrzebna. Zlecasz wypłatę z jetona na swoje konto revolut, mając już środki na revolucie wypłacasz je w bankomacie i tutaj już potrzebujesz karty revolut - zamów sobie, przyjdzie w max. 2 tygodnie. Praktykuje to grając u ruskich od blisko lat. Wypłacam kasę od buków w każdy piątek po pare/naście tys. i nigdy nie miałem problemu. Raz przechodziłem weryfikację zleconą przez jeton, ale potrwała 24h i temat ucichł ;)
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Podbijam jeszcze raz. Mam 400 zł na Jeton. Jak mogę to najszybciej wypłacić aby mieć gotówkę? Ich kulawą kartę mam, revoluty itp wszystko mam
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A podobno na niektóre banki trusly przychodzi mega szybko, czasami po godzinie albo dwóch na koncie są już pieniądze. Prawda to?
 
Do góry Bottom