>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata

M 0

molotov5

Użytkownik
Witam.
Wygralem jednorazowo 480 euro, na bet 365.
Pierwszy depozyt byl dokonany przez InstaDebit, wiec tam własnie bukmacher mi przelał wygraną.
Moje pytanie czy jak przeleje to na konto bankowe to nie bede mial problemow?
Czytalem na forum ze polecacie Skrill i z karty skorzystac. Ale z InstaDebit nie przeleje juz na skril-a.
Wogole sie naczytalem ze nielegalne (dopiero teraz oczywiscie wyczytane) i przyznam że sie wystraszylem, nie wiem co robic :/
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Witam.
Wygralem jednorazowo 480 euro, na bet 365.
Pierwszy depozyt byl dokonany przez InstaDebit, wiec tam własnie bukmacher mi przelał wygraną.
Moje pytanie czy jak przeleje to na konto bankowe to nie bede mial problemow?
Czytalem na forum ze polecacie Skrill i z karty skorzystac. Ale z InstaDebit nie przeleje juz na skril-a.
Wogole sie naczytalem ze nielegalne (dopiero teraz oczywiscie wyczytane) i przyznam że sie wystraszylem, nie wiem co robic :/
Nie bój się o nic, nie będziesz miał problemów. Jakiś czas temu przelewałem ~700 euro i wszystko przebiegło dobrze.
Pomyśl sobie tak - bank odnotowuje codziennie bardzo wiele takich przelewów na kwotę 500E+. To jest więc całkiem normalne, nikt o to szumu nie będzie robił ????
Spokojnie ciesz się wygraną ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

beastviii

Użytkownik
Witam,
Podepne się pod temat z inny pytaniem odnośnie wypłat. Tutaj kolega wpłacała przez InstaDebit i tam tez wyplacili. Czy jeżeli zawsze wpłaty/wypłaty robiłem przez skrill, a teraz chciałbym zrobić wypłatę na neteller to czy wystarczy, że wykonam teraz wpłatę z netellera i potem następny wypłaty będą już szły na netellera?? Czy w jakiś inny sposób się da to ustawić?
 
M 0

molotov5

Użytkownik
Tak sie sklada ze pytalem przed chwila na czacie własnie czy mozna zmienic przypisane konto. niestety nie.
Tylko tam jest wypłacane skąd poszła pierwsza wpłata
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Witam,
Podepne się pod temat z inny pytaniem odnośnie wypłat. Tutaj kolega wpłacała przez InstaDebit i tam tez wyplacili. Czy jeżeli zawsze wpłaty/wypłaty robiłem przez skrill, a teraz chciałbym zrobić wypłatę na neteller to czy wystarczy, że wykonam teraz wpłatę z netellera i potem następny wypłaty będą już szły na netellera?? Czy w jakiś inny sposób się da to ustawić?
Wyzerować konto , wpłacić przez netka wygrać ;) i potem wypłata już bez problemu też na netka.
 
D 0

dzium

Użytkownik
Witam, nie chce tworzyć nowego tematu, ponieważ również mam pytanie dotyczące wypłaty pieniędzy:
Dzisiaj utworzyłem konto w jednym z internetowych bukmacherów.
Konto zarejestrowałem na siebie, ale pieniądze będę przesyłał z konta brata. (ja takowego nie posiadam, ale jestem pełnoletni)
I teraz przy ewentualnej wygranej i wypłacie pieniędzy będę musiał wysłać im skan mojego dowodu, czy brata ?
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
mozesz miec spore problemy z wyplata, do weryfikacji na pewno swoj dowod. zaloz sobie konto w banku co za problem zyjemy w XXI wieku
 
M 0

molotov5

Użytkownik
Skorzystam jeszcze z tego że temat otwart.
Pytanie.
Założylem sobie konto na skrill-u (powiedzmy że mam ich karte), i ewentualne wypłaty ktore bym tam kierował, wypłacanoe są w bankomacie normalnie?
W jakich bankomatach.
I czy odbywa sie to że tak to nazwe poza kontrolą banku, skarbówki czy co tam jeszcze do głowy przyjdzie? Czy jednak powinno sie uważac zeby za duzych i częstych wypłat nie robic :p
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Skorzystam jeszcze z tego że temat otwart.
Pytanie.
Założylem sobie konto na skrill-u (powiedzmy że mam ich karte), i ewentualne wypłaty ktore bym tam kierował, wypłacanoe są w bankomacie normalnie?
W jakich bankomatach.
I czy odbywa sie to że tak to nazwe poza kontrolą banku, skarbówki czy co tam jeszcze do głowy przyjdzie? Czy jednak powinno sie uważac zeby za duzych i częstych wypłat nie robic :p
We wszystkich bankomatach na całym świecie. Na drugie pytanie masz odpowiedź w każdym temacie dotyczącym skrill w co drugim poscie, jakies kilkaset tys odp.
Witam, nie chce tworzyć nowego tematu, ponieważ również mam pytanie dotyczące wypłaty pieniędzy:
Dzisiaj utworzyłem konto w jednym z internetowych bukmacherów.
Konto zarejestrowałem na siebie, ale pieniądze będę przesyłał z konta brata. (ja takowego nie posiadam, ale jestem pełnoletni)
I teraz przy ewentualnej wygranej i wypłacie pieniędzy będę musiał wysłać im skan mojego dowodu, czy brata ?
Swój i tylko swój a pieniądze jak bd wpłacał przez p24 to ida z konta p24 bezpośrednio do buka. Dziwie się że bardzo wiele osób nie potrafi odróżnić wpłaty do bukmachera poprzez przelew a przez p24. To dwie różne rzeczy. Wpłacając przez p24 nigdy nie wpłacasz bezpośrednio do bukmachera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom