>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

wypłata ze Skrill na konto Pekao Sa

M 0

matimax

Użytkownik
Witam, domyślam się, że pewno był już poruszany taki temat, ale w googlach nic nie mogłem znaleźć prócz tego co jest na stronie skrilla.
Chciałbym dowiedzieć się, czy mając na koncie skrill 10tysięcy złotych, chcąc to wysłać na swoje konto w banku pekao sa, ile wyniesie mnie opłata skrill? Czy jest to traktowane jako wysyłanie pieniędzy (1% , maks opłata 42zł i tyle by mi wyszło?) czy jako wypłata pieniędzy - 12,44zł? Czy nie jest to tak, że oni najpierw wezmą wszystkie pieniądze przewalutują na inną walute i taką wyślą do banku i bank przewalutuje to znów na PLN po swoim kursie? Czy bank potem nie pobierze jeszcze dodatkowo jakiejś opłaty za przelew międzynarodowy? Wiem, że głupie pytania, ale po prostu wypłacając dużą dla mnie sumę nie chce zapłacić 200-300zł opłaty.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak masz pln na skrill, to za wypłatę zapłacisz właśnie te 12,44 zł. To wszystko. Obawiał bym się tylko, czy bank nie zainteresuje się takim wpływem na konto. Jest coś takiego, że od jakiejś większej sumy mogą chcieć sprawdzić skąd ta kasa. Ewentualnie dają cynk do jakiegoś urzędu. Ja bym to rozbił co najmniej na 2-3 wypłaty. Chociaż skrill to nie bukmacher, zawsze można się ewent. tłumaczyć że to kasa od kogoś z rodziny :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

matimax

Użytkownik
w takim razie co jaki czas najlepiej wysyłać pieniądze i jakie powinny to być kwoty żeby nie narobić sobie kłopotu? Czy raz w tygodniu po 2,5tysiąca złotych nie jest aż tak dużą kwotą którą ktoś się zainteresuje?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
1.Chciałbym dowiedzieć się, czy mając na koncie skrill 10tysięcy złotych, chcąc to wysłać na swoje konto w banku pekao sa, ile wyniesie mnie opłata skrill?
2.Czy jest to traktowane jako wysyłanie pieniędzy (1% , maks opłata 42zł i tyle by mi wyszło?) czy jako wypłata pieniędzy - 12,44zł?
3.Czy nie jest to tak, że oni najpierw wezmą wszystkie pieniądze przewalutują na inną walute i taką wyślą do banku i bank przewalutuje to znów na PLN po swoim kursie?
4.Czy bank potem nie pobierze jeszcze dodatkowo jakiejś opłaty za przelew międzynarodowy?
5.Wiem, że głupie pytania, ale po prostu wypłacając dużą dla mnie sumę nie chce zapłacić 200-300zł opłaty.
1-12zł
2- NIE/To jest wypłata środków
3- NIE/ Jezeli masz walutę inna niż PLN to wyślą kwotę w walucie w jakiej masz konto a bank przewalutuje to na PLN po kursie bankowym.
4-NIE/Zależy w jakim banku masz ale Pekao na 95% nie pobiera opłaty przeczytaj więcej na stronie banku.
5. Skrill to nie Neteller gdzie mógłbyś tyle zapłacić.
Obawiał bym się tylko, czy bank nie zainteresuje się takim wpływem na konto.
Ja bym się nie obawiał banku, jak już kogoś miał bym się obawiać to jedyne fałszywych znajomych.
w takim razie co jaki czas najlepiej wysyłać pieniądze i jakie powinny to być kwoty żeby nie narobić sobie kłopotu? Czy raz w tygodniu po 2,5tysiąca złotych nie jest aż tak dużą kwotą którą ktoś się zainteresuje?
Nie bój nic wypłacaj całość albo w ratach jak Ci pasuje prawdopobieństwo że ktoś się zainteresuje jest jak wygrana w totku.
 
Do góry Bottom