>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata ze skrill na kartę Visa

buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Witam!
Wypłacał ktoś kiedyś pieniądze ze Skrill na kartę Visa? Zleciłem 2 wypłaty w piątek, czyli 4 dni temu i do tej pory nic jeszcze nie przyszło. Ile to się z reguły czeka? zaczynam się powoli denerwować.
pozdrawiam.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam!
Wypłacał ktoś kiedyś pieniądze ze Skrill na kartę Visa? Zleciłem 2 wypłaty w piątek, czyli 4 dni temu i do tej pory nic jeszcze nie przyszło. Ile to się z reguły czeka? zaczynam się powoli denerwować.
pozdrawiam.
Nie czekasz 4 dni ???? Czekasz dopiero 1 dzien zakładajac ze wyszła w pn. Weekendy to nie sa dni robocze i tego nie mozesz liczyc.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Dalej nic nie przyszło. Piszę maile do Skrilla, czy zrealizowali już wypłatę i kiedy, a odpisują mi ciągle formułkami: proces ten trwa do 7 dni. Do tego odpowiedzi na maila po 3 dniach. Żałosne. Nie wiem, czy do świąt mi to przyjdzie...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja raz w życiu wypłacałem na kartę VISA i nigdy więcej tego nie zrobię. Z Betfair mi wypłata szła chyba 6 czy 7 dni roboczych. Ogólnie chyba wypłaty na karty idą dłużej niż standardowy przelew.
 
H 7

hco

Użytkownik
Tak jak pisał Marcin-Odra, wypłata na kartę to chyba najbardziej czasochłonny sposób... zdecydowanie odradzam ????
 
jessi 1,6K

jessi

Użytkownik
Odświeżam, jak długo to obecnie trwa, są szanse ze w 3dni robocze dojdzie?
Chyba przyszczędziłem 6zł na przelew na konto (tutaj prawie zawsze po 2dniach) kosztem czasu.
 
Do góry Bottom