>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Neteller do bukmachera i od bukmachera do banku

P 58

pyzza

Użytkownik
Mam pytanie czy istnieje taki myk, żeby przelać pieniążki z netellera na jakiegoś bukmachera, zagrać za maximum 1/10 wpłaconej sumy i wypłacić resztę na konto bankowe bez opłat?
Chodzi mi głównie o przelew netellerem do takich firm jak: bah czy unibet. Czy te firmy nie wymagaja chociaż 1-krotnego obrotu depozytem?
Pytam o to gdyż nie mam chęci rejestrować konta bankowego na neteller, bo widze że to jakaś skomplikowana sprawa, nie to co w mb. Poza tym jak mi od grubszej sumy zabiorą te 3 % to wole sobie ze te 5-10% zagrać jeszcze na bukmacherze i podobną kwotę wypłacić.
Na netellerze mam kase z koniecznośći, normalnie korzystam z mb i np nie widzę opcji transferu kasy między tymi firmami. Nie mam ochoty bawić się w rejestrację na netellerze kont bankowych, potwierdzania tożsamości, czekania na telefon od nich w celu potwierdzenia danych.
Martwię się tylko by buk nie uznał takiego procederu jako pranie brudnych pieniędzy, stąd moje obawy.
Proszę o pomoc osób, które ewentualnie takiego manewru próbowały i jeśli tak to które buki nie wymagają obrotu całą kwotą depozytu.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Unibet nie będzie chyba robił problemów ... Bet365 na 100% umożliwia szybką wypłatę, raz wpłaciłem 34 dobiłem w 30 minut do 40 PLN i wypłaciłem ????
EDIT : Ale w sumie na unibet to nie problem, załóżmy że wymagają 1krotnego obrotu, to wtedy możesz zrobić tak. Wchodzisz w zakłady live obstawiasz faworyta po kursie 1.10 i jak coś nie bedzie po Twojemu to możesz przecież ca$h-in zrobić i tylko troszke stracisz, a w dobrym wypadku to nawet 10% depozytu zarobisz ????
 
Do góry Bottom