>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z moneybookers

R 0

ramzes2011

Użytkownik
No właśnie. Kiedyś trwało to bite 7 dni z tego co pamiętam i zastanawiałem się czy się coś u nich porawiło ale 2-3 dni to nieźle. a wiesz może z jakiego oni banku w polsce przelewają kasę ?
 
M 0

mayoaj

Użytkownik
z mojego przykładu powiem Ci że 2 dni zwykle trwa przelew: pierwszego dnia przetwarzanie wypłaty a drugiego już przelew
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
mam takie pytanie jest możliwosc wplacenia pienidzy na mooneybookers przez przelew bankowy ale zeby nie obciazali mojego konta tylko poprostu ide do banku daje kase oni pisza dane i wysylaja przelew na mb?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
mam takie pytanie jest możliwosc wplacenia pienidzy na mooneybookers przez przelew bankowy ale zeby nie obciazali mojego konta tylko poprostu ide do banku daje kase oni pisza dane i wysylaja przelew na mb?
Jest taka możliwość:]
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
Jest taka możliwość:]
nie radziłbym...
Dokonuja Państwo surowo zabronionej wpłaty gotówkowej, jeśli udaja się Państwo osobiście do banku i dokonują wpłaty gotówkowej na nasze konto bankowe.

Dokonuja Państwo surowo zabronionej wpłaty z konta osoby trzeciej, jeśli inna osoba przelewa pieniądze ze swojego konta bankowego na nasze konte bankowe, przy czym Pan/Pani prosi ta osobę o wpisanie w celu tranzakcji Pana/i ID klienta.

Będą Państwo zmuszeni do pokrycia wszystkich kosztów administracyjnych i opłat za przelewy zwrotne tych tranzakcji. Proszę pamiętać, że ze względu na prawo przeciwko praniu brudnych pieniędzy, nie możemy robić wyjątków od tych zasad.
WSZYSTKIE WPŁATY MUSZĄ BYĆ PRZEPROWADZANE Z KONTA BANKOWEGO, KTÓRE JEST ZAREJESTROWANE NA PAŃSKIE IMIĘ I NAZWISKO.
to jest w ich regulaminie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 2

algorytm

Użytkownik
Moneybookers wyplaca polskim klientom z Mbanku , w praktyce oznacza to ze dla osob ktore maja konto w mbanku kasa jest praktycznie od zaraz a dla innych na drugi dzien roboczy (wyjatek wyplata wychodzi z konta MB przed 6:00 ) .
Jedynym opoznieniem jest moment wykonania przelewu przez firme MB.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Od kiedy to moneybookers wykonuje przelewy z mbanku? Jeśli tak by było to mieli by chyba także możliwość bezprowizyjnej szybkiej wpłaty z mbanku. A bezprowizyjną szybką wpłatę oferują tylko dla pko (bp lub sa).
 
Do góry Bottom