>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z jeton do banku

R 0

realbarca11

Użytkownik
Witam, wygrałem niedawno ok 2000 zl na zagranicznym buku. Wplacalem pieniadze z banku na jeton pozniej na buka, byly to kwoty 50-60 zl (kilkanascie razy). Nastepnie wyplacilem z buka na jeton. Jak myslicie czy moge przelac to na swoje konto bankowe? z jeton korzystam od lutego tego roku - wtedy tez cos wplacalem i wyplacalem. od kwietnia do pazdziernika nie korzystalem w ogole i teraz znow. ogolnie suma depozytow na jeton wynosi ok 6500 pln. ogolnie jestem na minus lub niewiele na plus. wczesniej wyplacalem z jeton na konto bankowe ale oczytalem sie troche na forum i wystraszylem sie tymi skarbowkami itp. czy oni interesuja sie takimi kwotami jesli przez rok z bukmachera na konto wplynie np 5000? prosze o porade.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Witam, wygrałem niedawno ok 2000 zl na zagranicznym buku. Wplacalem pieniadze z banku na jeton pozniej na buka, byly to kwoty 50-60 zl (kilkanascie razy). Nastepnie wyplacilem z buka na jeton. Jak myslicie czy moge przelac to na swoje konto bankowe? z jeton korzystam od lutego tego roku - wtedy tez cos wplacalem i wyplacalem. od kwietnia do pazdziernika nie korzystalem w ogole i teraz znow. ogolnie suma depozytow na jeton wynosi ok 6500 pln. ogolnie jestem na minus lub niewiele na plus. wczesniej wyplacalem z jeton na konto bankowe ale oczytalem sie troche na forum i wystraszylem sie tymi skarbowkami itp. czy oni interesuja sie takimi kwotami jesli przez rok z bukmachera na konto wplynie np 5000? prosze o porade.
Jeton Wallet to nie bukmacher. I kwota też mała. Czasami wypłacałem podobne kwoty parę lat temu i nie było żadnych problemów
 
R 0

realbarca11

Użytkownik
no wiem, ale moze z pare razy zdarzylo mi sie z jakiegos buka wyplacic po 100-200 zl bezposrednio na konto, zanim dowiedzialem sie o jeton. poza tym oczytalem sie forum i troche sie stresuje.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Moim zdaniem to za małe kwoty. Teoretycznie bank powinien zgłaszać wpłaty od nielegalnych bukmacherów ale wydaje mi się że to jest od jakiegoś limitu (np.10000) . Pewny nie jestem . Ale kilka wpłat poszło z Jeton do banku (generalnie na Revoluta idą) i nie było problemu
 
Do góry Bottom