>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata Z Bwin

P 0

piecowy

Użytkownik
Witam wszystkich.
Po raz pierwszy zarejestrowałem sie na jakimkolwiek forum chyba dlatego że jestem już trochę &quot;leciwy&quot; ???? i dlatego że przeważnie znajdowałem odp na swoje pytania w Google. Jeśli piszę nie tu gdzie trzeba czy łamie inną zasadę to z góry przepraszam z racji wieku;) nie znam zasad panujących na forach.
Mam pytanie o wypłatę z Bwin. Zleciłem wypłatę 3 dni temu na MB i do tej pory &quot;oczekuje na weryfikację&quot; support nie odpisuje nie mam pojęcia o co chodzi. Konto zweryfikowane kilka lat temu. To norma w bwin czy coś nie tak? Miałem kupić prezenty i chyba nie zdążę ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Bwin.com jest w trakcie update systemu (aktualizacji), dlatego niektóre rzeczy mogą wymagać poprawy. Z tego co wiem wypłaty odbywają się z lekkim opóźnieniem.
 
P 0

piecowy

Użytkownik
Dziękuje za szybką odpowiedź. Zauważyłem właśnie że zmienili szatę graficzną i inne rzeczy. Czyli trzeba cierpliwie czekać. Mam jeszcze pytanie czy poprzez &quot;kontakt&quot; na stronie piszę do polskiego supportu czy angielskiego? I ogólnie skoro już tu jestem co mogłbyś mi polecić na forum?
 
P 0

piecowy

Użytkownik
Zauważyłem. Zmienili też adres MB dlatego musiałem znów wpłacić by móc wypłacić. Choć wcześniej wpłacałem tą metodą.
 
bartek1878 3

bartek1878

Użytkownik
Czy wy też macie problem z wypłatą kasy na konto mb?
Wypłatę zleciłem jeszcze przed świętami, 22.12 i do tej pory kasy na mb nie ma. Zawsze następnego dnia już kasa była na koncie, a teraz...
Pisałem do nich rano, ale do tej pory nie raczyli odpowiedzieć.
 
bartek1878 3

bartek1878

Użytkownik
Nigdy nie dostaje od nich maila potwierdzającego wypłatę, dostaje tylko maila jak kasa trafi na konto mb.
Gamebookers to ich klon i od nich jak wypłacam to takiego maila dostaję, chociaż też wypłaciłem 25.12 i kasy z gb też nie ma...
 
P 0

piecowy

Użytkownik
Ja otrzymałem wypłatę po zakończonej aktualizacji systemu. 4 dni i mail z przeprosinami ???? Sprawdź spam w skrzynce bo tam zaczęły u mnie teraz trafiać wiadomości od nich.
 
T 0

tatar23

Użytkownik
Problem z wypłata
Ja mam podobny problem 23.12.2012 zleciłem wypłatę i do tej pory nie mam kasy na swoim mb napisałem do bwin dwa e mail ale nie raczyli mi odpowiedzieć powiedzcie co mam teraz zrobić?
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Ja zleciłem 3x wypłaty po 500zł na MB 1 stycznia do tej pory wiszą te wypłaty.
Czekam jeszcze dziś i piszę do ich firmy licencyjnej.Żałosny bukmacher moja ostatnia wpłata do tych jołopów, a jak nie wypłacą to ich szlak trafi.
 
J 0

jw.jw.zg

Użytkownik
Ja Panowie 24 grudnia zleciłem wypłatę do dnia dzisiejszego brak pieniędzy na moim koncie bankowym. Jak wysłałem e-maila to dostałem odpowiedź że sprawa przekazana do odpowiedniego działu .... odpowiedź była ok dwa tygodnie temu ???? tydzień temu kolejny e-mail do dziś brak odpowiedzi. Uważajcie na tych oszustów.
 
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Ja Panowie 24 grudnia zleciłem wypłatę do dnia dzisiejszego brak pieniędzy na moim koncie bankowym. Jak wysłałem e-maila to dostałem odpowiedź że sprawa przekazana do odpowiedniego działu .... odpowiedź była ok dwa tygodnie temu ???? tydzień temu kolejny e-mail do dziś brak odpowiedzi. Uważajcie na tych oszustów.
Dzwoń na Gibraltar, ja dzwoniłem i pomogło.
 
M 43

mania

Użytkownik
Zauważyłem. Zmienili też adres MB dlatego musiałem znów wpłacić by móc wypłacić. Choć wcześniej wpłacałem tą metodą.
Witam,
Mam pytanie, czy po wpłacie przez MB od razu będę mógł wypłacać dowolną kwotę tą metodą?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Mają teraz niby zapis na wzór bet365 że można wypłacać tylko tą metodą jaką została wykonana wpłata i że jeśli wymieszasz wpłaty to i tak tamtą część musisz wypłacić tamtą metodą, ale zawsze można spróbować ;)
 
M 43

mania

Użytkownik
Mają teraz niby zapis na wzór bet365 że można wypłacać tylko tą metodą jaką została wykonana wpłata i że jeśli wymieszasz wpłaty to i tak tamtą część musisz wypłacić tamtą metodą, ale zawsze można spróbować ;)
Dokładnie piszą ,że mogę wypłacić przez MB jeśli wpłacałem tą metodą w ciągu ostatnich 6 miesięcy,a że wpłacałem dawniej to muszę ponownie wpłacić.
Tylko nie wiem czy wpłacając 50zeta będę mógł wypłacić więcej.
 
Do góry Bottom