>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wypłata wygranej z kasyna online

inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Tak, ale czytałem, że dopiero od stycznia 2026 bodajże, żeby nikomu nie pomylić.
 
Ostatnia edycja:
T 132

Tr3y

Użytkownik
Wszystko zależy od tego czy faktycznie będą zaglądać w historie nawet z 2020r. Niby prawo nie działa wstecz. Koniec grania u zagranicznego buka 😢

  1. E-portfele będą gromadzić i udostępniać dane obejmujące historię konta od 1 stycznia 2026 roku.
    Udostępnianie danych nastąpi od 1 stycznia 2027 roku, bo pierwszym analizowanym rokiem będzie rok podatkowy 2026:
    Państwa członkowskie przekazują, w drodze automatycznej wymiany, właściwym organom każdego innego państwa członkowskiego informacje dotyczące wszystkich kategorii dochodów i kapitału, o których mowa w ust. 1 akapit pierwszy, dotyczące mieszkańców tego innego państwa członkowskiego. Informacje takie dotyczą okresów podatkowych rozpoczynających się 1 stycznia 2026 roku lub później.
  1. Czy moje dane sprzed 31 grudnia 2025 zostaną udostępnione?
    Z tego co zrozumiałem, to nie. Prawo nie działa wstecz.

    Instytucje finansowe zaczną się dzielić danymi klientów od 1 stycznia 2027. Zakres danych będzie obejmował historie klientów od 1 stycznia 2026.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zarejestrowałem się na stronie o zarabianiu przez neta, założyłem temat dotyczący common reporting standarts ( na tej stronie siurbety jest napisane, że revolut pierwszy zaczął raportować ;) ), zapytałem się czy mają jakieś pomysły jak to obejść, żeby US nic nie widział i czekam, może odpowiedzą. Dlaczego tam? :) PRzecież na hazardzie zarabiają buki a nie ludzie to kurde będą kogo ścigać... 90% przegrywających czy tych co tą kasę pozyskali... druga sprawa to opis jednego z tematów:

"
Najważniejsze informacje:

- Zarabiam od Stycznia 2017 roku

- Na pozycjonowanych stronach zarobiłem ponad 450 000 zł

- Najwyższa dniówka: 1200 zł

- Najbardziej dochodowy miesiąc: 33 000 zł"

Tam ludzie zarabiają i nie płacą podatków... tutaj ludzie przegrywają i nie płacą podatków... portfele nie powstały dla hazardzistów... nawet jak są im dedykowane to w końcu poszerzają zakres działalności...

edit: a ze stronek bukmacherskich to na gpwa założyłbym taki temat... bo tam idzie kasa, którą ludzie przegrywają...
 
Ostatnia edycja:
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
ciekawy temat sie zrobi, same portfele typu neteller/skrill dostana niesamowicie po dupie jesli to rzeczywiscie bedzie mialo miejsce
Czasu duzo, pewnie jakies alternatywy powstana i ciekaw jestem jak to ma rzeczywiscie wygladac, czy fintechy beda musialy co roku wysylac im zeznania czy tylko wtedy gdy US zawola, duzo znakow zapytania itp, niedlugo beda nam do portfeli zagladac na ulicach.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
advcash ma licencje na Belize, jeton ma licencje w Gruzińskim banku... są portfele na regiony CIS (była WNP - wspólnota niepodległych państw). 3 lata mają Ci u góry, żeby się tego nauczyć. Na bank zostawią jakąś furtkę albo ją znajdą... ewentualnie powstanie jakaś agencja np. na Cyprze co będzie zakładać offshorowe konta bankowe (już pełno tego) w krajach gdzie nie trzeba się tłumaczyć ze źródeł dochodu. Jak będzie jakaś furtka to na bank ją znajdą... czy to Isle of man (w Wlk. Brytanii tak jest... omijają w ten sposób prawo) czy to jak z pomidorami z Chin we Włoszech, że wystarczy aby je przeładować w porcie i już są to produkty unijne xD W dyrektywach dobre jest to, że muszą informować do przodu... a nie są wprowadzane z dnia na dzień. Już teraz kasa z portfeli leży na kontach bankowych, no bo gdzie ona jest? :) Niech inni za Nas szukają rozwiązań... tym którym bardziej zależy... "pieniądz jest dobrym sługą, ale złym Panem..." trzeba to wykorzystać, że dla niektórych pieniądz stał się Panem i niech coś wymyślą xD
Post automatycznie złączony:

to wchodzi też w UK to pewnie ci z UK będą to omijać za pomocą "Isle of man"
 
psychol32 433,1K

psychol32

Użytkownik
Wszystko dąży do tego że zostaniemy z płatnościami w kryptowalucie. Portfele bez danych osobowych, w 95% przypadków u buków nie trzeba weryfikować metody płatności.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
kryptowaluty są ujęte w dyrektywie AML i za jakiś czas będzie trzeba udowodnić ich pochodzenie albo będzie można je kupić tylko na licencjonowanej giełdzie (kryptowaluty to środek płatniczy zorganizowanych grup przestępczych, anonimowy dla morderców etc. trasowanie cebulowe czy tam czosnkowe i niewiadomo kto komu wysłał...). Już teraz są traktowane jak akcje i trzeba podatki od tego odprowadzać. Moim zdaniem jedyna szansa to region Cis, Karaiby, Turcja, Afryka etc. czyli miejsca w których dyrektywy AML nie będą wchodzić, ale "Gardło będzie coraz węższe". W Niemczech póki co można wypłacać bez limitu kasę z banku. Jak jakaś komisja chyba? Zarzuciła im, że to służy do prania pieniędzy (Włosi zakładają konta w Niemczech, kasa z Włoch do Niemiec, potem jadą do Niemiec i z Banku bez przypału wszystko wypłacają...) to się oburzyli. Wszystko zależy od grup interesów... Jeszcze Szwajcaria pozostaje tylko te konta nie są darmowe (opłaty miesięczne) a tutaj portfele są za darmo... kwestia inwestowania w siebie... jak ludziom żal kilku euro na przewalutowanie czy coś... wolą za darmo coś mieć a zapominają o anonimowości a anonimowość kosztuje. Tak w ogóle to moje rozważania są czysto hipotetyczne, bo ja to książkę pisze i w ogóle nie gram u buka ani nic ;)
Post automatycznie złączony:

wiele firm też w Luksemburgu się kiedyś otwierało i tam były największe magazyny w Europie ze względu na podatki... nie wiem jak jest teraz. Pamiętam jeden taki do mnie dzwonił jak folii przeciwsłonecznych dla brata szukałem to mi mówił, że są z Luksemburga ze względu na podatki i tak omijają prawo (nie mówił wprost o omijaniu prawa...). Wiedze warto czerpać z różnych źródeł.
Post automatycznie złączony:

Zastanawiałem też, dlaczego Vbeta dla Polaków tak ciężko znaleźć skoro jest tego prawie 200 buków... Bo w Europie się legalizują i licencje krajowe zyskują... W Turcji vbeta można znaleźć, na Ukrainie (póki co, bo do UE wchodzą i tam też prawo się zmienia już anonimowych wpłat zabronili do banku, newsa na donpress czytałem). W Azji pd-wsch vbet się rozwija i w Brazylii, Indie... te rynki mogą mieć jakieś luki jeśli chodzi o metody płatności. Za dużo ludzi pierze pieniądze, żeby nie było jakiejś drogi. Panamagates? Kto tam prał pieniądze? Zwykli obywatele jak my? :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
psychol32 433,1K

psychol32

Użytkownik
Żeby posiadać kryptowalutę nie musisz mieć z giełdą nic wspólnego. Zakładasz portfel depozyt możesz zrobić za pomocą Skrilla czy Jetona i wszystko zaczyna się kręcić. Płatności z bukami, wypłaty w bitomatach czy kantorach. Jest to mniej opłacalne ze względu na różne prowizje ale na bezrybiu i rak ryba.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jakieś 15 lat temu? Wygrałem w Kasynie 128$... (z darmowych pieniędzy) wypłata w jaki sposób? Czekiem z libańskiego banku... jak zrealizowałem czek? pojechałem do ZG, do banku BPH (wtedy jeszcze istniał, teraz to alior po fuzji), bo tylko tam dało się zrealizować taki czek i opłaty były małe... Czek zostawiłem w banku i nr telefonu... miesiąc czasu trwała realizacja czeku... a pierwsze konto bankowe zakładałem po 30... bo mnie skrill do tego zmusił, żeby go odblokować (wygrałem w konkrusie typ dnia na BA 100$). Skrill kazał mi wysłać pieniądze przelewem pieniądze aby potwierdzić tożsamość. Co zrobiłem? :) poszedłem do agencji PKO i wysłałem zwykły przelew xD (ja mam problem z rozumieniem słów i rozumiem niektóre dosłownie) i skrill mi zablokował konto xD. to im napisałem, że kazali mi wysłać przelew to wysłałem xD to mi kazali założyć konto w banku i tak to się kręci...

psychol32 psychol32 jeszcze nie musisz ;) Dlaczego binance się przeniosło z USA do Europy? :) Bo były luźniejsze zasady dla krypto... tak to działa jak na Litwie te portfele... luźne zasady przyjmujemy wszystkich a potem jeb kontrole ;)
Post automatycznie złączony:

są nawet strony gdzie kasę między portfelami możesz wymieniać za prowizje... to jeden z nich https://kassa.cc/
Post automatycznie złączony:

advcash na swojej stronie ma chyba taki "kantor" gdzie możesz kasę z advcash legitnie wymienić z jakimś portfelem...

edit: ja nie mówię, że umiem prać kasę, ale mam 30 miesięcy, żeby się tego nauczyć albo rynek ma 30 miesięcy, żeby znaleźć rozwiązania. Czytałem, że Ruscy uczą się jak w Indonezji/na Bali omijać prawo... jakbym miał się uczyć to od nich ;) Zastanawiałem się też, dlaczego tam nie ma przewrotu i nie jest im tak źle... a no dlatego, że np. taki Interpol tam nie sięga, nie ma ekstradycji... mateczka Rosja Cię ochroni ;)

edit2: ja nie szukam tych artykułów specjalnie... po prostu na interii mam pocztę i po prawej są newsy i co jakiś czas trafiam na ciekawe... to samo na onecie... ja nie oglądam netflixa, memów, youtube... seriali etc. wole inną wiedze, bo to lubię, analizować i jak coś się dzieje to wiedzieć, dlaczego coś się dzieje... kojarzyć fakty, skutek z przyczyną...

edit3:

1690976996885.png

na online wróciły reklamy... dla chcącego nic trudnego... Dziennikarze, media, politycy... zastanawiają się jak do Rosji trafiają części... o tak... taki półgłówek jak ja jest w stanie znaleźć stronę, która transportuje części objęte sankcjami do Rosji...


  • dprawa celna i dostawa pod klucz
  • Pomoc w konwersji, zakupie i płatności
  • Pracujemy z sankcjonowanymi ładunkami
  • Współpracujemy z podmiotami prawnymi i osobami fizycznymi
* Przyjmujemy do wysyłki z Polski przesyłki od 100 kg

i co teraz? :) wierzycie mediom? :) dlaczego nikt tego nie blokuje? :)


edit4:


https://pvbridge.ru/?utm_content=re...et_---autotargeting&yclid=4405346866526229709

Następna tego typu strona... wystarczy siedzieć, czekać aż strona się odświeży i zbierać linki...


edit5: a to jest zajefajne :) jak jest rynek, jest podaż, jest popyt to się otwierają takie strony jak ta...:


Osobiście sprawdziłem ten kanał wydając sobie kartę: dostałem dostęp do aplikacji i karty. Uzupełnione, powiązane z Apple pay, sprawdzone płatności - wszystko działa.

Travelbelka pomoże w otwarciu konta bankowego z dostawą karty do domu.
Rejestracja IIN w cenie.
Konto bankowe zostanie otwarte na Twoje nazwisko.
Konto zostanie połączone z Twoim rosyjskim numerem.
Karta, która działa na całym świecie i na dowolnych stronach (pamiętaj, że zagraniczne karty nie działają w Rosji ).
Oczekuje się karty wielowalutowej: euro, dolar, rubel, tenge, juan!
Przychodzące SWIFT we wszystkich walutach.
Wychodzące SWIFT w aplikacji: dolary, ruble, euro.
Apple Pay i Google Pay.
Aplikacja bankowa w języku rosyjskim.
Obsługa wsparcia w banku w języku rosyjskim.
Bezpieczne zamówienie: zapłać online w legal. osoba, z umową, z wystawieniem czeku.
Karta jest ważna 3 lata.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
C 945

celka 40

Użytkownik
Mam pytanie czY jak na revolut dodawalam srodki z pko master card majac pòki co wirtualna karte czy to że wyplace na revolut z mfinity i wyplace karta revolut np zEuronet lub bankomatu Pko zostawi ślad na koncie pko?sorry za glupie pytanie Chce wyplacic pieniadze z kasyna jestem ñie w temacie portfeli;)
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Czy ktoś korzysta z Revoluta?
Post automatycznie złączony:

Czy ktoś korzysta z Revoluta?
Post automatycznie złączony:

Grunt to poczucie humoru 😀😈
Post automatycznie złączony:

Inkub Mam pytanie czY jak na revolut dodawalam srodki z pko master card majac pòki co wirtualna karte czy to że wyplace na revolut z mfinity i wyplace karta revolut np zEuronet lub bankomatu Pko zostawi ślad na koncie pko?sorry za glupie pytanie Chce wyplacic pieniadze z kasyna jestem ñie w temacie portfeli;)
 
Ostatnia edycja:
Claire 4,7K

Claire

Użytkownik
Czy ktoś korzysta z Revoluta?
Post automatycznie złączony:

Czy ktoś korzysta z Revoluta?
Post automatycznie złączony:

Grunt to poczucie humoru 😀😈
Post automatycznie złączony:

Inkub Mam pytanie czY jak na revolut dodawalam srodki z pko master card majac pòki co wirtualna karte czy to że wyplace na revolut z mfinity i wyplace karta revolut np zEuronet lub bankomatu Pko zostawi ślad na koncie pko?sorry za glupie pytanie Chce wyplacic pieniadze z kasyna jestem ñie w temacie portfeli;)
Zastanów się co napisałeś/aś.

Co ma karta revoluta do karty PKO?
Ślad wypłaty będziesz miał na koncie revoluta bo nią dokonujesz wypłaty. Bankomat i jego numer pewnie, może miejsce wypłaty.
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Wisi mi wygrana w kasynie Nie wiem czy uda mi się zweryfikowac inna metode niż wplacalam ewentualnie wplynac na support by pozwolili inaczej wyplacic
Post automatycznie złączony:

Może źle się wyraziłam,zastanawiam się czY jesli zrobie wyplate z mfinity na revolut a w revolut pòki co wirtualna karta czekam na zwykla to skoro wczeesniej na revolut wplacalam z karty master card-pko wyplacalam w alior przelewem Oba banki w systemie to zanim wyplace to rozumiem że to bedzie na wirtualnym koncie revolut docelowo przypisanego w pko czyli przy wplywie wygranej bedzie to widać w pko a przeciez chodzilo mi o to by się nie rzucac w oczy Pko i co wejdzie na konto np10 k i bedzie widać w pko wplyw zanim wyplace w jakimś bankomacie karta revolut a mi chodzi o to by Nie było widać wplywu na pko Nadal chyba Nie rozumiem muszè uwazac na wplywy skoro często gram chyba nie rozumiem idei portfela do koňca
Post automatycznie złączony:

Wczesniej niestety robilam wplaty przez bank... Czas to zmienić strach myslec o konsekwencjach
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom