>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wypłata/ weryfikacja

U 0

usem

Użytkownik
Witam. Mój problem polega na tym że chce wypłacić pieniądze z betfair, Dostałem bonus na 5euro i wygrałem czterokrotność tej sumy. Przeczytałem na forum że wystarczy do weryfikacji wysłać skan dowodu to oczywiście odrazu mail ze skanem do nich poszedł. I otrzymałem od nich taki mail:
Ponieważ konto zostało zasilone za pomocą usługi Paysafe, będzie konieczne pełne jego potwierdzenie, zanim możliwe będzie wypłacanie środków z serwisu Betfair.
W tym celu należy przesłać jeden z dokumentów dla każdej z poniższych kategorii:
Potwierdzenie adresu — prześlij kopię jednego z poniższych dokumentów:
• Rachunek za media (nie starszy niż 3 miesiące)
• Rachunek za podatek (nie starszy niż 3 miesiące)
• Wyciąg z rachunku bankowego (nie starszy niż 3 miesiące)
No to wysłałem wyciągi z rachunku bankowego w formacie pdf i odesłali:
Dziękujemy za dokumenty niedawno przesłane do Betfair w sprawie weryfikacji konta. Chcielibyśmy poinformować, że niestety dokumenty nie zostały przez nas zaakceptowane.
Dokumenty nie spełniły przynajmniej jednego z poniższych wymagań:
-Nie akceptujemy zdjęć ekranów (tzw. screenshoot) jako dowód źródła dochodów/adresu

Więc pytanie do was co mam zrobić ? skąd taki wyciąg z rachunku bankowego ? Spotkał się ktoś czymś takim ? Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Banki oferują dwa rodzaje wyciągów: elektroniczny (przeważnie bezpłatny) i normalny, papierkowy (przeważnie płatny). Musisz mieć ten drugi wyciąg, zrobić zdjęcie aparatem lub zeskanować i wysłać ponownie.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
W celu odebrania papierowego wyciągu oczywiście musisz kontaktować się z bankiem (zapewne możesz go też zamówić przez internet czy telefon), ale nie zawsze jest to takie łatwe i raczej nie jest darmowe. Mało tego wyciąg nie posłuży Ci zbyt długo, bo &#39;przeterminuje się&#39; i każdy buk będzie chciał wyciąg aktualniejszy. Za który znowu będziesz płacił...

Napisz do supportu i zapytaj w jakim wieku oni żyją. Wszystkie banki zachęcają do korzystania z wyciągów elektronicznych. Wyciągi zawierają podpis cyfrowy i są takim samym dowodem jak wyciąg papierowy. Jeśli faktycznie wysłałeś im CAŁY wyciąg (NIETKNIĘTY) w formacie .pdf, to tylko skończony ignorant może odpisać:

- Nie akceptujemy zdjęć ekranów (tzw. screenshoot) jako dowód źródła dochodów/adresu.

Zapytaj człowieka, który Ci to odpisał czy na pewno wie co to jest:
a) &#39;screenshoot&#39;
b) czy &#39;screenshoot&#39; piszę się przez dwa o, czy jednak &#39;screenshot&#39; jest bardziej poprawnie ????
c) czy słyszał kiedyś o wyciągu elektronicznym,
d) czy słyszał kiedyś o podpisie cyfrowym,

Przy okazji poproś o przetłumaczeniu Twojej wiadomości na język angielski i podesłanie jej angielskiemu supportowi, &#39;bo nie chcesz dyskutować z ignorantem, mającym słabe pojęcie o swojej pracy&#39;. Nie zapomnij pogratulować profesjonalizmu Panu ScreenshOOtowi.

O wiele szybciej i do tego za darmo, znajdziesz w betfair jakiegoś &#39;nie-idiotę&#39; w supporcie i się z Nim dogadasz, niż załatwisz ten wyciąg papierowy i doczekasz się, aż pocztą dojdzie do Ciebie.

Ja do każdego bukmachera, który chciał dodatkowych dokumentów po za dowodem osobistym, wysyłałem wyciąg elektroniczny, opisywałem sytuację (że nie mam ochoty płacić za śmieci, które co miesiąc ktoś będzie wrzucał mi do skrzynki, że wyciąg elektroniczny mogę odebrać w każdym miejscu na świecie, że konto internetowe to i wyciąg internetowy itd., a do tego nie mam żadnych rachunków na swoje dane) i nie było problemu. Zresztą to zabawna sytuacja, żeby buk internetowy, wymagał wyciągu rodem z lat 90 ???? .
 
L 5

lllolllo

Użytkownik
Witam. Mój problem polega na tym że chce wypłacić pieniądze z betfair, Dostałem bonus na 5euro i wygrałem czterokrotność tej sumy.
Sorry, ale pierwsze co mi przyszło do głowy to: haha ale masz problem chłopie... :cool:
Już poważnie to także zacny Betfair obdarował mnie 5e za darmo!
Także przechodziłem całe te utrudnienia przed otrzymaniem wypłaty.
Zagrałem 8x ciągle za wszytko po kursach od 1,8 do 2,85 i trochę z tego wyszło ????
Po 4 dniach od zlecenia wypłaty po odblokowaniu jej możliości uzyskując pełną weryfikację konta...dziś część pieniędzy wpłynęła do mnie na konto, część dalej obracam ????
Nie musisz przechodzić pełnej weryfikacji o ile nie przelałeś nic na podkonto australijskie!
Jeśli jednak przelałeś masz pecha musisz przechodzić najcięższą drogę z możliwych ;)
Ja wysłałem 2 maile i konto zostało zweryfikowane...Prosto ????
-pierwszy z załączonymi fotami dowodu ślemy na: [email protected]
uzyskujemy tym sposobem potwierdzenie wieku
-drugi ślemy na [email protected] celem weryfikacji adresu
dolączamy do niego papierową kopie wyciągu z konta, jakikolwiek rachunek, bądź rozliczenie podatkowe(ja napisałem, do nich że nie uważam aby mieli prawo wglądu do mojego rozliczenia to uzyskałem informację że może być także jakiekolwiek pismo urzędowa ze stęplami przysłane na mój adres-w moim przypadku z sądu)
Z mojej strony muszę dodać na koniec, że gorąco polecam Betfair!!
Ja jestem zadowolony z początków współpracy z tą firmą.✅
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przy posyłaniu skanu dowodu osobistego, można zamazać numer dowodu i pesel?
Słyszałem różne opinie, ale jeśli grasz u tego bukmachera to raczej mu ufasz, akceptujesz regulamin i wierzysz że nie wypłyną z niego żadne dane. Jeśli wyślesz zamazane to najprawdopodobniej odeślą Ci maila z prośbą o przesłanie skanu powtórnie bez zamazanego numeru. Jeśli Ci bardzo zależy na dyskrecji wyślij na początku zamazane i poczekaj na to co odpiszą.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Ja zamazałem swój podpis i Pesel, i nie mieli nic przeciwko. Są to swojego rodzaju dane bardziej prywatne, mocno świadczące o twojej osobie wiec nie mają prawa mieć zastrzeżeń. Zaufanie nic tutaj nie ma. A nóż akurat ktoś im się włamie!
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Wysłałem im skan dowou już dawno wszystko OK. W minionym tygodniu wyslałem im dowód wypłaty z bankomatu i dalej żadnej nie mam odpowiedzi z sprawi werikacje konta. nie wiecie co się dzieje?
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Dobrze Panowie, ale czy ktoś już przez to KYC przeszedł?
Bardzo chetnie wybralbym sie do notariusza lub radcy prawnego, ale pojde z niewlasciwymi dokumentami i strace swoj czas i kase.
Bardzo prosze o konstruktywne rady, co do najprostszej i najszybszej metody dokonania pelnej weryfikacji?
 
D 0

dermeister

Użytkownik
Odgrzewam temat. Lllolllo (bądź inni którzy wiedzą) a co z potwierdzeniem tego skanu dowodu i rachunku przez osoby zaufania publicznego? Czy jest to w końcu konieczne czy nie?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Odgrzewam temat. Lllolllo (bądź inni którzy wiedzą) a co z potwierdzeniem tego skanu dowodu i rachunku przez osoby zaufania publicznego? Czy jest to w końcu konieczne czy nie?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Przy zwykłej weryfikacji żadne potwierdzenia nie są potrzebne(jeżeli nie korzystałeś z portfela australijskiego).
A tak na przyszłość podpowiem,że przejście pełnej weryfikacji konta(brytyjskie i australijskie) to nie jest nic strasznego. Wystarczy zwykła pieczątka i podpis farmaceuty,lekarza,weterynarza itp. ;) pod Twoim skanem dowodu osobistego,taki dokument wysyłamy do Betfair i na drugi dzień cieszymy się pełnym dostępem do obydwu kont. Więcej &quot;problemów&quot; z Betfair nie uświadczyłem.(może oprócz niedawnych awarii ich serwera) Pozdro
 
bartek159 67

bartek159

Użytkownik
A jak mam normalne konto polskie, to będę musiał wysyłać im jakieś dowody, rachunki itp?
Jeżeli nie korzystałeś z rynków australijskich to zapewne będzie potrzebny jedynie skan dowodu osobistego. Jeśli korzystałeś z przelewy24 to możliwe, że poproszą o skan wyciągu z konta ;)
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
hej,
mam ogromny problem z weryfikacją adresu zamieszkania. Nie posiadam własnego lokum, zatem nie dysponuję rachunkami za prąd itd. z własnym nazwiskiem, pozostaje mi zatem wyciąg bankowy, jak jest wyraźnie napisane, z kontem betfair. Przy dokonywaniu wpłaty przez przelewy24 jedyny dowód jaki posiadam na koncie w historii przelewów, jest dokonany na jakieś konto w Poznaniu, betfair nie chce mi tego przyjąć, moje pytanie brzmi jak mam sobie poradzić z weryfikacją adresu zamieszkania? Czy ktoś miał może podobny problem? I pytanie dodatkowe, czy jeśli dokonam następnej wpłaty poprzez moneybookers, to będę mógł wypłacić swoje pieniądze właśnie na to konto?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 
Do góry Bottom