>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Wypłata u buka online

osa 0

osa

Użytkownik
W moim temacie chodzi mi wypłatę u buka online. Chciałbym się dowiedzieć u którego bukmachera nie będę musiał wrzucać jakiś skanów dowodu itp rzeczy?
 
firer 886

firer

Użytkownik
W moim temacie chodzi mi wypłatę u buka online. Chciałbym się dowiedzieć u którego bukmachera nie będę musiał wrzucać jakiś skanów dowodu itp rzeczy?
jak nie bierzesz bonusów to do większości nie trzeba wysylać dokumentow , ewentualnie sam dowod, jak bierze sie bonus wtedy trzeba potweirdzać adres itd
Największe szanse na to ze nie bedziesz musiał nic wysyłać masz w Pinnaclesport i Marathonbet
 
L 0

left-boy

Użytkownik
Nawet jeśli nie będzie korzystał z bonusów, to będą mogli go prosić o skan dowodu (bądź jeszcze rachunku). Z tego co wiem to w bet-at-home chyba nie trzeba wysyłać - jeśli wypłaty są małe i nie ogrywasz ich za bardzo ;) Niektórzy bukmacherzy już na wstępie proszą o skan dowodu (ale to raczej STS itp.).
 
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
Nie można jednoznacznie wskazać takiego bukmachera bo każdy może poprosić Cię o potwierdzenie tożsamości, nie ma reguły na to.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale są tacy bukmacherzy, co bez weryfikacji nie wypłacą. I tacy, co czasem tylko proszą o dokumenty. Dodam jeszcze unibet, korzystałem u nich z kilku bonusów i żadnych dokumentów nie musiałem przy wypłacie wysyłać.
 
logicus 139

logicus

Użytkownik
Nie wiem dlaczego pojawiła się tutaj nazwa Pinnacle, ale ja musiałem drukować formularz autoryzacji karty debetowej, który wypełniałem, podpisywałem i skanowałem. Jedyny buk, w którym zdarzyła mi się tego typu autoryzacja.
Śmierdzi mi tutaj niepełnoletniością autora tematu. Ja na początku pisałem typy ze stron bukmacherów naziemnych i dawałem stacjonarnym dziadkom żeby mi obstawili. Później miałem konto BAH założone na mamę.
 
Do góry Bottom