>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Wypłata Pieniążków z BET 24

A 0

azazaz

Użytkownik
Mam pytanko!
Czy jak sie gra bonem kurs musi byc wiekszy od 1,5 ??
i czy jak wplace 150zl i dostane drugie tyle to kursy tez musza byc wieszke niz 1,5 ??
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Czy jak sie gra bonem kurs musi byc wiekszy od 1,5 ??
i czy jak wplace 150zl i dostane drugie tyle to kursy tez musza byc wieszke niz 1,5 ??
tak, kiedys tego nie przestrzegali ale tydzien temu wszytsko sie zmienilo i jak nie masz obrocone po kursie 1,50 to Ci nie wyplaca
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja wyplacalem ???? nie bylo zadnych problemow ???? zlecilem wyplate w niedzieli okolo godziny 23 a w czwartek o 18 juz kaska byla :p mozliwe ze byla wczesniej ale nie sprawdzalem wczesniej
jesli dane konta z bat24 zgadzaja sie z danymi konta bankowego nie bedzie zadnych problemow ????
Czy jeeli zlecasz wyplate to dodaja ten zapis do menu TRANSAKCJE ?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja wyplacalem ???? nie bylo zadnych problemow ???? zlecilem wyplate w niedzieli okolo godziny 23 a w czwartek o 18 juz kaska byla :p mozliwe ze byla wczesniej ale nie sprawdzalem wczesniej
jesli dane konta z bat24 zgadzaja sie z danymi konta bankowego nie bedzie zadnych problemow ????
Czy jak sie nie poda numeru telefonu to moga robic problemy przy wyplacie, bo tylko to pole mam puste, pozostale dane mam wpisane.
Mija juz 5 dzin i kasy nie widac...
Czyzby przez ten niewspisany numer telefonu?
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
wątpie ...
a wyplacales przelewem czy na karte ?
bo ja wyplacalem przelewem juz 3 razy i transakcje trwaly 3-4 dni
teraz wyplacalem 4 raz w piatek(nie na swoje konto) i w srode zobacze ale mysle ze badzie kasa na 100 %
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
wątpie ...
a wyplacales przelewem czy na karte ?
bo ja wyplacalem przelewem juz 3 razy i transakcje trwaly 3-4 dni
teraz wyplacalem 4 raz w piatek(nie na swoje konto) i w srode zobacze ale mysle ze badzie kasa na 100 %
Wyplate zlecilem na konto bankowe (26 cyfrowe) - njapierw nie chcialo zatwierdzic potem zatwierdzilo.
A to jakas roznica jak nie zleci na konto bankowe (26 cyfrowe) a na karte ?
Bo tam sa w sumie dwie opcje wyplaty do wyboru NETeller i KArta Kredytowa. Ja podalem w miejscu NUME KONTA - numer mojego konta w banku (26 cyfrowy) ?

Cos zle zrobilem ?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja mialem konto bez karty kredytowej i wyplacam na konto w banku
Czyli rozumie ze wyplacales na konto bankowe (26 cyfrowe) na nie na karte (16cyfr).
Bo juz juz 6 dzien czekam na wyplate i kasy nie ma - tez podalem 26 cyfrowy numer konta.

Nie wiem czy cos nie tak.Nie podalem w danych tylko numeru telefonu a wszystko iinego jest podane.
Nie wiem czemu sie przedluza bo z tego co slyszalem to w ciagu 4-5 dni powinno dosc a w moim przypadku sie przedluza juz.. :zy3ou: :zy3ou:
 
M 0

msmiechu

Użytkownik
ja mialem konto bez karty kredytowej i wyplacam na konto w banku
Czyli rozumie ze wyplacales na konto bankowe (26 cyfrowe) na nie na karte (16cyfr).
Bo juz juz 6 dzien czekam na wyplate i kasy nie ma - tez podalem 26 cyfrowy numer konta.

Nie wiem czy cos nie tak.Nie podalem w danych tylko numeru telefonu a wszystko iinego jest podane.
Nie wiem czemu sie przedluza bo z tego co slyszalem to w ciagu 4-5 dni powinno dosc a w moim przypadku sie przedluza juz.. :zy3ou: :zy3ou:
w moim przypadku gdy na przyklad wyplacalem w piatek to w nastepny piatek kasa juz byla(wyplacalem 2 razy na konto w mbanku)
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Czyli rozumie ze wyplacales na konto bankowe (26 cyfrowe) na nie na karte (16cyfr).
tak wyplacalem i wpisywalem numer konta nazwe banku itp ... wpisales wszytski informacje łącznie z adresem banku ? i kodem swift banku ? jesli nie to wyplata moze sie przedluzyc jesli wpisales wszytsko to nie iwme co jest
moze zadzwon do supportu lub maila napisz
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Czyli rozumie ze wyplacales na konto bankowe (26 cyfrowe) na nie na karte (16cyfr).
tak wyplacalem i wpisywalem numer konta nazwe banku itp ... wpisales wszytski informacje łącznie z adresem banku ? i kodem swift banku ? jesli nie to wyplata moze sie przedluzyc jesli wpisales wszytsko to nie iwme co jest
moze zadzwon do supportu lub maila napisz
Juz chyba wiem.Mialem to nieszczescie ze wyplate zlecilem jak juz byl zapis w regulaminie o kursie co najmniej 1.5 ... wiec bo zrobieniu nowych obliczen jeszcze mi do &quot;nowego&quot; obrotu troche brakuje...
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Mialem to nieszczescie ze wyplate zlecilem jak juz byl zapis w regulaminie o kursie co najmniej 1.5
zapis w regulaminie byl zawsze ???? tylko nie zawsze go przstrzegali, ja 3 razy jak wyplacalem mialem bon 100 zl i nie obracalem po kursie 1,50 i wyplacilem a za 4 razem juz musialem po kursie 1,50 obrocic zeby wyplaci
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
ja wyplacilem od nich kaske - zlecilem to w niedziele - dzisiaj - w piatek - kaska znalazla sioe na koncie ???? 5 dni...troche jest....
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja wyplacilem od nich kaske - zlecilem to w niedziele - dzisiaj - w piatek - kaska znalazla sioe na koncie ???? 5 dni...troche jest....
A liczyles czy obrot 600zl to kursy pozyzej 1.5, czy wyplaciles zanim wprowadzili ten &quot;wymóg&quot; ?
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Wpierw przeczytalem regulamin i juz bylo min 1.6 - myslalem ze taki ma byc kurs kuponu, ale jakos nie moglem wyplacic wiec przeczytalem regulamin - ten punkt - dokladniej, i zaczalem grac tak by kazde zdarzenie na kuponie mialo minimum 1.6 - dopiero wtedy wyplacilem bez problemow - po zagraniu 300 pln po kursie kazdego zdarzenia min 1.6
 
Do góry Bottom