>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata Pieniążków z BET 24

pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Własnie Zleciłem Wypłate Pieniązków w BET 24... Potrzebuje Fachowej Rady... czy Ktos Juz Wypłacał Kaske... i Ile Czekał... Czy Były Jakies Problemy... Procedura..
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ja wyplacalem ???? nie bylo zadnych problemow ???? zlecilem wyplate w niedzieli okolo godziny 23 a w czwartek o 18 juz kaska byla :p mozliwe ze byla wczesniej ale nie sprawdzalem wczesniej
jesli dane konta z bat24 zgadzaja sie z danymi konta bankowego nie bedzie zadnych problemow ????
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
ja wyplacalem ???? nie bylo zadnych problemow ???? zlecilem wyplate w niedzieli okolo godziny 23 a w czwartek o 18 juz kaska byla :p mozliwe ze byla wczesniej ale nie sprawdzalem wczesniej
jesli dane konta z bat24 zgadzaja sie z danymi konta bankowego nie bedzie zadnych problemow ????
Taak Tylko BET 24 Jest Podany Numer Karty Kredytowej a Nie Ma Podanego Banku...
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Nie Wiem Bo Przy Wypłacie... Pisze Karta VISA... A Ja Mam Visa Electron... A Do Tego Zleciłem Wypłate... Wkur** Sie Jak Cos Bedzie Źle...
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja wyplacalem ???? nie bylo zadnych problemow ???? zlecilem wyplate w niedzieli okolo godziny 23 a w czwartek o 18 juz kaska byla :p mozliwe ze byla wczesniej ale nie sprawdzalem wczesniej
jesli dane konta z bat24 zgadzaja sie z danymi konta bankowego nie bedzie zadnych problemow ????
a jakie dane z bet24 sprawdzaja z danymi konta bankowego ?
czy tylko imie i nazwisko ?
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
ja jak chce wypłaci kase to pisze takie cos:

DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Withdrawal not possible until user has played for at least 270.99 PLN ORA-06512: at &quot;PARSPRO.PAY&quot;, line 443 ORA-06512: at line 1

miał ktoś podobny bład? jestem zarejestrowany na vise electron...
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja jak chce wypłaci kase to pisze takie cos:

DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Withdrawal not possible until user has played for at least 270.99 PLN ORA-06512: at &quot;PARSPRO.PAY&quot;, line 443 ORA-06512: at line 1

miał ktoś podobny bład? jestem zarejestrowany na vise electron...
zrobiles wymagany obrot ?
masz bonus z 90minut.pl ?
Z tresci tego komunikatu wynika ze aby wyplacic kase musisz zagraj jeszcze za 270.99 zl
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
zrobiles wymagany obrot ?
masz bonus z 90minut.pl ?
Z tresci tego komunikatu wynika ze aby wyplacic kase musisz zagraj jeszcze za 270.99 zl
No bonus mam z 90minut.pl a kasa wydana na kupony na tym becie wynosi dokładnie 479,01 zł... a obrócenie bonusa mialo byc chyba na 300 zł... fakt ze wczoraj przed postawieniem setki w komunikacie była kwota 370.99 zł...
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
a jakie dane z bet24 sprawdzaja z danymi konta bankowego
na pewno musi sie zgadzac imie :p bo jak kilkniesz wyplata to jest juz automatycnie wpisane imie posiadacza nkonta w banku i wlsnie tam jest wpisane imie z konta bet24


ja jak chce wypłaci kase to pisze takie cos:
DeductAccount Session Bean I trapped an exception.java.sql.SQLException: ORA-20019: Withdrawal not possible until user has played for at least 270.99 PLN ORA-06512: at &quot;PARSPRO.PAY&quot;, line 443 ORA-06512: at line 1
mialem obrot powyzej 300 i tez nie moglem wyplacic :/ zadzwon do supportu powiedz ze maszo brot powyzej 300 i ze kozystales z bonusu minutapl i login konta podaj i Ci cos wyczyszcza i bedzie ok ja tak mialem ???? ewentualnie napisz im maila ale mozesz zadzwonic numer jest bezplatny
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Chciałem Powiedzieć Ze Pieniązki Doszły Na Konto w Banku.. Nie Wiem Jak Długo &quot;Szły&quot; Bo NIe Sprawdzałem Od Razu Tylko Po 2-óch Tygodniach...
MImo iż Mam Karte Visa Electron... ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Chciałem Powiedzieć Ze Pieniązki Doszły Na Konto w Banku.. Nie Wiem Jak Długo &quot;Szły&quot; Bo NIe Sprawdzałem Od Razu Tylko Po 2-óch Tygodniach...
MImo iż Mam Karte Visa Electron... ????

Czy jest jakas minimalna kwota wypłaty ?
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Chciałem Powiedzieć Ze Pieniązki Doszły Na Konto w Banku.. Nie Wiem Jak Długo &quot;Szły&quot; Bo NIe Sprawdzałem Od Razu Tylko Po 2-óch Tygodniach...
MImo iż Mam Karte Visa Electron... ????

Czy jest jakas minimalna kwota wypłaty ?
Zalezy Gdzie... Warunkiem Wypłaty z BET 24 Bonu Jest 3-Krotny Obrót Tego Bonu za Cała Sume Czyli 100 zł..
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Chciałem Powiedzieć Ze Pieniązki Doszły Na Konto w Banku.. Nie Wiem Jak Długo &quot;Szły&quot; Bo NIe Sprawdzałem Od Razu Tylko Po 2-óch Tygodniach...
MImo iż Mam Karte Visa Electron... ????

Czy jest jakas minimalna kwota wypłaty ?
Zalezy Gdzie... Warunkiem Wypłaty z BET 24 Bonu Jest 3-Krotny Obrót Tego Bonu za Cała Sume Czyli 100 zł..

Zrobilem wymagany obrót i podczas zatwierdzania danych wyskakuje mi komunikat :

inserted value too large for column


O co im biega bo nie rozumie tego.Ze co ? Wartosc w jakiejsc kolumnie jest za duza ?
Nie wiem o co im chodzi.Moze ktos wie ?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Nie Wiem Bo Przy Wypłacie... Pisze Karta VISA... A Ja Mam Visa Electron... A Do Tego Zleciłem Wypłate... Wkur** Sie Jak Cos Bedzie Źle...
Czy mozna anulowac transakcje ?
Bo przez przypadek wcisnalem klawisz zatwierdz a nie chcialem tego zatwierdzac :zy3ou:
 
Do góry Bottom