>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

wypłata...oszukali mnie ? :-|

karollo03 3

karollo03

Użytkownik
wypłata
Witam ,mam taki to problem,ostatnio wygrałem 50 zł w betsson jako bonus,zgodnie z regulaminem obróciłem wygraną ,wygrałem 222 złote,zleciłem wypłate [sprawdzałem kilka razy,podałem dobre dane] jeszcze w poniedziałek zapytałem czy trzeba skan dowodu,napisali mi że wypłata zrealizowana...dzisiaj sprawdzam i ...kasy na koncie nie ma...jak myslicie jaki jest powód...jakies propozycje .
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Możliwe że to twoja 1 wypłata i realizacja potrwa dłużej najlepiej skontaktuj się z Supportem na pewno udzielą Ci, Informacji.

Pozdrawiam.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Ale napisali że 1-3 dni oczekiwania a kase wypłacili już w poniedziałek,nie wiem co o tym myślec,dzieki za zainteresowanie.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Możliwe że pomyliłeś się z Nr banku bądź innym tego typu. sprawdź jeszcze raz dokładnie na spokojnie.

Niema sprawy.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wiadomo że bukmacherowi ciężko się wypłaca kasę i jeżeli wypłacisz to często trzeba dowód przekazać itd. Dlatego to się tak ciągnie. Chyba że jesteś czysty zero promocji nie dla polaków to wypłacają w max 3 dni.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
A jednak wypłacili dzisiaj ,nigdy wypłata tyle nie szła,dzieki za odpowiedzi ,
mam nadzieje że nikt nie zniechęci się do tego buka bo jest dobry,pozdro
 
V 0

vectra1998

Użytkownik
pierwsza wyplata zawsze trwa dluzej mnie przy kwocie kolo 1500zl pytali dzwoniac o mail, dane itd w celu potwierdzenia a nastepne wyplaty szly juz do 3 dni bez zadnego kontaktu
pozdrawiam
 
Do góry Bottom