>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata na konto... dłuży mi się?

A 6

abusek

Użytkownik
Witam.

13 lipca zleciłem wypłatę środków z bwin na konto bankowe mbank. Mamy 21 lipiec i wciąż ani widu ani słuchy o moich PLNach... Do supportu pisałem wczoraj i też odpowiedzi brak. Co mogę jeszcze zrobić? Pozostaje tylko czekać? Czy ktoś był w podobnej sytuacji?

Wcześniej już raz wypłacałem z bwin na mbank i kwota była 2 dni od wypłaty na koncie...
 
K 691

kalsat

Użytkownik
Jest to dopiero 6 dni roboczych, wiec nie ma paniki jak nie dojdzie do 14 dni roboczych zacznij sie martwic. Moim zdaniem na dniach ci powinno przyjść (oczywiscie jak dobrze wszystko wypleniłeś przy wypłacie
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dokładnie tak jak pisze kalsat.
Opóźnienia się zdarzają.
Ostatnio bwin narzekał na problemy a taki Betclick przysyłał pieniądze po dwóch tygodniach.
Wypłaty na konto bankowe często są narażone na takie opóźnienia - musisz się z tym pogodzić.
 
F 1

faceoff

Użytkownik
Moze jakies problemy maja bo mi odcieli opcje wyplaty na konto a na mail cisza.
Oczywiscie wplacic mozna haha
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 6

abusek

Użytkownik
Dziękujemy za e-mail.


Uprzejmie informujemy, iż polecenie wypłaty z dnia 13/07/2011 na kwotę 180,00 PLN jest w trakcie realizacji. Z dodatkowych informacji wynika, że realizowanie wypłaty może się wydłużyć o 2-3 dni robocze, za co przepraszamy.

Jak tylko wypłata zostanie zrealizowana, otrzyma Pan potwierdzenie z Działu Finansowego.
Pozostaje czekać
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
u mnie podobna sytuacja, zleciłem 10 lipca i cisza.

14 lipca po wysłaniu maila dostałem odpowiedz:

&quot;Pragniemy Cię poinformować, że ze względów technicznych Twoje zlecenie wypłaty zostało anulowane. Kwota wypłaty została zwrócona na Twoje konto. Wszystkie informacje znajdziesz na swoim koncie w zakładce &quot;Operacje na koncie&quot;.
Prosimy o ponowne zlecenie wypłaty. Przepraszamy za niedogodności i pozostajemy do Twojej dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań.&quot;

tego samego dnia(14.07) zleciłem wypłatę i do dziś(22.07) cisza.
 
M 0

magik147

Użytkownik
u mnie podobna sytuacja, zleciłem 10 lipca i cisza.

14 lipca po wysłaniu maila dostałem odpowiedz:

&quot;Pragniemy Cię poinformować, że ze względów technicznych Twoje zlecenie wypłaty zostało anulowane. Kwota wypłaty została zwrócona na Twoje konto. Wszystkie informacje znajdziesz na swoim koncie w zakładce &quot;Operacje na koncie&quot;.

Prosimy o ponowne zlecenie wypłaty. Przepraszamy za niedogodności i pozostajemy do Twojej dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań.&quot;

tego samego dnia(14.07) zleciłem wypłatę i do dziś(22.07) cisza.
mam tak samo czekam już 10 dzień i czekam i czekam ????
 
F 1

faceoff

Użytkownik
Maja problemy techniczne z wyplatami na konto z ktorymi walcza, ja wogole w tym momemncie nie mialem takiej opcji wyplata na konto jedynie MB wiec pozostajke czekac az sobei z tym poradza
 
A 6

abusek

Użytkownik
ja bym wolał aby mi anulowali... wtedy wypłaciłbym na MB za free i szybko... i potem z MB wpłacił na bah i z baha na konto ;]
 
L 147

luminat

Użytkownik
A nie możesz bezpośrednio z moneybookers na konto, fakt że stracisz całe 7,12zł za przelew co przy tak małej kwocie jest bardzo dużą stratą finansową ;)
 
A 6

abusek

Użytkownik
Ale po co jak mogę za darmo na bah wpłacić i potem te 2-3 dni poczekać... a te 3 dni mnie nie zbawią skoro czekam już 10 dni :/
 
F 0

fragmanpol

Użytkownik
Witam wszystkich na forum. Postanowiłem się zarejestrować, bo również mam problem z wypłatą na konto. 2 tygodnie temu zleciłem wypłatę 300 zł, została cofnięta do bwina - zleciłem drugi raz . Ciągle jest &quot;w fazie realizacji&quot;. W międzyczasie ugrałem 250 zł, których również nie mogę wysłać, bo opcja przelewu jest nieaktywna. Support z rozbrajającą szczerością przyznał, że sam nie wie kiedy naprawi usterkę. Ten bukmacher w moich oczach zaczyna być niepoważny. Mam nadzieję, że wynagrodzi zwłokę jakimś ciekawym bonusem dla oczekujących.

PS. Z Betclicka przy wypłacie na kartę, którą składałem depozyt mam pieniądze najpóźniej w 48 godzin (nawet w sobotę)
 
A 6

abusek

Użytkownik
No ja polecam wypłacać na MB i potem wpłacić z MB na innego buka i z innego buka na konto ;]
Może buk wpłacił na lokatę wszystkie nasze pieniądze i nie ma z czego płacić:p
 
5 0

54adams

Użytkownik
WIDZE ŻE JESTEM NAJLEPIEJ POINFORMOWANY
ZNAM BUKA OD WIELU WIELU LAT !!. PRZLEWY BYŁY NA DRUGI DZIEŃ CZASAMI ZAJMOWAŁO IM TO 2 dni teraz tak jest że zajmuje 2 dni .

JEDNAKŻE od 10 mają problemy techniczne jestem z nimi w stałym kontakcje telefonicznym. problem jest na tyle poważny że zlecają wypłaty manualnie a nie przez automat. Dział techniczny informował mnie że wypłaty zostały już niektóre zlecone. Dzisiaj tj sobota 23-lipca sie z nimi konsultowałem i udzielili mi odpowiedzi że dział techniczny zamierza naprawić problem w tym tygodniu. przelewy z 12 i 15 stego zostały wykonane niewiem czy wszystkie 14 narazie stoji. tak czy inaczej trzeba czekać wydaje mi się że do środy kasa do was trafi. tak czy inaczej dział techniczny pracuje cały czas nad problemem a finansowy nie zleca przelewów w weekend więc nie ma na co czekać.

JEŚLI KTOŚ Z WAS DOSTANIE JUŻ PRZELEW TO NAPISZCIE NA FORUM KIEDY DOSTALIŚCIE MAILA Z DZIAŁU FINANSOWEGO ŻE ZLECILI PRZELEW I KIEDY DO ZLECILIŚCIE TO BĘDZIEMY WIEDZIEĆ JESZCZE WIĘCEJ.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Myślę, że tutaj w jakimś stopniu też chodzi o zakupy Realu Madryt, który zapożycza się itd, a Bwin przecież jest ich sponsorem. Takie jest moje zdanie, więc myślę, że po oknie transferowym wszystko wróci do normy.
 
A 6

abusek

Użytkownik
No dzisiaj dostałem dwa maile od Bwin... rozpisali się jakby zaległa wypłatę dostali ???? przepraszali za opóźnienia i podkreślali, że pieniądze zostały już wysłane... pozostało mi robić to co robię od 12 dni...
czekać... waint... ждать...
 
A 6

abusek

Użytkownik
DOSTAŁEM ... Zlecenie wypłaty 13/07/2011
Na moim koncie: 26/07/2011

WSZYSTKO DOBRZE SIĘ SKOŃCZYŁO.. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA :)
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
DOSTAŁEM ... Zlecenie wypłaty 13/07/2011
Na moim koncie: 26/07/2011

WSZYSTKO DOBRZE SIĘ SKOŃCZYŁO.. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA :)
Czyli co? Jak wczoraj zleciłem wypłatę na konto to mam czekac 2 tygodnie na pieniądze???? No bez jaj.. Parę tygodni temu wypłacałem tez na konto, zlecenie było wykonane po paru godzinach a kasa była na drugi dzień na koncie.. to co się u nich porobiło?
 
Do góry Bottom