>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata na konto bankowe

K 0

konradpl

Użytkownik
Witam. Zamierzam założyć konto na Betfair i skorzystać z bonusu. Mam 2 pytania z tym związane:
1. Czy zakładając konto, przy ewentualnej wypłacie osoba na która jest konto musi posiadać konto w banku czy można podać konto mamy, dziewczyny lub kogoś innego?
2. Czy wymagany jest przy ewentualnej wypłacie jakiś rachunek np. za prąd?

Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.
 
geneeric 0

geneeric

Użytkownik
1. Możesz wypłacić kasę tylko takim sposobem jakim dokonywałeś wpłaty. Musi to być konto bankowe na te same dane osobowe co konto betfair, inaczej nie masz szans wypłacić.
2. Z reguły Betfair prosi tylko o skan dowodu tożsamości (np. dowód osobisty, prawo jazdy). Do czasu zakończenia weryfikacji możesz obstawiać zakłady ale Twoja kasa jest niewypłacalna.
 
K 0

konradpl

Użytkownik
A jeszcze mam takie pytanie. Czy żeby dostać bonus to mogę wpłacić np, 15e i postawić je 2 razy tak aby łączny obrót wynosił 30e czy wymagana jest min wpłata 30e aby skorzystać z bonusu?
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Wystarczy jak wpłacisz 15 i postawisz 2 razy. Tylko jak Ci nie wejdzie pierwszy zakład to będziesz musiał dopłacić. Dlatego zrób tak: kup backa za 15, później laja po tym samym kursie. Powtórz 2 razy i już nie musisz nic robić aby dostać bonus. Kasa w ciągu 1-5dni.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
nie ma czegoś takiego jak minimalne kursy. Możesz się zkładać od 1,01-1000.
Minimalnej stawki też nie ma jeśli wiesz jak to zrobić albo używasz jakiegoś programu jak BA, GT, BT itp. to on sam ci to zrobi.
 
K 0

konradpl

Użytkownik
OK czyli sprawę kursów mamy rozwiązaną. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy bonus teraz wynosi już 20e tylko? Włączając link promocyjny pisze nam że możemy otrzymac 20e bonusu?
 
Do góry Bottom