>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wypłata i wpłata do bukmacherów

M 0

michael60

Użytkownik
Mam takie pytanie. Czy bukmacher nie będzie miał pretensji o wpłaty, gdzie w jego witrynie jest inne nazwisko, a z konta z którego pieniądze zostały przelane inne? Jeśli z jednego konta bankowego wpływały pieniądze na różne konta, ale tez różne nazwiska, nie będzie o to pretensji? No i jak w takim razie z wypłatą. Czy mogą ją zablokować? Wielkie dzięki dla wszystkich za każdą pomoc
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie wiem jak z wpłatą ale z wypłatą na 100% nie przejdzie gdy zlecają przelew na Bank to na konkretne dane czyli te na które jestes zapisany u buka (jak sie nie zgadza to nie dojdzie)

PS:Nie lepiej poprostu załozyc na dane osoby z którego konta chcesz robic przelewy??
 
M 0

michael60

Użytkownik
No problem w tym że ja mam już tam założone konto, a chciałbym skorzystać z bonusu. A jeśli zlecę wpłatę na MB, gdzie dane się zgadzają? Czy będę mógł później przelać bez weryfikacji konta moneybookers na swoje MB?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jak będziesz robił przelewy z jednego konta na drugie w dodatku z tego samego IP to raczej zablokują ci oba konta i będą chcieli dokumenty także jeżeli nie jestes przygotowany to radze nie kombinować bo nieodwracalnie zamrozisz pieniądze.Zresztą nie wiem gdzie chcesz konto zakladac bo rózne buki mają rózne zwyczaje.
Jezeli chcesz cos mącic no to jedynie za pomocą znajomego na którego załozysz konto (buk) i wyrazi zgode na ew wysylanie screenow
 
Do góry Bottom