>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata i duży problem?

D 0

damkofr

Użytkownik
Witam mam taki problem że wplacalem na konto buka bet365 kasę z konta kolegi. I teraz się dowiedziałem że nie moge wypłacić kasy na skrill moge tylko na konto bankowe. Problem w tym że nie mam własnego konta bankowego a dane muszą się zgadzać. Jest jakiś sposób żeby te pieniądze wypłacić na skrill?
Moze znacie jakieś triki jak to zrobić.
 
M 0

michal17175

Użytkownik
Niestety chyba się nie da, musisz przelać kasę na jego konto. Też teraz chcę wypłacić kasę z bet to jestem w temacie. Jak wpłaciłeś kontem to nie mozesz wypłacić kasy na skrill ;/
 
D 0

damkofr

Użytkownik
To jest chore dla mnie. Dodatkowo nie moge wypłacić na konto bankowe kolegi bo dane muszą się zgadzać z tymi na koncie w bet365. Spróbuje.jeszcze na rodzica wypłacić. Jak myślicie na rodzica przejdzie, tylko imię inne.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Moze znacie jakieś triki jak to zrobić.
zakładasz skrill na własne dane wpłacasz przez p24 tak samo jak do bet365. Wpłacasz ze skrilla na bet365 i wypłacasz na skrill. Następnym razem nie kombinuj.

To jest chore dla mnie. Dodatkowo nie moge wypłacić na konto bankowe kolegi bo dane muszą się zgadzać z tymi na koncie w bet365. Spróbuje.jeszcze na rodzica wypłacić. Jak myślicie na rodzica przejdzie, tylko imię inne.
żeby wykonać przelew potrzebny Ci jest tylko numer konta. Jedynie odbiorca może poznać dane nadawcy. Nadawca nie ma takiej możliwosci żeby poznać dane odbiorcy,więc jeżeli nie napiszesz że konto należy do kolegi nikt o tym nie będzie wiedział.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Sylwek2012 ale w tym wypadku to by raczej nie przeszło. Bet365 ma te swoje zasady co do wypłat i tak kasę ugraną z wpłaty bankowej, trzeba wypłacić do banku. Późniejszy depozyt skrill nic nie zmienia z wcześniejszą kasą.
 
Do góry Bottom