>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata b365

buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Witam!
Mam do Was pytanie w związku z wypłatą od Bet365. Wcześniej grywałem u wielu innych bukmacherów i z tego typu problemami w życiu się nie spotkałem!
Jakiś tydzień temu wpłaciłem 100zł za pomocą paysafecard. W przeciągu 5-6 dni zrobiłem z tego na zakładach sportowych 3500zł, po czym wypłaciłem ponad 2000zł na konto bankowe (a więc zostało mi 1500zł u bukmachera). Następnie dokonałem minimalnego depozytu z moneybookers, pograłem na zakładach 2 dni i doszedłem do 5000zł (czyli zarobiłem 3000zł na czysto). Dzisiaj chciałem dokonać kolejnej wypłaty, tym razem na moneybookers. Po 2 godzinach wszedłem na konto i okazuje się, że została ona anulowana i zlecona na konto bankowe. Bardzo zależy mi na czasie, chciałem szybko wypłacic na mb, a tutaj pojawiają się problemy nie wiadomo z jakiego powodu. Czy da się coś zrobić w tym wypadku?
p.s Oto treść rozmowy z konsultantem:
bet365Rozmawia Pan/Pani teraz z doradcą.

Piotr P dołączył(-a) do tej rozmowy.
Rozmawia Pan/Pani z Piotr P
Piotr P Witam w Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Maciej Witam
Maciej Mój przedostatni depozyt dokonywany był z paysafecard, natomiast OSTATNI z moneybookers. Pomimo tego moje wypłaty na mb są anulowane i zlecane na konto bankowe.
Maciej W takim razie bardzo prosiłbym o PODZIELENIE wypłaty (część na konto bankowe i część na moneybookers). jest to możliwe?
Piotr P System automatycznie wybira metode wyplaty na podstawei pochodzenia srodkow na koncie
Maciej być może, jednak jakiś czas temu rozmawiałem na podobny temat z konsultantem Bet365 i ponoć jest możliwość wysłania prośby do działu finansowego o podzielenie wypłaty
Piotr P Nie ma mozliwosci ingerencji w to
Piotr P Moze zostac podzielona
Piotr P ale nie musi
Piotr P sprawdze Pana konmto
Piotr P konto
Piotr P Przed rozpoczęciem jakichkolwiek czynności związanych z kontem, czy mogę prosić o podanie Pana/Pani czterocyfrowego numeru bezpieczeństwa?
Maciej bardzo bym prosił
Maciej xxx
Piotr P Proszę o chwilę cierpliwości.
Piotr P Z tego co widze wyplata 500PLN wyslana bedzie na konto bankowe
Maciej tak
Piotr P Nie ma mozliwosci tego zmioenic
Maciej ale czy jeśli chciałbym wypłacić około 4000zł, wtedy jest możliwość podzielenia wypłaty?
Maciej część na moneybookers, część na konto bankowe
Maciej większość pieniędzy, które ostatnio wygrałem pochodzą z ostatniego depozytu, czyli moneybookers
Maciej idąc Państwa tokiem rozumowania
Piotr P Prosze Pana wplacil OPan ze skrill 25 PLN majkac na koncie 1500 PLN z paysafecrad
Maciej tak
Piotr P wiec jak pisalem system wyvbira sam metode wyplaty
Maciej i z tego zrobiłem 5000zł
Maciej przed depozytem z moneybookers miałem 1500
Piotr P nie powiem Panu jak system moze lub nie podizleic wyplate
Maciej po wpłacie w przeciągu 2dni zrobiłem 5000zł
Piotr P jak wyzej
Piotr P nie ma n ato wplywu
Maciej czyli ponad 2x więcej
Piotr P Wyplata jest realizowana ta metoda, z ktorej pochodza srodki na koncie
Piotr P Jezeli srodki pochodza z dwoch metod platnosci, to wyplata moze zostac podzielona
Piotr P Czy jest jeszcze coś, w czym możemy dzisiaj pomóc?
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Co sądzicie o tej sytuacji? Jak dla mnie sytuacja jest bardzo prosta. Utrudniają wypłaty na mb tak bardzo, jak to tylko jest możliwe. Dobrze wiedzą, że w Polsce ludzie boją się wypłacać pieniądze na konto bankowe. Liczą, że będą grali dalej i wszystko za ten czas przegrają.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Podobne metody masz w innych firmach - wpłata paysafecard to wypłata na konto bankowe.
Skoro tak obawiasz się o wypłaty na konto bankowe to po co robisz depozyt paysafecard? Sam robisz sobie niepotrzebne problemy.
Wpłacaj/wypłacaj tylko za pomocą Skrill (MB) i po problemie...
Nie będziesz musiał później kombinować.
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Tak, ale później z tego zrobiłem 5000zł. Więcej pieniędzy zarobiłem po depozycie z mb, więc jak dla mnie sytuacja jest dosyć klarowna. Żaden bukmacher nie robił mi tego typu problemów.
 
M 0

milanista84

Użytkownik
Witam mam podobną sytuację. Najpierw wpłaciłem karta paysafe 200zł. Ugrałem z tego do 3tys. Zaś żeby zmienić sposób wypłaty na MB wpłaciłem to minimum. Od tego czasu moja wygrana wzrosła do 6tys. I w końcu zleciłem wypłatę na MB, ale piszą mi że mogą tylko zrobić na konto bankowe. Krew normalnie zalewa człowieka. Chyba nie ma wyjścia, musi iść na konto bankowe. Wie ktoś jaka widnieje nazwa w nadawcy przelewu. wiem tylko że ten przelew idzie z Anglii.
 
Do góry Bottom