>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata 6000 zł w punkcie STS

M 0

minas

Użytkownik
Witam.
Niedawno wygrałem w sts 6000 zł, na wyplatę czekam już 2 tygodnie, gdyż panie z punktu nie potrafią nazbierać takiej sumy. Podobno centrala nie chce przysłać takiej sumy do punktu więc muszą same sobie radzić. Nie wiem czy mam sam interweniować telefonicznie. Jest to moja pierwsza taka wygrana. W regulaminie termin wypłaty to 30 dni!!!
Ja mieszkam w Mysłowicach a centrala jest w Żorach.
Czy ktoś już się spotkał z takimi utrudnieniami? Moze ktoś doradzi co zrobić?

Pozdrawiam i dzięki za każdą radę ????
 
slavoo-50193 0

slavoo-50193

Użytkownik
A co to Cię obchodzi, że punkt nie ma tyle kasy. Muszą Ci wypłacić i tyle. Dzwoń do nich do Żor sam, albo niech ta pani z punktu do nich zadzwoni w Twojej obecności i pogadasz z nimi. Wyjaśnisz sprawę co i jak.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Czekasz 30 dni , i w tym czasie musisz otrzymać pieniądze jeżeli nie zadzwon do Żor przedstaw sprawę. Jeżeli nie sprawa może nawet trafić do sądu i ją wygrasz poto jest regulamin.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Dokładnie żądaj telefonu do Żor w terminie jaki jest w regulaminie musisz dostać pieniądze i jak one nie mają powinny to zgłosić i otrzymają wtedy przelew i z banku powinny odebrać pieniądze dla Ciebie, u mnie w pkt tak było.
 
M 0

minas

Użytkownik
Dzięki za wszelkie informacje. Poprosiłem o telefon do firmy i o kontakt z osobą kompetentną. Krótka i stanowcza rozmowa i pieniądze były do odbioru dzisiaj ???? .
Jednak można szybko załatwić a nie zbywać klienta.
Dzięki wszystkim za pomoc ????
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Dla stsu taka wygrana to żadne pieniądze. A babki z punktu pewnie dostały reprymendę. Nie kiwnęły pewnie paluszkiem, a niekiedy jest tak że w danym punkcie są goście którzy grają za grube stawki i często trafiają oczywiści puszczają po 2-3 mecze, dają napiwki i takie babki wtedy całe utargi na 1 rzut wypłacają im bo wiedzą że będzie $$ a ty możesz sobie potem czekać ???? zawsze prosisz o telefon w twojej obecności i jest po sprawie ???? ja swoich czasów jak grałem i coś wpadło też odpalałem, ale jak wyżej miałem z górki ;) ale Ty powinieneś jej jeszcze powiedzieć jak ci wypłaciła widzisz a miałem dać 50 dych a tak masz g.... :cool:
 
Do góry Bottom