>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

WYPŁATA !!!

K 0

kjakja

Użytkownik
Witam
Moje pytanie dotyczy bonów w BAH,a mianowicie wykorzystalem na jednym koncie 3 bony gratisowe 5 zł ( wszystkie z wp ). Jeden kupon wszedl i wygralem 220 chcac wyplacic pisalo ze musze trzy razy postawic po 5 zł wiec postawilem kupon za 10 zł i zlecilem wyplate.Przyjelo jednak pieniadze dalej byly na koncie a ze ten kupon za 10 nie wszedl to postawilem za 210 i wygralem 400.Chce wyplacic kaske ale cos przelew nie wychodzi od nich czekam 2 dni w zwiazku z tym nie wiem czy tak dlugo trzeba czekac na przelew czy cos jest nie tak ze wykorzystalem trzy bony na tym samym koncie ( chociaz wydaje mi sie ze skoro przyjmowalo te bony to nie ma roznicy dodam ze najpierw wpisalem jeden bon postawile za 5zł kupon i nie wszedl wiec wpisalem drugi kod i podobnie no wiec wpisalem trzeci i okazal sie szczesliwy dla mnie)
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Moje pytanie dotyczy bonów w &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt;,a mianowicie wykorzystalem na jednym koncie 3 bony gratisowe 5 zł ( wszystkie z wp )
To jest nie możliwe. Z każdej kampanii można tylko 1 bon wykorzystać ;) Może to były z o2 i onetu...

Co do reszty, to kliknij jeszcze raz wypłata, wypełnij formulasz, następnie wyślij do pewności scan dowodu na ich e-mail i kasa do 24 godzin powinna zniknąć z konta, a w banku być w ciągu 2-3 dni. Tak było w moim przypadku ;)
 
K 0

kjakja

Użytkownik
No właśnie nie wiem ale trzy bony miałem z WP i mi przyjęło z tym że najpierw przegralem 1 a pozniej wpisalem drugi i jak ten przegralem to wpisalem trzeci.Konto mam na to samo imie i nazwisko.Wczoraj kolo 14 zlecilem przelew podalem KOD SWIFT i wstawilem PL przednumerem konta i nic pieniadze dalej mam na koncie gracza.Tylko nie wiem czy mozna tak do zera podac bo mam na koncie 365 i zlecilem na 365 zł.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
.Wczoraj kolo 14 zlecilem przelew podalem KOD SWIFT i wstawilem PL przednumerem konta i nic pieniadze dalej mam na koncie gracza.Tylko nie wiem czy mozna tak do zera podac bo mam na koncie 365 i zlecilem na 365 zł.
Po co wpisywałeś PL ?

Przeciesz masz tylko do wypełnienia:
Odbiorca: Jan Kowalski
Nazwa banku: Wpisałem PKO BP (mam w inteligo) i 2 dni czekałem
Numer konta (26 cyfr): czyli bez PL, podajemy nr konta
Kwota: 581,51

Informacje dodatkowe (nie obowiązkowe): np. Kasa z BAH

Następnie dajemy zleć wypłatę
Wysyłamy scan dowodu osobistego na ich e-mail

Jeżeli to nie pomoże pisz do nich, po 2-3 e-maile aż odpiszą ;) To skutkuje...
 
K 0

kawon.k

Użytkownik
Ja mam podobnie. Użyłem bonów z wp i onetu. To chyba nie szkodzi i są ważne? Mi też nie chcą wypłacić...pod jaki email wysłać skan tego dowodu i co tam trzeba napisać? ????
Z góry dzięki za szybką odpowiedź ????
 
sirsuchy 0

sirsuchy

Użytkownik
Wysyłamy scan dowodu osobistego na ich e-mail

Jeżeli to nie pomoże pisz do nich, po 2-3 e-maile aż odpiszą ;) To skutkuje...

mam zeskanować swój dowód osobisty czy wystarczy screen z tego ekarnu w którym sie wpisuje numer konta?? dzieki za odp pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom