>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WYNIKI

robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Tak przedstawia się ostateczna tabela po uwzględnieniu typów długoterminowych. Od razu uprzedzam, że zrobiłem ją zanim odebrano punkty Holtańskiemu. Po przeanalizowaniu typów i sytuacji w tabeli okazało się, że ta kontrowersyjna decyzja o wykluczeniu Holty nie wpływa na pozycje nagradzane pieniędzmi. Dlatego oszczędźmy sobie już zmian. Jakiekolwiek pytania proszę wysyłać do mnie na PW.



Podział nagród przedstawia się następująco:
madizks - 300PLN + koszulka
RADULA - 200PLN + koszulka
_Elbisi - 150PLN + koszulka
conti73 - 75PLN
wujamarcin - 50PLN
Robson_26 - 50PLN
zigi - 50PLN
dawid.400 - 50PLN
Inter - 25PLN*
unicaja - 25PLN*
zakladowa - 25PLN*
*trzej ostatni użytkownicy uzyskali taką samą ilość punktów, dlatego została przyznała identyczna nagroda
Serdecznie dziękuję wszystkim userom za udział w II edycji Speedway Typera. Był to długi konkurs, wymagający sporego zaangażowania. Cieszę się, że tak wiele osób postanowiło grać do końca. Mam nadzieję, że spotkamy się w kolejnej edycji.
Proszę wszystkich nagrodzonych o podanie loginu w Tobecie na PW.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Mała korekta do ostatecznych wyników. biesy miał źle podliczone typy długoterminowe. Po poprawkach tabela przedstawia się następująco:



Jeszcze raz przypominam o podawaniu loginów w Tobecie. To leży w Waszym interesie. Im wcześniej dostanę wszystkie loginy, tym szybciej pieniądze znajdą się na Waszych kontach.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Dzisiaj pieniądze powinny pojawić się u wszystkich na kontach.
Dodam jeszcze, że nagrodę należy 3-krotnie obrócić, grając treble o łącznym kursie 1,8 (jedno zdarzenie po kursie min. 1,1). Dopiero wtedy możliwe będzie wypłacenie pieniędzy.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dzisiaj pieniądze powinny pojawić się u wszystkich na kontach.
Dodam jeszcze, że nagrodę należy 3-krotnie obrócić, grając treble o łącznym kursie 1,8 (jedno zdarzenie po kursie min. 1,1). Dopiero wtedy możliwe będzie wypłacenie pieniędzy.
Kasa na koncie jest. Ale czemu piszesz ze nagrode nalezy obrócić 3-krotnie grając treble o kursie 1,8?
Skoro wczesniej bylo pisane:
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Tobet.com. Wygraną kwotę należy obrócić 3-krotnie o kursie min 1.40 w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.
To jak to jest??
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
Również potwierdzam ze kasa jest na koncie.
Dzięki wszystkim za rywalizacje !!! Gratulacje wszystkim uczestnikom za udział i wytrwałość w typowaniu.
Podziękowania ???????????? oczywiście jeszcze dla Robsona 26 - szefa konkursu

Czekamy na zimę, a po zimie na wiosnę i następny sezon.
Do zobaczenia w następnym sezonie
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kasa jest :cool:
Gratuluję zwycięzcą i dzięki za organizację turnieju.
A może jeszcze ktoś odpowiedzieć na pytanie jak to jest z tym obrotem wygranej kwoty.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak pisze Robson, obrót 3-krotnie obrócić, grając treble o łącznym kursie 1,8 (jedno zdarzenie po kursie min. 1,1). W regulaminie uwzględniłem stare zasady obrotu bonusu, które z tego co pamiętam były aktualne gdy konkurs startował. Teraz jest inaczej i trzeba się niestety dostosować. Przepraszam z tą niedogodność, ale mam nadzieje, że to nie sprawi Wam problemu.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tak jak pisze Robson, obrót 3-krotnie obrócić, grając treble o łącznym kursie 1,8 (jedno zdarzenie po kursie min. 1,1). W regulaminie uwzględniłem stare zasady obrotu bonusu, które z tego co pamiętam były aktualne gdy konkurs startował. Teraz jest inaczej i trzeba się niestety dostosować. Przepraszam z tą niedogodność, ale mam nadzieje, że to nie sprawi Wam problemu.
Dzięki wielkie za wyjasnienie ???? bo nie wiedziałem jak stawiac dlatego wolałem się upewnić.
Dzięki wielkie za stworzenie takiego konkursu!!!
Pozdrawiam prowadzących ten konkurs jak i graczy którzy ostro rywalizowali.
Oby do nastepnego sezonu.Pozdro!
 
Do góry Bottom