>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyniki na żywo

drakers9 16

drakers9

Użytkownik
Witam, a macie jakieś aplikacje na iPoda touch z livescore ? mam my football PRO 2, ale nie chce chulać bo mam stare oprogramowanie, livescores od dzisiaj przestało mi działać, ale pozatym i tak mało lig i sama piłka nożna, jak coś macie to morzecie podrzucić, wystarczą nazwy, ale linkami tez nie pogardze ;)
 
T 0

typfan

Użytkownik
Zna ktoś stronę, gdzie prezentowane wyniki piłki nożnej można pobierać w xml lub w jakikolwiek inny sposób do automatycznego przetwarzania? Będę wdzięczny.
 
E 0

emerson

Użytkownik
Zapomnieliśmy o dość starej już stronce z wynikami na żywo: wyniki-na-zywo.pl Obecnie jest tam bodajże 7 różnych dyscyplin sportowych.
 
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Poszukuje strony live lub innej na której są staty z meczu który się właśnie odbywa posiadanie piłki strzały itd id coś jak na livesport .pl tylko ze tam e niektórych meczach umieszczane jest takie info zapodawać nie ociągać się
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Poszukuje strony live lub innej na której są staty z meczu który się właśnie odbywa posiadanie piłki strzały itd id coś jak na livesport .pl tylko ze tam e niektórych meczach umieszczane jest takie info zapodawać nie ociągać się
Liga angielska na bbc - dość estetycznie to zrobione, mają co prawda lekkie opóźnienie ~2&#39;, ale daje radę.
 
Do góry Bottom