>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(wymiana)Potrzebuje kasy na MB przelewam 1 mbank

bodi 70

bodi

Użytkownik
Dołączył
04/2006
Posty
1479
Proszę zgłaszac sie do mnie osoby ktore zostały oszukane przez &quot;mooney18; dymek256 &quot; obiecał mi ten sam Policjant ktory zajał sie Wanią, że temu cwaniakowi też postara udowodnic winę czym wiecej osób tym lepiej takie &quot;przypadki&quot; jak on trzeba tępic. Zgłaszajcie sie na PW Ci których oszukał.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Dołączył
04/2006
Posty
1479
Na tej stronie moga zgłaszac sie osoby ktore zostały oszukane przez mooney18 lub dymek256 to ta sama osoba -zgloszenie może byc anonimowe , po prostu nalezy napisac na jaka kwote oszukał was Grzegorz Piątek zam. Jastrzebie Zdrój ul .Katowicka 3-9.Wierzę że Policja w Jastrzebiu zajmie się tym cwaniaczkiem i nie pozwoli na to żeby innych oszukiwał
http://www.policja.katowice.pl/rejon/jastrzeb/index.php

Jak ktos zna inne forum na ktorym oszukał tez inne osoby prosze napisac do mnie na PW, bo chce te ogloszenia pozamieszac po calej sieci.

Gosc mysli ze jak oszukuje na 5-10 zl to jest bezkarny, ale sie mysli jak bedzie kilka lub kilkanascie osob to i tak kara go nie ominie.
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
Dołączył
09/2006
Posty
392
mnie koles oszukal kiedys na 50zl. niby mial mi sprzedac kase na MB, podawal sie za bardzo dobrego usera z innego forum i sie dalem nabrac ???? podalem kod i koles od tamtego momentu nie jest na gg :;/: od tamtej pory kazdego z kim robie interesy prosze o skan dowodu a tamtego dalej nie zlapalem i nawet nie wiem jak to zrobic... nie mam do niego zadnych namiarow itd. :;/: szkoda ze ludzie na prawde tak nisko upadaja zeby okrasc rodaka na 50zl.... :zy3ou:
 
nero9 0

nero9

Użytkownik
Dołączył
12/2006
Posty
74
m!e!c!z! PL
napisz na tym forum, gdyz tam oszukal troche wiecej osob niz tutaj.
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Dołączył
01/2007
Posty
527
Miasto
CK
witam kupie konto na party poker badz 100$ na party poker, place moneybookers, dla bezpieczenstwa aukcja allegro, bardzo pilna sprawa prosze o kontakt gg 8867933. pilne!