>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wymagany obrót depozytem przed wypłatą (bez korzystania z bonusów itp)

M 0

maro369

Użytkownik
Witam. Jakoś nie mogłem znaleźć informacji czy u buków wymagany jest jakiś obrót depozytu przed jego wypłatą (mowa o sytuacji bez korzystania z bonusów itp.)?
Chyba gdzieś kiedyś czytałem że trzeba obrócić 1 raz depozyt przed wypłatą, ale nie mogę się tego doszukać.
Konkretnie interesuje mnie sytuacja w: Expekt, Bwin, BAH
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Expekt można wypłacić bez obrotu ale zabiorą Ci 3% prowizji od sumy wypłaty.
Bwin oraz Bah anuluje Ci wypłatę jeśli ją zlecisz i będą Ci kazali co najmniej raz obrócić kwotą.
Mowa o sytuacji bez brania bonusów.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja zawsze, aby uniknąć prowizji moneybookers, wpłacam do unibet i wypłacam bez najmniejszego obrotu na konto bankowe, robiłem tak x razy i zawsze pieniądze po 3-4 dniach na koncie.
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
A po co Ci taki buk skoro i tak nie zamierzasz w nim grać? Jeśli chcesz przechować pieniądze to wpłać sobie na konto lub schowaj do skarpetki:razz:.

A wracając do tematu to nie wiem jaki bukmacher nie wymaga obrotu wpłaconych pieniędzy przed wypłatą.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A po co Ci taki buk skoro i tak nie zamierzasz w nim grać? Jeśli chcesz przechować pieniądze to wpłać sobie na konto lub schowaj do skarpetki:razz:.
Mi przychodzą dwie opcje:
1. O moneybookers nic nie pisał, ale być może z MB chce wpłacić (aby uniknąć opłaty ok, 7zł za przelew) do bukmachera, a następnie za free wypłacić (znów mamy 2-3 piwa za free) na swoje konto bankowe.
2. Ktoś ma mu przelać grubą &quot;kapuche&quot;, a nie chce podawać swoich danych (nr konta i nazwiska). Wówczas poda dane bukmachera, a następnie wypłaci sobie na swoje konto. Wówczas bukmacher robi jako pośrednik.
Tak możesz zrobić we wspomnianym już Unibecie.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
3. Potrzebna mu szybko kasa a nie ma zweryfikowanego MB (czekanie na list)

--------

W expekcie wpłacasz. Stawiasz kupon za kilka PLN. Wypłacasz na konto bankowe. Robiłem tak kilkanaście razy, żadnych prowizji i zadnych problemów.

Możesz też na live pyknac po 1,01 all-in ale to juz ryzykowna zagrywka, takze wersja powyżej spokojnie wsytarczy
 
M 0

maro369

Użytkownik
Prawidłowa odpowiedź:
1. O moneybookers nic nie pisał, ale być może z MB chce wpłacić (aby uniknąć opłaty ok, 7zł za przelew) do bukmachera, a następnie za free wypłacić (znów mamy 2-3 piwa za free) na swoje konto bankowe.
Tym bardziej, że chciałem wypłacić 150zł. Wiem, że dla was to pewnie mała kwota, w każdym bądź razie póki co wstrzymam się z wypłatą.

3. Potrzebna mu szybko kasa a nie ma zweryfikowanego MB (czekanie na list)
Na list czekam już 2,5 tygodnia i chyba się nie doczekam, tym bardziej że na stronie MB pisze coś takiego:
Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że list dotrze. W tym przypadku Twój adres nie będzie mógł być zweryfikowany.
Czyli chyba mają to gdzieś.;)

W expekcie wpłacasz. Stawiasz kupon za kilka PLN. Wypłacasz na konto bankowe. Robiłem tak kilkanaście razy, żadnych prowizji i zadnych problemów.
Hm.. jeśli tak jest to spoko.

2. Ktoś ma mu przelać grubą &quot;kapuche&quot;, a nie chce podawać swoich danych (nr konta i nazwiska). Wówczas poda dane bukmachera, a następnie wypłaci sobie na swoje konto. Wówczas bukmacher robi jako pośrednik.
???? ????
 
L 0

lajkonik

Użytkownik
rozeznałem się w sytuacji i na bet @ home by wypłacić pieniądze przelane np. przez pasaf-a trzeba zrobić tą kwotą przynajmniej jeden zakład (obrót) pytanie tylko czy ten zakład może być dowolny np o współczynniku 1.01 czy musi być minimum 1.5 jak w przypadku skorzystania z bonusów (50zł za rejestracje)??
 
M 10

meec

Użytkownik
A od czego masz chat ;) ? Wg mnie to kurs jest dowolny bo kiedyś było 1.50 ale to bardziej tyczy się obrotem bonusa a nie zwykłego depozytu ;)
 
Do góry Bottom