>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wykres zmęczenia zawodników

D 0

dario17

Użytkownik
Witam. Forum bukmacherskie obserwuję już kilka dobrych miesięcy, ale dzisiaj postanowiłem zwrócić się do Was z prośbą. Piszę aktualnie pracę magisterską odnośnie zakładów bukmacherskich w tenisie. Czy spotkał się ktoś z Was z czymś takim, jak(którymkolwiek):
- wykres zmęczenia zawodnika podczas turnieju
- wykres zmęczenia zawodnika podczas meczu
- wiek a zmęczenie
- wiek a wytrzymałość
- model zmęczenia zawodnika
Chodzi dokładnie o to, aby móc spróbować modelować wpływ zmęczenia zawodnika na jego sukces w meczu, turnieju itd.
Byłbym wdzięczy za jakiegokolwiek informacje.
 
jasmin_bogow 4,3K

jasmin_bogow

Użytkownik
Witam. Forum bukmacherskie obserwuję już kilka dobrych miesięcy, ale dzisiaj postanowiłem zwrócić się do Was z prośbą. Piszę aktualnie pracę magisterską odnośnie zakładów bukmacherskich w tenisie. Czy spotkał się ktoś z Was z czymś takim, jak(którymkolwiek):
- wykres zmęczenia zawodnika podczas turnieju
- wykres zmęczenia zawodnika podczas meczu
- wiek a zmęczenie
- wiek a wytrzymałość
- model zmęczenia zawodnika
Chodzi dokładnie o to, aby móc spróbować modelować wpływ zmęczenia zawodnika na jego sukces w meczu, turnieju itd.
Byłbym wdzięczy za jakiegokolwiek informacje.
Zdefiniuj zmeczenie?
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
Ciężka sprawa. Rozpatrzmy &quot;wykres zmęczenia zawodnika podczas meczu&quot; w kartezjańskim układzie współrzędnych. Przypuścmy, że na oś odciętych nanosimy upływ czasu, ale co nanieść na oś rzędnych? Jak zmierzyć zmęczenie? Jest to dość arbitralne, można np. liczbą wybitych piłek na aut albo ogólnie błędów. Nie wiem czy znajdziesz coś takiego...ale jak przyjmiesz sobie jakiś sposób mierzenia zmęczenia to sam możesz zrobić sobie kilka takich prostych wykresów funkcji zmęczenia do czasu.
 
D 0

dario17

Użytkownik
zmęczenie można zdefiniować w różnoraki sposób, nie mam tego dokładnie sprecyzowanego. Może to być tak jak podane jest wyżej: liczba niewymuszonych błędów w czasie, ilość wygrywanych piłek itp.
Fajnie byłoby znaleźć np. jakiś wykres, diagram, bądź nawet słowny opis jak wygląda &quot;forma&quot; zawodnika wraz z wiekiem lub forma zawodnika w turnieju w zależności od ilości rozegranych meczów,piłek. Tak można nawet byłoby zdefiniować zmęczenie, czyli jak ilość rozegranych piłek ma wpływ na kolejny wyniki zawodnika w turnieju.
 
Do góry Bottom