>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wykorzystanie skanu dowodu przez osoby trzecie

B 0

bloczek

Użytkownik
witam!
Jak wiadomo u większości buków w celu dokonania wypłatynależy przesłać skan dowodu osobistego. Moim zdaniem jest to bardzo niebespieczne , ponieważ podajemy nie tylko swoje dane osobowe , ale także nr dowodu osobistego i wzór naszego podpisu. Te informacje mogę zostać wykorzystane w celu zrobienia fałszywego dowodu czy chociarzby utworzenie kont bankowych do których taki skan jest potrzebny.
Jakie są wasze sposoby na to by mieć 100% pewności , że ten skan nie zostanie przez nikogo wykorzystany do jakiś oszustw.
Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jakie są wasze sposoby na to by mieć 100% pewności , że ten skan nie zostanie przez nikogo wykorzystany do jakiś oszustw.
Pozdrawiam
Nie ma sposobu. Teoretycznie mogą wykorzystać Twój dowód. Tyle, że każdy bukmacher posiada coś takiego jak &quot;polityka prywatności&quot;. Czyli zobowiązanie do tego, że nie ujawni Twoich danych innym podmiotom. Tym samym nie wykorzysta Twoich danych do innych celów aniżeli weryfikacja konta.
Większość firm po weryfikacji niszczy dowody.
Jeżeli nie masz zaufania do takich praktyk to nie musisz zakładać kont w takich firmach ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mi nigdy nie zdarzyło się. A także nie słyszałem żeby jakakolwiek firma wykorzystała takie dane.
Zdarzało się, że firma została przejęta przez inną. Wraz z klientami i bazą danych. Ale nie żeby wykorzystywała skany dowodów osobistych.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Skany nie - ale znam pewną ogólnie szanowaną firmę z której wyciekły adresy e-mailowe i wysyłany był spam.
Która firma?
Bo ja kojarzę sytuację, że osoby nie mające kont w betfair dostawały do domu przeysłki pocztowe zachęcające do gry. Tam była płyta CD jak grać na BF itd.
Pytanie było skąd betfair miał adresy ludzi...
 
antyhazardzista 0

antyhazardzista

Użytkownik
Do jednego bukmachera dodałem adres e-mail, tylko i wyłącznie ten adres był wiadomy dla tej firmy, po jakimś czasie zaczął przychodzić spam - wcale nie zachęcający do gry u buka tylko do czegoś innego ;)
Sytuacja powtórzyła się jak specjalnie założyłem inne konto. Przypadek ? Było to jakieś kilka miesięcy temu.
Pamiętajmy że w firmach bukmacherskich pracują ludzie - setki osób i może znaleźć się czarna owca która sobie skopiuje na dysk dane ludzi.
Im buk bardziej podejrzany tym ta szansa jest większa - nazwę bukmachera nie zamierzam podawać, jestem w 100% przekonany że wytrawni gracze wiedzą o kogo chodzi ????
 
B 0

bloczek

Użytkownik
Ja słyszałem , że aby się ochronić przed wykorzystywaniem skanu np do zalożenia przez kogos konta bankowego można skan przekreslic niebieskim długopisem i po sprawie tylko nie wiem czy firma bukmacherska pozwoli na takie coś.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Nie przyjmie, a przynajmniej nie zaden szanujacy sie. Inne rozwiazanie (na ktory chyba kazdy wpadl) to mozliwosc wyslania jakiegokolwiek innego dokumentu torzsamosci; na ktorego podstawie mozna mniej; prawo jazdy etc..
 
danni 8

danni

Użytkownik
Ja też wysłałem prawo jazdy na bwin, bo się bałem wysyłać dowód. Po kilku dniach zatwierdzili i przesłali kase na konto ;).
 
B 0

bloczek

Użytkownik
ja tez mam obawy co do wysłania dowodu osobistego. najpierw chce im wysłac paszport ( wazny do 2007r) a jak nie przyjmą to prawo jazdy
 
Do góry Bottom