>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wykorzystanie błędu live

zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
Witajcie

Podczas meczu piłki nożnej siedziałem na live bet365 i jeszcze na jednej stronce.
Na tej stronce wynik wskazywał na 3 bramki , natomiast na bet365 2 z tym ,że po prawej-górnej stronie było widać 3 piłki odpowiadające 3 bramkom.

Zauważyłem ,że nadal wisi zakład over 2.5 , więc postanowiłem postawić.

Myślałem , że w najgorszym przypadku otrzymam zwrot . Jak się okazało kasy nie ma a w historii zakład rozliczony jest jako przegrany.

Mam prawo domagać się zwrotu ? Mała suma ???? ale wszystko się liczy
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Na chlopski rozum to jesli zakonczylo sie co najmniej3 golami to jak mogli rozliczyc jako przegrany? Jedynie zwrot, w najgorszym przypadku.
 
zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
padły 3 bramki , a była możliwość obstawiania over 2.5 kurs około 5 (końcówka meczu)

rozliczone jako przegrany ( mogę wkleić zdjęcia)
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
padły 3 bramki , a była możliwość obstawiania over 2.5 kurs około 5 (końcówka meczu)
rozliczone jako przegrany ( mogę wkleić zdjęcia)
znajdź oficjalny wynik. bo to już raz widziałem jak na bet365 padał gol a potem go anulowali. jeśli rzeczywiście padły 3 gole to musi byc zwrot albo wygrana
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Czasem na Bet365 jest tak, że padnie bramka w meczu - np. po spalonym i nie jest uznawana w meczu. Jednak Bet365 często ma &quot;laga&quot; i ta bramka dalej wisi w tym paseczku, chociaż tam gola nie było.
Najczęściej w przerwie aktualizują, w takiej sytuacji można też wbić na chat i się pytać.
Najlepiej mieć kilka live włączonych :razz:
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Napisz co to za mecz , wklej screena z zakładem to będziemy rozmawiać bo teraz to jest gadanie o niczym.
 
zaleschief 3

zaleschief

Użytkownik
Witam wszystko w porządku. Wynik 2:0 a więc zakład prawidłowo nie wszedł.
Zmylił mnie wynik na żywo na Betfair ⛔1, oraz ten obrazek piłki (tak jakby padł gol)
u góry po prawej stronie Bet365.


Bet365 super firma :cool:


pozdrawiam
 
Do góry Bottom