>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

wygrane np w STS

A 0

alicja

Użytkownik
witam, mam tylko drobne pytanie- czy te wygrane podane na stronach np STS w kaciku &quot;tak graja najlepsi&quot; sa realne?????
i jezeli tak to w jaki sposob to osiagnac......
Zastanawia mnie cy to nie jest zwykla sciema i mydlenie oczu....
Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczow
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
witam, mam tylko drobne pytanie- czy te wygrane podane na stronach np STS w kaciku &quot;tak graja najlepsi&quot; sa realne?????
i jezeli tak to w jaki sposob to osiagnac......
Zastanawia mnie cy to nie jest zwykla sciema i mydlenie oczu....
Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczow
Witam ;) Wszystko jest mozliwe...jeśli by to nie bylo mozliwe...to by nie dawali kuponow na stronkę..W jaki sposob to osiagnac :?: Po prostu trzeba trafiać typy....pozdrawiam ????
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ale wiesz ze takie kupony wchodzom niezwtkle zadko trzeba byc mega szczesciarzem zeby tak wygrac a wszytkie wygrane sa prawdziwe :mrgreen:
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
To NIe Jest Zadne Mdlenie Oczu... Jeśli Ktoś NIe Dowierza MOze Sie Pofatygować i Wstąpić do STS-a... Bo Na Sciankach w Kolekturach Są Powieszane i Grubo Wytłuszczone... :mrgreen:
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Kupony te ktore widzicie w stsie to jest podzial na:[

-wygranych fartownych ( takich naj mniej)


- wygranych przez &quot;profesorów&quot; tzn tworza kupon z kursem ok 10 AKO stawiaja nastepnie 10 takich kuponów po 200zł przy wygranej maja zysk ok 18 tys przy przegranej 2tys

Czyli jak patrzec nie jest trudno trafic jeden na 9 kuponów z ako 10zł jest tylko warunek trzeba posiadac odpowiedni kapital by moc byc na minusie nop 12tys

Pozdrawiam

Na bukmacherce naprawde da sie zarobic ale trzeba wiedziac jak :]
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Prosto sie dowiedziec czy te kupony sa prawdziwe biezesz w reke kaukulator i:
stawke mnoizysz razy 0,9 i potem mnozysz przez kursy np.
20-stawka*0,9*1,7*1,2=36,72-zakladana wygrana
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
jest możliwe chociaz ktoś to wygrał to myśle że takich osób które grają jakies 15 meczy na jeden kupon za 5 zł poprostu nie mają co robić z kasą bo liczą na jakieś ogromne wygrane i tylko dają zarobić bukom ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
No tak ale jak już taki kupon trafi to mu sie zwrócą wszystkie przegrane najprawdopodobniej...
 
dalila 0

dalila

Użytkownik
Na wlasne oczy mozna zobaczyc gdy ktos odbiera duza wygrana bo trzeba odebrac w tym puncie wygraną Zwykle idą po odbiór 2 osoby , dla bezpieczeństwa, bo może nas próbować oszukać kasjerka i wtedy mamy świadka albo ktoś okraść po wyjściu z takiego punktu. Różne towarzystwo się tam kręci .Czasami nawet pijaczki.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
No to ja musze powiedzieć że w Profku na matecznym w Krakowie swego czasu wisiał kupon gościa który wygrał za 2zł 20.000,- (-10% podatku czyli wziął 18.000,-). Kupon wyglądał na autentyczny i raczej na prawde był puszczony.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Hmm jeżeli kupon NIE jest podarty na kodzie kreskowym to nie mają prawa wstrzymać wypłaty. Wtedy dzwonisz do centrali i składasz skarge, że w danym punkcie nie chcą Ci wypłacić.

Jeśli kupon jest podarty na kodzie kreskowym to raczej z nimi nie wygrasz. Wtedy wysyłasz skan kuponu pocztą do centrali i wtedy oni powinni Ci wypłacić.

Taka sytuacja miała miejsce w Profku przez wakacje tylko, że gościu miał do wyjęcia 300 zł. Babka kazała mu złożyć reklamacje (tzn. wysłać skan kuponu i opis sytuacji do centrali) i za tydzień gościu odebrał w tym punkcie kase.
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
własnie niejest podarty na kodzie kreskowym a babka mówi żebym nawet nie wysyłał do centrali bo to i tak nic nieda i że tylko strac kase i czas na wysyłce
 
W 2

wislak

Forum VIP
a moze sprobuj poprostu isc i powiedz: &quot;ze strony internetowej wzialem numer do centrali, zadzwonilem i powiedzieli mi ze jak widac kod to MUSI byc przyjety kupon a jak nie przyjma mi to mam zadzwonic drugi raz i powiedziec jaki punkt i osobiscie sie z tym punktem skontaktuja...
moze sie dadza nabrac...
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Zrób tak jak mówi Wiślak, ale weź ze sobą koma. Jak się nie nabiorą to przy nich zadzwoń do centrali. Jak i oni powiedzą Ci, że nie wypłacą to musisz skontaktować się z biurem ochrony konsumentów.
 
W 2

wislak

Forum VIP
albo z tym komem wez do kolegi jakiegos powaznego zadzwon ???? i jak co to przy nich zadzwon i poweidz: &quot;no niechcą mi wydac kasy nadal&quot; i daj babce sluchawke i niech ja kolega opieprzy ???? ze o 20 zl robi takie problemy i marke firmy naraza ???? )
 
Do góry Bottom