>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrane na koszykówce po kursach 1.01

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
3 kupon wszedł + 170zł zysku (razem już ponad 500zł zysku)
Wszedł Ci dopiero 3 kupon, a ty myślisz, że złapałeś Pana Boga za nogi. Do tego odrobiłeś 500 zł, co jest dopiero połową stawki którą grasz.
A do odrobienia masz przecież z 7000 zł, myślisz, że zawsze będą wchodzić Ci mecze? Pozdrawiam.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Witam
Otóz miałem zacząc grę progresją na remisy ale zająłem sie innymi zakładami - kuponami. Początkowo miałem na koncie kilka tyś, dziś ta kwota zmalała do 1 tyś. Straciłem i teraz chce to jakoś odzyskać.
Wpadłem na taki pomysł aby tworzyć kupon z dwunastoma zdarzeniami po kursie 1,01. Te zdarzenia to podwójna szansa na mecze w koszykówce na typ 12 (w ciągu 40min) czyli że nie bedzie remisu w regulaminowym czasie gry. Analizowałem wiele meczy i zauważyłem że taka sytuacja, że jest remis (a poźniej dogrywka) trafia się raz na 25-30 meczy. Postanowiłem spróbować. Jak na razie wygrałem dwa kupony o łącznym kursie 1,13 i zyskałem ponad 250zł.
I teraz pytanie do zaawansowanych graczy - Czy takim sposobem mogę odrobić straty ? Czy mogę stawiać 1000zł i mieć zysk w przypadku wygranego kuponu 130zł czy lepiej stawiać całą dostępną sumę czyli jak np. miałem 1000zł i teraz mam 250zł zysku (razem 1250zł) i mieć zysk 150-200zł i tak dalej ? Czy to nie jest zbyt ryzykowne ?
Nie wiem, jak długo się bukmacherką parasz, ale gwarantuję że za dużo nie pograsz.
Widziałem w koszu, choćby w NBA, jak w jednej kolejce potrafili przegrać Lakers i Orlando, z kursami 1,02 lub 1,03 (w Pinnacle), czyli u Ciebie w kuponach akumulowanych to są właśnie kursy 1,01. Także daj sobie spokój, jak już to lepiej pykaj sobie na LIVE kosza overy z kursami 1,01, kiedy brakuje do końca powiedzmy 15 minut i 35 punktów, czy coś takiego.
A remisy? Też bywały po 2-3 remisy w kolejce.
Pozdr.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Przykład kosza gram bardzo rzadko jednak raz chciałem sobie podwyższyć ako i dodałem kosza NBA z tego co pamiętam 1.15 na wygraną , niby pewniak murowany itd., a padł remis i wygrali po dogrywce dopiero. I ja zagrałem 1 mecz w przeciągu miesiąca jak nie lepiej z kosza, a Ty chcesz grać masę meczy kosza codziennie i myślisz że nie polegniesz? dają ci czas maksymalnie tydzień i zaliczysz remis;)
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Wszedł Ci dopiero 3 kupon, a ty myślisz, że złapałeś Pana Boga za nogi. Do tego odrobiłeś 500 zł, co jest dopiero połową stawki którą grasz.
A do odrobienia masz przecież z 7000 zł, myślisz, że zawsze będą wchodzić Ci mecze? Pozdrawiam.
Wszedł dopiero trzeci bo 3 narazie postawiłem. Ale lepiej było by postawić kilka tysiaków na takie 3 kupony - wtedy zysk byłby większy. Spróbuje może teraz grać Single na kursy 1,30-2 (ze stawką 100zł) Moze to lepiej wyjdzie, skoro tak piszecie o tym sposobie...
Przykład kosza gram bardzo rzadko jednak raz chciałem sobie podwyższyć ako i dodałem kosza NBA z tego co pamiętam 1.15 na wygraną , niby pewniak murowany itd., a padł remis i wygrali po dogrywce dopiero. I ja zagrałem 1 mecz w przeciągu miesiąca jak nie lepiej z kosza, a Ty chcesz grać masę meczy kosza codziennie i myślisz że nie polegniesz? dają ci czas maksymalnie tydzień i zaliczysz remis:wink:
Wszedł 3 kupon - zysk ponad 500zł. Teraz się zastanawiam czy grać tak dalej czy wziąść się za coś innego.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Witam

Otóz miałem zacząc grę progresją na remisy ale zająłem sie innymi zakładami - kuponami. Początkowo miałem na koncie kilka tyś, dziś ta kwota zmalała do 1 tyś. Straciłem i teraz chce to jakoś odzyskać.

Wpadłem na taki pomysł aby tworzyć kupon z dwunastoma zdarzeniami po kursie 1,01. Te zdarzenia to podwójna szansa na mecze w koszykówce na typ 12 (w ciągu 40min) czyli że nie bedzie remisu w regulaminowym czasie gry.
Widziales wczorajszą drugą Ligę Hiszpańską? No to byś pojechał ostro po bandzie.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Widziałem...
Postawiłem wczoraj 4 kupon
Typ: wiadomo 12 x 1,01
Stawka: 2770zł
Możliwa wygrana: 351zł
Roztrzygnięcie: ✅ 351zł
Bilans: ✅ ok. 900zł
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
5 kupon:
Typ: 12 x 1,01 = 1,13
Stawka: 3125zł
Możliwa wygrana: 396zł
Roztrzygnięcie: ✅ 396zł
Bilans: ✅ ok. 1300zł
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Pisanie dzisiaj czego to wczoraj nie postawiłeś mija się z celem. Forum to nie pamiętnik. Każdy napisze, że wczoraj zagrał 12 meczy każdy z kursem 2,00 i weszło. w dodatku za 1000000000zł :d
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Pisanie dzisiaj czego to wczoraj nie postawiłeś mija się z celem. Forum to nie pamiętnik. Każdy napisze, że wczoraj zagrał 12 meczy każdy z kursem 2,00 i weszło. w dodatku za 1000000000zł :d
Chcesz screeny?
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Zobacz jakie wyniki, w niektórych spotkaniach 77-76, 78-74, 84-87, 62-60, 85-86... Mecze na styku. Nie widzisz tego ? Parę razy się udało, ale lada chwila a kupon przegrany się trafi.
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
byle jak to wybierasz ?
Nie. Wybieram takie mecze w których niby jedna druzyna ma mieć ogromną przewagę nad drugą, czyli na takie np. w których kursy są następujące:
1_____X___ 2
1,09 18,00 6,75
Wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że nie będzie remisu ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Z każdym postem nakręcacie i mobilizujecie ;)
Na czym polega problem? Na tym, że wiele osób nie rozumie istoty kursów w tej całej zabawie. Otóż, każdy kurs nie jest przypadkiem, to matematyczne wyliczenia, proporcje szans na powodzenie, oczywiście ujmując pewny procent zysku dla buka (stąd niezależnie od tego jak grasz- to buk zarabia). Co z tego wynika? To, że kurs 9.00 jest warty tyle co 1.01 przy odpowiedniej proporcji stawki. Czyli? niczym.
Twój system jest (jak ja to nazywam) defensywny. Oparty na dużej stawce z małym ale pewnym zyskiem. Załóżmy ze nie ma system złych tylko opłacalne lub nie, zawierające więcej zalet lub więcej wad. Twój posiada jedna, największą- przegrany kupon oznacza potężną stratę w budżecie. Jak potężną? Pewnie zakładasz że jeden kupon może Ci nie wejść ale Twój system Ci to odbije. Gorzej się stanie jeśli te kupony które mają Ci &quot;nie wejść&quot; przybliżą się do siebie &quot;czasem&quot; i Twój budżet zrówna się z ziemią a z &quot;odbicia sobie&quot; zostaną tylko chęci.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Też tak sądzę,nieźle to zobrazowałeś futro z kreta.
Nawet wybierając mecze gdzie jest duża różnica poziomów pomiędzy zespołami ten system jest całkiem szalony.
Czy nie prościej byłoby gdybyś zaczął sobie analizować mecze,przeglądać składy,staty, itp. i posiadając już jakąś wiedzę zaczął grać kupony z małą ilością zdarzeń albo nawet single po powiedzmy 10%-20%(ewentualnie 5%-10%) kapitału każdy??
Mając spory kapitał nawet jakbyś grał single po kursie 1.3 to i tak stosunkowo spory zysk jest z każdego zakładu.
A i myślę,że skuteczność wygranych powinieneś mieć w miarę wysoką.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Życzę jak najlepiej.

Kto wie może kiedyś podklepiesz parę groszy na zakład. ????

Tymczasem sceptycznie się zapatruję na takie granie... I uważam, że bezpieczniejszym jest potrójny zakład overów grany progresją niż to, co uskuteczniasz. Bezpieczniejszym wydaje się być progresywnie grany nawet kurs 1,50 przy trzech możliwościach wyniku.
Dlaczego? Nie masz żadnych ratunkowych kół jak dodatkowy zakład, który powetuje straty, tzn. masz, ale za dużo i zbyt ciężko będzie go obrócić, by szybko stan konta zapomniał o niepowodzeniu.

Po za tym przypominam, że inwestor powinien wiedzieć kiedy się wycofać, bądź zminimalizować swoje aktywa w biznesie... Jak już się szczęście uśmiechnęło weź to jak swoje i np. od 100zł wyczyn powtórz, bo wielu jak ja uważa że rżało w nieskończoność nie będzie. ;)

Pozdro.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Im niższy kurs tym większa marża buka, to że wynosi on 1,01 nie oznacza że taki naprawdę jest.
Takie granie doprowadzi jedynie do straty wszystkiego, takich tematów było już multum i zawsze kończyło się tak samo.
Cchesz to graj - twoja kasa, twoja strata, mam nadzieje ze nikt inny nie bedzie gral takich glupot sugerujac sie tym ze tobie sie udaly 3 czy 4 kupony po łącznym kursie 1,15 :&gt;
 
Do góry Bottom