>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wygrana i przegrana

M 0

mrradek

Użytkownik
Witam
Potrzebuje tylko potwierdzenia tego co mi się wydaje, bo nigdzie nie mogę tego znaleźć. Chodzi mi o to, co wygram a co moge przegrać.

W momencie gdy stawiam zakład na jedno zdarzenie 10zł i wygrywam zakład przy kursie 2,00 to wygrywam 20zł. Od tego muszę odjąć marżę buka wyliczaną na podstawie kursów na dane zdarzenie. Załóżmy że wychodzi 1,1 czyli od każdej złotówki zabiera mi 10gr. Czyli tak naprawde wygrywam 18 czy 19, bo zabiera od wygranej rzeczywistej 20-stawka czy od tego co mi wypłaci całościowo. Czy są jeszcze jakieś dodatkowe opłaty o których nie wiem poza tymy wymienionymi wyżej?

Co do przegranej. Czy przegrywam tylko postawioną stawkę, czyli moje 10zł czy coś jeszcze dochodzi?

Pozdrawiam
Dzięki za informacje
Radek
 
B 4

bongo84

Użytkownik
jesli masz kurs 2,00 i stawiasz 10 to wygrywasz 20. Marza jest w liczona w kurs i na rozne zdazenia ta morza moze byc rozna. Chyba ze grasz na ziemi to odliczasz 10% i to jest Twoja wygrana.
 
M 0

mrradek

Użytkownik
Witam
Nie mam podstaw aby Ci nie wierzyć, ale w tej sytuacji nie wiem kompletnie gdzie buk zarabia. Daje 10, kurs 2, wygrywam 20, chyba czegoś nie rozumiem.
A co z przegraną? Tracę tylko stawkę?
Pozdrawiam
Radek
 
K 0

kamien

Użytkownik
Witam
Nie mam podstaw aby Ci nie wierzyć, ale w tej sytuacji nie wiem kompletnie gdzie buk zarabia. Daje 10, kurs 2, wygrywam 20, chyba czegoś nie rozumiem.
A co z przegraną? Tracę tylko stawkę?
Pozdrawiam
Radek
Przykladowo: Buk ocenia szanse zdarzenia na 50%, wiec kurs powinien wynosic 2.0, ale obniza ten kurs o marze. Wystarczy spojrzec na oferty pierwszego lepszego buka, by to zauwazyc. Najlepiej to widac na zdarzeniach dwudrogowych, np w tenisie. Nawet jesli szanse sa 50-50 nie ma kursow 2.0-2.0...To wlasnie na tym zarabia bukmacher.
Tak, tracisz tylko stawke.
 
L 0

lachu94

Użytkownik
elosha mam pytanie
gdyż obstawiam wyniki w lidze mixu przez internet i obstawilem kupon który mi wszedł a kupony ani kasy ani nic niema :cry: co teraz zrobic?? prosze o pomoc
z gory dziekuje:cry:
 
L 0

lachu94

Użytkownik
problem
elosha mam pytanie
gdyż obstawiam wyniki w lidze mixu przez internet i obstawilem kupon który mi wszedł a kupony ani kasy ani nic niema :cry: co teraz zrobic?? prosze o pomoc
z gory dziekuje:cry:
 
B 4

bongo84

Użytkownik
moze nie rozliczyli jeszcze albo co nie wiem jak tam to wyglada bo nigdy tam nawet nie zagladalem. poczekaj jakis czas jak rozlicza to Ci kasa sie pojawi, jak nie to pisz do jakiegos supportu albo dzwon.
 
Do góry Bottom