>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygrał zakład życia...

S 11

support75

Użytkownik
Śmiertelnie choremu mężczyźnie zakład bukmacherski wypłacił 5 tysięcy funtów wygranej za to, że...
...przeżył - podaje serwis ananova.com.
Jon Matthews, 58-letni mieszkaniec Wielkiej Brytanii w 2006 roku dowiedział się od lekarzy, że ma raka płuc. Według diagnozy, mężczyzna miał nie przeżyć z chorobą dłużej niż dwa lata. Tyle bowiem wynosi dotychczasowy najdłuższy czas walki o życie chorego z tą odmianą raka.
Matthews jednak nie pogodził się z diagnozą. Żeby dać wyraz swojej woli życia i walki z chorobą udał się do najbliższego zakładu bukmacherskiego i obwieścił jego pracownikom, że stawia 100 funtów na to, że dożyje do czerwca tego roku. Zakład został przyjęty, a bukmacherzy oszacowali szanse Matthewsa na przeżycie na 1 do 50.
Wczoraj Brytyjczyk przyszedł do zakładu bukmacherskiego po odbiór nagrody – w sumie 5 tysięcy funtów. Matthews czuje się dobrze. Wygraną zamierza przeznaczyć na rzecz fundacji wspierającej walkę z rakiem.
(www.ananova.com)
 
D 152

damian0012

Użytkownik
czytalem to ale zasanaiwma sie czy to prawda ze zaszedl do bukmachera i tak o postawil sobie czy przezyje czy nie. Ja mysle ze o2 troche to ukoloryzowalo a wy jak myslicie?
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
hehe ciekawo się na tym świecie dzieje, żeby stawiać kase na to czy się przeżyje czy nie ... ale w tym też jest sens. Ja bym nawet więcej postawił jeśli załóżmy stawiam 1000 czyli troche oszczędności w tym wieku to wygrałbym 50 000 a i tak jakbym zmarł to co by mnie obchodziły wtopione pieniądze. Ale dziwnie troche stawuiać kase na życie.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Jeżeli o prawda to gratuluje gościowi przeżycia i gestu oddania kasy ???? )
Poza tym założyć się o własne życie ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No ale co Wy chcecie ? ???? Chłop bardzo wierzył że przeżyje, postawił nawet na to pieniądze a jak wiemy wiara czyni cuda, a On chciał jeszcze na tym zarobić ???? I tak bardzo ładnie postąpił bo oddał pieniądze na rzecz fundacji walczącą z rakiem ????
 
matys007 0

matys007

Użytkownik
Spoko ziomek :-D
Ale cieszę się, że przeżył, a co więcej oddał pieniązki na szczytny cel :spokodfhgfh:
Oby więcej ludzi miało taki gest ????
 
Do góry Bottom